6 item(s)/page
COUSIN à PARIS antieke Franse Lodewijk XVI - klok met kast in Carrara-marmer en gedoreerde brons,
Negentiende eeuwse klok met kast in gedoreerde brons en versierd met een vrouw - hoogte en breedte :
Chinese cilindervaas in porselein met een polychroom figurendecor met tekst, gemonteerd als
Chinese vaas in porselein met een polychroom decor met figuren in een landschap - hoogte : 27 cm -
Goede zeventiende/achttiende eeuwse staande klok met kast in "Hollandse marqueterie" en met een werk
6 item(s)/page