3 item(s)
- Category,
3 item(s)/page
Lot 286
Mooie achttiende eeuwse tabakspot in Delfts aardewerk, gemerkt "B.P.", met een blauwwit decor en
Lot 312
MARTEL (sculp.) paar Art Deco-boekensteunen telkens met een sculptuur met groene patine met een
3 item(s)/page