3 item(s)
- Category,
3 item(s)/page
Lot 540
WARHOL ANDY (1930 - 1987) handgesigneerd twee dollar bankbiljet - ingekaderd||Andy Warhol handsigned
WARHOL ANDY (1930 - 1987) handgesigneerd twee dollar bankbiljet - ingekaderd||Andy Warhol handsigned 2 dollar banknote
Lot 541
HARING KEITH (1958 - 1990) handgesigneerd Belgisch bankbiljet van 100Bfr, gedateerd (19)88 -
3 item(s)/page