6 item(s)/page
DE COCK XAVIER (1818 - 1896) aquarel : "Bootje met twee personages op een bergrivier" - 23 x 21,5
PAUWELS JOSEPH (1819 - 1876) aquarel : "Man bij zittende vrouw" - 25 x 21 getekend ||19th Cent.
PAUWELS JOSEPH (1819 - 1876) aquarel : "Man bij zittende vrouw" - 25 x 21 getekend ||19th Cent. Belgian aquarelle - signed Joseph Pauwels
FORBES LEYTON (actief omstreeks 1920/25) (UK) paar aquarellen : "Hoenderen bij huizen" en "Tuin
MOLYNEUX STANNARD ALEXANDER (1898 - 1975) pendant aquarellen : "Zicht van een cottage" - 24 x 34
HOLLANDSE SCHOOL - 19° EEUW onleesbaar getekende aquarel : "Quai à Dordrecht" - 35 x 25 ||19th Cent.
HOLLANDSE SCHOOL - 19° EEUW onleesbaar getekende aquarel : "Quai à Dordrecht" - 35 x 25 ||19th Cent. Dutch illegibly signed aquarelle
ENGELSE SCHOOL - 19° EEUW onleesbaar getekende aquarel : "Biljarters" - 19,5 x 37||illegibly
ENGELSE SCHOOL - 19° EEUW onleesbaar getekende aquarel : "Biljarters" - 19,5 x 37||illegibly signed English aquarelle
6 item(s)/page