DUITSE RENAISSANCE wellicht eind zestiende eeuwse zgn "Siegburg Schnelle" met corpus in ivoor met typische, fijnuitgewerkte ornamentiek (ondermeer met grotesken) en met een montuur (deels gedoreerd) van latere datum - hoogte : 37,5 cm - met enkele oude restauraties probably late 16th Cent. German "Siegburg Schnelle" in ivory with finely carved Renaissance style ornamentation and with a mounting of a later date
See Full Terms And Conditions