- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (61)
- Coins (47)
- Chinese Works of Art (46)
- Jewellery (41)
- Sculpture (36)
- Silver & Silver-plated items (24)
- Furniture (23)
- Ceramics (16)
- Glassware (14)
- Salvage & Architectural Antiques (12)
- Clocks (6)
- Islamic Works of Art (6)
- Prints (6)
- Watercolours (6)
- Carpets & Rugs (5)
- Collectables (3)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Japanese Works of Art (2)
- Maps (2)
- Writing Instruments (2)
- Classic Cars, Motorcycles & Automobilia (1)
- Drawings & Pastels (1)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (1)
- Lighting (1)
- Metalware (1)
- Musical Instruments & Memorabilia (1)
- Vintage Fashion (1)
367 item(s)/page
VAN BELLE KAREL (1884 - 1959) lot (2) : - olie op doek : "Jonge vrouw" - 60 x 45 - getekend en
ENGELSE SCHOOL - 19° EEUW onleesbaar getekende aquarel : "Biljarters" - 19,5 x 37||illegibly
ENGELSE SCHOOL - 19° EEUW onleesbaar getekende aquarel : "Biljarters" - 19,5 x 37||illegibly signed English aquarelle
LEEMANS CH. olieverfschilderij op paneel : "Geanimeerd zicht van een vissershaven" - 26 x 46
R.P.B. olieverfschilderij op paneel : "Moeder en kind in kerk" - 25 x 18 gemonogrammeerd ||19th/20th
Luxe uitgave n° 34/500 van de roman "Là-bas" van Karel Huysmans (1848 - 1907) met een originele
Fraai geïllustreerde luxe uitgave van de roman "La Randonnée de Samba Diouf" van Jérôme (1874 -
367 item(s)/page