Creator / Brand
- Corneille (7)
- Bram Van Velde (4)
- Karel Appel (4)
- Arman (3)
- Christo (2)
- Joan Miro (2)
- Jr (2)
- Victor Vasarely (2)
- Abraham Hulk (1)
- Allen Jones (1)
- Bernardus Johannes Blommers (1)
- Carl Sterry (1)
- Elisabeth F Kruseman van Elten (1)
- Eug�ne Verboeckhoven (1)
- Howard Hodgkin (1)
- Jan Baptiste Tetar van Elven (1)
- Jan Willem van Borselen (1)
- Jim Dine (1)
- Johan Barthold Jongkind (1)
- Paul Klee (1)
- Peter Paul Rubens (1)
- Rembrandt Van Rijn (1)
- Salvador Dali (1)
- Serge Poliakoff (1)
640 item(s)/page
Jan van Laar (1886-1952)
Jan van Laar (1886-1952) Kolkkade met spoorwegbrug en Laurenskerk, Rotterdam doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm. [1]
Antoinette Boissevain (1898-1973)
Antoinette Boissevain (1898-1973) Bloemen in een witte kan doek, verso gesign., 62 x 46 cm. [1]
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)
Adriaan Herman Gouwe (1875-1965)
Adriaan Herman Gouwe (1875-1965) Bootwerker met een touw board, gesign. l.o., 28 x 23 cm. [1]
Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)
Evert Jan Ligtelijn (1893-1975) Twee schilderijen van kasteel Schaloen te Valkenburg tweemaal board, gesign. r.o., niet ingelijst, 50 x 40 cm. [2]
Hollandse school, 19e eeuw
Jan Bévort (1917-1996)
Jan Bévort (1917-1996) Gezicht op de Amstel doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm. [1]
F. Huber (20e eeuw)
F. Huber (20e eeuw) Elegant gezelschap op het strand paneel, 20 x 40 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Berglandschap aquarel, 8 x 16 cm. [1]
J. Tepe (20e eeuw)
J. Tepe (20e eeuw) Stilleven met planten en bloemen doek, gesign. r.o., 92 x 66 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]
Gesigneerd FS
Gesigneerd FS 'La negresse Américaine' board, 30 x 22 cm. [1]
E. de Bruyn (21e eeuw)
E. de Bruyn (21e eeuw) Gzicht op de Prinsengracht, hoek Brouwersgracht pastel, 2012, 79 x 98 cm. [1]
Henk Kuijpers (1900-1966)
Henk Kuijpers (1900-1966) Bloemstilleven board, gesign. r.o., 37 x 30 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]
Marcel Canneel (1894-1953)
Marcel Canneel (1894-1953) Haven van Antwerpen board, gesign. l.o., '28, 63 x 68 cm. [1]
Vittorio Bonatti (1890-1973)
Vittorio Bonatti (1890-1973) Uitgestrekt landschap board, gesign. r.o., 40 x 50 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]
Vittorio Bonatti (1890-1973)
Vittorio Bonatti (1890-1973) Uitgestrekt landschap board, gesign. l.o., 40 x 50 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]
Pieter Wagemans (1879-1955)
Pieter Wagemans (1879-1955)
Pieter Wagemans (1879-1955) Haven van Rotterdam doek, gesign. r.o., 50 x 70 cm. [1]
Lammert van der Tonge (1871-1937)
Lammert van der Tonge (1871-1937) Stilleven met petunia's in een vaas doek, gesign. r.o., 55 x 44 cm. [1]
Eugen De Bruycker (1901-1981)
Eugen De Bruycker (1901-1981) Duinen bij Groet doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 50 x 80 cm. [1]
Riethof (20e eeuw)
Riethof (20e eeuw) Polderlandschap met koeien langs de waterkant doek, 30 x 40 cm. [1]
Daniel Been (1885-1967)
Daniel Been (1885-1967) Mediterraans kustgezicht doek, gesign. l.o., 24 x 30 cm. [1]
Pieter Wagemans (1879-1955)
Pieter Wagemans (1879-1955) Rotterdam doek, gesign. r.o., 50 x 70 cm. [1]
