Amsterdam

  • (Lots: 1000-1219)

  • (Lots: 1220-1855)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Collectables (352)
352 item(s)

  • 352 item(s)

Paar verzilverde kandelaars, op vierkante voet, de schacht als zuil, met afneembare vetvangers h. 25 cm [2]

Zilfa pleet, aspergeschep, 20e eeuw, l. 23,5 cm Afkomstig uit de nalatenschap van de kunstenaar H.J. van der Weele (1852-1930) [1]

Paar pleet kandelaars en kaarsensnuiter, rond model met kraag, iets verbogen.Hierbij twee borstels met zilveren montering, [5]

Twee verzilverde design peper- en zoutstellen, 20e eeuw, een paar rechthoekig, het andere paar halfrond, niet gemerkt [4]

Pleet kandelaar en divers , [zkj]

Houten wielbarometer, 20e eeuw, gesigneerd J.A.J. Schokking, gesneden met dolfijnen en vruchtenmand (een snuit dolfijn geplakt) h. 40 cm [1]

Portemonnee met roggenhuid, bordeaux rood satijnen binnenzijde met vele vakjes en metalen sluitingen, 6 x 8,5 cm [1]

Set van drie 'alpaka-zilver' drie-armige kandelaars, alle op gelobde voet en met twee gebogen armen de centrale stam flankerend h. 22,5 cm [3]

China, houten snijwerk van Budai op tijger en stenen plaque met kylin h. 9 / diam. 4 cm [2]

Drie koperen sluitgewichten. De grootste met ijk tekens. [3]

Twee wortelnoten houten piramides, 20e eeuw h. 18 cm [2]

Mahoniehouten theekist, 19e eeuw; met koperen handvat. (deksel gelijmd) h. 12 cm, b. 17 cm [1]

Twee schildpad doosjes, 19e eeuw; lepeldoosje en (leeg)-naaidoosje. (beschadigingen) l. 15 - 17 cm [2]

Bronzen sculptuur, meisje in nachtjapon, 19e eeuw. Hierbij een Duits, rond porseleinen dekseldoos bekroond met fee, 20e eeuw h. 19 cm. [2]

Collectie tartanware doosjes en houders, waaronder Caledonia en Stuart h. 7 cm max. [6]

Tien stuks Hindelopen geschilderde objecten; waaronder miniatuur schooltas en een skreentje op skammels, twee dienbladen en krukje. [10]

Houten monoscoop, kaartenkijker, ca. 1900; hierbij koperen microscoopje en opvouwbaar vergrootglas. [3]

Diverse objects de vertu; w.o. koperen kistje en ivorine briefopener met zilveren uil. [zkj]

Engelse houten schrijfkist met gebogen klep, 19e eeuw Interieur met vakken en groen vilten schrijfblad. b. 37 cm d. 26 cm [1]

Midden Oosten, zes koperen koffiekannen, voornamelijk 20e eeuw h. 20 - 28 cm. [6]

Midden Oosten, zes koperen koffiekannen, voornamelijk 20e eeuw h. 23 - 29 cm. [6]

Frankrijk, piece de milieu met bronzen sculptuur, ca. 1900; Geheel staande op marmeren voet met bronzen monturen. h.30 cm [1]

Houten vitrinekastje, interieur met plaats voor twaalfpolshorloges. b. 43 cm,d. 34 cm [1]

Een collectie bijoux, waaronder Celine, broche met strass [zkj]

Bronzen sculptuur voorstellende twee verstrengelde vleugels. Op houten voet. h. 24 cm [1]

Miniatuur stoelklok naar antiek voorbeeld. h. 32 cm, b. 24 cm [1]

Ditmer projector in kist, ca. 1950; Compleet met diverse lenzen en assecoires. [1]

Blikken trommel met Friesche doorlopers. Hierbij leren koffer met vlag en wimpel [2]

Twee eikenhouten mangelplanken, 18e eeuw; Beide uitgevoerd met kerfsnede techniek. h. 68 - 69 cm [2]

Hindelooper tafel, drie stoelen, lektuurbak en thee-emmer 60 x 60 en h. 61 cm [6]

Vier diverse wandkapstokken, w.o. Electrimeufa Wassenaar-kapstok [4]

Gietijzeren paraplustandaard, ca. 1900, (stukje rand ontbreekt) met uitneembare lekbak h. 107 cm [1]

Grijs gelakt houten kindertafel en -stoel 56 x 44 en h. 58 cm [2]

Spiegel in paardenhaam, ca. 1900; h. 91 cm [1]

Diorama met een klipper op zee 47 x 31 x 7 cm. Provenance: Een collectie uit Marker antiekwinkel [1]

Onbekende kunstenaar, 19e eeuw, schildering op papier, twee mannen aan een tafel 7,5 x 6 cm. [1]

Antieke merklap, 19e eeuw; UItgevoerd met florale decoratie, engelen, figuren. Gedateerd 1862 en met initialen. Ingelijst. h. 54 cm, b. 53 cm [1]

  • 352 item(s)