Amsterdam

  • (Lots: 4500-4724)

  • (Lots: 4800-4982)

  • (Lots: 5000-5213)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

Creator / Brand

622 item(s)
  • 622 item(s)

Onbekende kunstenaar, 17e/18e eeuw Figuren voor een huis aan een riviertje paneel, 17 x 27 cm. [1]

Europese school, 19e eeuw Uitgestrekt landschap met herders bij een poel doek, niet ingelijst, beschadigingen, 56 x 92 cm. [1]

Hollandse school, 18e/19e eeuw Merel inkt en aquarel, 17,5 x 21 cm. Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941) [map]

Petrus Paulus Schiedges (1860-1922) Landschap met boerderij doek, gesign. r.o., 38 x 52 cm. [1]

Carl Friedrich Lessing (1808-1880) Uitgestrekt heuvellandschap met figuren op een pad doek, gesign. C.F.L. r.o., 1840, 36 x 50 cm. [1]

Hollandse school, naar Rembrandt, 18e/19e eeuw Het sterfbed van Maria inkt en gewassen inkt, vouw en schade aan papier, 46 x 39 cm. [1]

Hollandse school, met signatuur r.o., 1849 Uitgestrekt landschap met rustende herderin doek, 55 x 65 cm. [1]

Hollandse school, 17e/18e eeuw Figuren in een legerkamp doek, niet ineglijst, 62 x 48 cm. [1]

Europese school, 18e/19e eeuw Christus paneel, 26 x 24 cm. Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941) 1

Wolter Hendrik Crull (1784-1816) Rivierlandschap aquarel, gesign. l.o., aug. 1809, 40 x 70 cm. [1]

Europese school, 18e eeuw Portret van een dame doek, 75 x 60 cm. [1]

Venetiaanse school, 19e/20e eeuw Canal Grande, Venezia paneel, 15 x 25 cm. [1]

Toegeschreven aan Jan Baptist Tetar van Elven (1805-1879) Kerkinterieur met figuren paneel, gesign. r.o., 32 x 23 cm. [1]

Frans Lebret (1820-1909) Collectie van ca. 70 studietekeningen tekeningen, ongesign., sommige met annotaties, 15 x 20 cm. tot 40 x 30 cm. [map]

Hollandse school, 19e/20e eeuw, Bloemen in een tuinvaas doek, 75 x 63 cm. [1]

Hollandse school, 17e/18e eeuw Figuren bij een poort inkttekening, 15 x 14 cm. [1]

Franse school, 18e eeuw Boer met koeien bij een dorp aan een kust inkt en aquarel, 17 x 22 cm. [1]

Toegeschreven aan Frans Lebret (1820-1909) Ruiter op een slagveld inkttekening, papier beschadigd aan de randen, ongesign., 46 x 58 cm. [1]

Robert Cleminson (act. ca. 1864-1903) Twee jachthonden doek, gesign. l.o., 26 x 35 cm. [1]

Hendrik Vanderborght (1849-1918) De vrolijke drinker paneel, gesign. l.o., '89, 24 x 18,5 cm. [1]

Lot 4525

Europese school

Europese school Portert van dame met kanten kraag. doek, 75 x 60 cm. [1]

Lot 4526

Hollandse school

Hollandse school Portret van een heer / portret van een dame tweemaal pastel, lijst beschadigd, 31 x 25 cm. [1]

Edmond Siau (1871-1929) 'In gebed' doek, gesign. r.o., beschadigingen aan de verf, 134 x 102 cm. [1]

Lot 4529

Europese school

Europese school Heilige doek, 46 x 35 cm. [1]

Andreas Schelfhout (1787-1870) Figuren bij een huis aan een bevroren vaart met schaatsers inkttekening, verkleurd, gesign. l.o., 19 x 26 cm. [1]

Hollandse school, ca. 1900 Boten op de werf doek, 30 x 40 cm. Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941) [1]

Stephano Mulinari (1747-1790) Mozes vernietigt de tafelen der Wet ets en aquatint, 27 x 27 cm. [1]

Nicolaas Johannes Roosenboom (1805-1880) Uitgestrekt landschap met vrouw op een pad bij een molen doek, beschadigd, 45 x 58 cm. [1]

Hollandse school, 19e eeuw Vee bij een boom doek, 30 x 40 cm. [1]

Rose Leigh (1844-1920) Landschap met boerderijen doek, gesign. verso, Anvers, 40 x 60 cm. [1]

H.W. Keppelman, 1896 Portret van een heer, naar J. Weber doek, lijst met beschadigingen, 62 x 52 cm. [1]

Th. Bohres (19e eeuw) Portret van jkvr. Maria J.F.W.J. van der Renne (1825) pastel, gesign. l.o., 1825, 60 x 46 cm. [1]

Henri Linssen (1809-1869) Portret van jkvr. Maria J.F.W.J. Michiels van Kesenich - Van der Renne (1852) doek, ongesign., 100 x 80 cm. [1]

Ludwig Holthausen (1807-1890) Portret van een heer pastel, gesign. r.o., 1850, 56 x 46 cm. [1]

Diverse grafiek, 18e en 19e eeuw [map]

Hermann Volz (1814-1894) Vrouw in interieur met boek en katten paneel, gesign. l.o., '89, 30 x 23 cm. [1]

Jan Kuijpers (1819-1892 Rivier met molens, mogelijk bij de Zaagpoort, Amsterdam paneel, niet ingelijst, 12 x 19,5 cm. [1]

Richard Handler (geb. 1932) Bloemstilleven doek, gesign. r.o., 70 x 55 cm. [1] oil on canvas, signed lower right

Franse school, 18e/19e eeuw Elegant gezelschap in een tuin inkt, aquarel en gouache, 16 x 34 cm. [1]

Lot 4546

Europese school

Europese school Portret van een man met baard. Hierbij schilderij door Djalma Urban doek, 59 x 50 cm. en board, 20 x 28 cm. [2]

Diverse tekeningen en olieverfschetsen [map]

Toegeschreven aan Petrus Johannes Schotel (1808-1865) Schepen bij een steiger inkttekening, verso naamsvermelding of signatuur, 18 x 23 cm. [1]

Divers grafiek, 17e t/m 20e eeuw Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941) [map]

Umberto Zini (1878-1964) Schepen aan de kade bij Venetië doek, gesign. l.o., 35 x 55 cm. [1] ships by Venice, signed lower left

  • 622 item(s)