Gesigneerd Martens
Gesigneerd Martens Vrouw met geit in een tuin doek, 67 x 51 cm. [1]
Frits Maris (1873-1935)
Frits Maris (1873-1935) Bloemen in een gemberpot doek, gesign., r.o., 58 x 40 cm. [1]
Daniel Been (1885-1967)
Daniel Been (1885-1967) Stilleven met chrysanten doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm. [1]
Daniel Been (1885-1967)
Daniel Been (1885-1967) Zonnebloemen in een glazen vaas doek, gesign. l.o., 80 x 60 cm. [1]
Hollandse school, 20e eeuw
Hollandse school, 20e eeuw Vrouw bij een waterput naast een boerderij doek, 50 x 70 cm. [1]
Onbekende kunstenaar, portret van een man [1]
Bart Peizel (1887-1974)
Bart Peizel (1887-1974) Stadsgezicht Den Bosch tekening en aquarel, gesign. l.o., '32, beschadigingen aan papier, 24 x 34 cm. [1]
H. de Regt (20e eeuw)
H. de Regt (20e eeuw) Stadsgezicht board, 30 x 44 cm. [1]
Grenenhouten schildersezel.
Grenenhouten schildersezel. Op zwenkwieltjes Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]
Grenenhouten schildersezel.
Beukenhouten schildersezel
Beukenhouten schildersezel Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]
Mabef, Italië, beukenhouten schildersezel Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
Europese school, 18e/19e eeuw
Europese school, 18e/19e eeuw Portret van een non [1]
Jan Willem van Borselen (1825-1892)
Jan Willem van Borselen (1825-1892) Kinderen bij een watermolen aquarel, gesign. .o., 26 x 38 cm. [1]
Europese school, 20e eeuw
Europese school, 20e eeuw De slager board, niet ingelijst, beschadigingen, 26 x 20 cm. [1]
Russische School, 20e eeuw
Russische School, 20e eeuw Portret van een jonge vrouw [1]
Onduidelijk gesign. r.o.,
Onduidelijk gesign. r.o., Landschap maroufle, 58 x 64 cm. [1]
Dirk Hidde Nijland (1881-1955)
Dirk Hidde Nijland (1881-1955) Riviergezicht. Hierbij ets Willem de Zwart en diverse Japanse prenten [ds]
Henk van Leeuwen (1890-1972)
Henk van Leeuwen (1890-1972) Dorpje, Cote d'Azur doek, gesign. r.o., 60 x 46 cm. [1]
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiek [ds]
Russische School, 20e eeuw
Russische School, 20e eeuw Atelier van een kunstenaar [1]
Diverse grafiek, tekeningen en schilderijen, 19e en 20e eeuw Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiek Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [vds]
Naar Breitner
Naar Breitner Bouwplaats paneel, 30 x 40 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]
Diverse grafiek, tekeningen en schilderijen Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]
Josef Verheijen (1899-1976)
Hollandse school, 17e eeuw
Hollandse school, 17e eeuw
Hollandse school, 17e eeuw Portret van een dame, anno 1635 paneel, 66 x 51 cm. [1]
Europese school, 17e/18e eeuw
Hollandse school, 17e eeuw
Hollandse school, 17e eeuw Dorpsgezicht met figuren aan een vaart zwart krijt en inkt, 14 x 22 cm. [1]
Hollandse school, 17e eeuw
Hollandse school, 17e eeuw Gezelschap in een herberg paneel, 25 x 30 cm. [1]
Vlaamse school, 17e/18e eeuw
Vlaamse school, 17e/18e eeuw Maria met kind in een rivierlandschap aquarel op papier op paneel, 25 x 33 cm. [1]
Noordelijke Nederlanden, 17e/18e eeuw, Madonna paneel, 34 x 26 cm. [1]
Hollandse school, 17e/18e eeuw
Hollandse school, 17e/18e eeuw Jongen met rommelpot paneel, 30 x 25 cm. [1]
640 item(s)/page