68 item(s)
68 item(s)/page
Lot 4260
Perzisch kleed, Nain
Perzisch kleed, Nain 137 x 79 cm Provenance, collection Prof. Dr. Dr. mult. Louis Fink [1]
Lot 4261
Gabbeh kleed
Gabbeh kleed 295 x 214 cm Provenance, collection Prof. Dr. Dr. mult. Louis Fink [1]
Lot 4262
Perzisch kleed, Najaf-Abad
Perzisch kleed, Najaf-Abad 222 x 175 cm [1]
Lot 4263
Nederland, Deventer tapijt
Nederland, Deventer tapijt 208 x 126 cm [1]
Afghanistan, patchwork doek, 20e eeuw 108 x 103 cm Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [1]
Afghanistan, patchwork doek, 20e eeuw 155 x 133 cm Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [1]
Lot 4267
Kazak kleed, 19e eeuw
Kazak kleed, 19e eeuw (sleets, restauraties en beschadigd) 228 x 112 cm [1]
68 item(s)/page