Amsterdam

  • (Lots: 4000-6561)

  • (Lots: 7000-8294)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Furniture (173)
173 item(s)

  • 173 item(s)

Verguld bronzen en messing zestien-arms kaarsenbolkroon in Renaissance-stijl, met dubbele adelaar. In twee etages diam. 116 en h. 105 cm [1]

Verguld houten kaarsenkroon in Louis XV-stijl met acht armen. diam. 69 en h. 86 cm [1]

Verguld bronzen geëlectrificeerde Mazarin kaarsenkroon, met acht armen diam. 87en h. 82 cm [1]

Zweden, messing vijflichts kaarsenkroon, 19e eeuw, met kristallen prisma 's, pegels en rozetten diam. 39 en h. 60 cm [1]

Engeland, messing bolvormige hallantaarn, met twaalf gebogen glazen vensters diam. 42 en h. 68 cm [1]

Verguld bronzen cilindervormige hallantaarn met vier bolvormige glazen vensters diam. 36 en h. 91 cm [1]

Geëlektrificeerde kristallen Waterford kaarsenkroon, 18e eeuw, met acht armen diam. 83 en h. 112 cm [1]

Bronzen cilindervormige hallantaarn in Louis XVI-stijl, met strikwerk en vier gegraveerde glazen vensters diam. 40 en h. 90 cm [1]

Messing kaarsenbolkroon, 18e eeuw, met zes armen en -sierarmen diam. 53 en h. 33 cm [1]

Verguld gelakt smeedijzeren tienlichts kaarsenkroon, 20e eeuw, met acanthusbladeren (één blad ontbreekt) diam. 85 en h. 104 cm [1]

Messing dertienlichts geëlektrificeerde kaarsenkroon met kristallen prisma's en pegels diam. 76 en h. 60 cm [1]

Cilindervormige messing hallantaarn in Louis XVI-stijl, met vier ruitjes diam. 26 en h. 61 cm [1]

Verguld bronzen cilindervormige hallantaarn in Louis XVI-stijl, ca. 1900, met vier bolgebogen glazen vensters diam. 39 en h. 89 cm [1]

Zwart gelakt stalen hallantaarn, kantig met acht ruitjes (overgelakt) diam. 30 en h. 76 cm [1]

Twaalflichts kaarsenbolkroon, 19e eeuw, in twee etages diam. 63 en h. 64 cm [1]

Messing vijflichts kroon/kaarsenkroon in Louis XV-XVI-stijl met kristallen prisma's. Incompleet, gedemonteerd diam. 87 cm [1]

Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, Louis XVI. De opengewerkte kuif met o.a. landbouwgereedschap (oogstmaand) h. 146 en br. 73 cm [1]

Rechthoekige spiegel in rijkelijk bewerkte latoenkoperen lijst in Renaissance-stijl, met -kuif h. 143 en br. 90 cm [1]

Rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst, Empire, met halve kolommen. In de kuif vergulde strijdwagen h. 146 en br. 100 cm [1]

Spiegel in verguld en rijk gestoken houten lijst in Rococo-stijl, 19e eeuw h. 131 en br. 74 cm [1]

Vierkante gefacetteerde spiegel in schildpadlijst, 19e eeuw, met vergulde lijst en robbellijstwerk h. 80 en br. 80 cm [1]

Rechthoekige spiegel in geëboniseerde lijst, ca. 1900, met robbellijstwerk en vergulde lijst h. 80 en br. 75 cm [1]

Spiegel in schildpadlijst, Louis XIV, bekleed met latoenkoper h. 70 en br. 64 cm [1]

Spiegel in vergulde lijst in Rococo-stijl h. 100 en br. 54 cm [1]

Rechthoekige spiegel in rijk bewerkte lijst met o.a. voorstellingen van voluten en acanthusbladeren h. 105 en br. 86 cm [1]

Ovale spiegel in verguld houten lijst in Louis XVI-stijl. De kuif met o.a. duiven, toorts en pijlenkoker h. 73 en br. 40 cm [1]

Ovale spiegel in verguld houten lijst in Louis XVI-stijl, met in de kuif lauwerkrans en bazuinen h. 79 en br. 44 cm [1]

Smalle spiegel in verguld houten lijst, met afbeelding van jonge vrouw in de kuif (rest.) h. 81 en br. 19 cm [1]

Spiegel in mahoniehouten lijst in Queen Anne-stijl h. 67 en br. 37 cm [1]

Spiegel in mahoniehouten lijst, 19e eeuw, met marqueterie en bieswerk (stukje lijstwerk ontbreekt, besch.) h. 116 en br. 71 cm

Butlerspiegel in vergulde lijst, met adelaar h. 70 en br. 47 cm [1]

Convexspiegel/butlerspiegel, in verguld houten lijst met parelrand diam. 78 cm [1]

Convexspiegel/butlerspiegel, in verguld houten lijst met parelrand diam. 62 cm [1]

Zweden, rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, Empire, met o.a. adelaar in de kap H. 198 en br. 92 cm. Herkomst: landgoed in Zweden [1]

Verguld en gebronsd houten halvemaan consoletafel, Louis XVI, met grijs marmeren blad br. 110, h. 88 en d. 55 cm [1]

Engeland, palissanderhouten klaptafel, William IV, op kantige en gedraaide kolompoot met driesprant diam. 137 en h. 76 cm [1]

mahoniehouten kaptafel, Empire, met kantelbare spiegel, lade en deels marmeren blad. Geen sleutel 80 x 39 en h. 85/177 cm [1]

  • 173 item(s)