11 item(s)/page
Chinese handknotted rug in wool || Chinees handgeknoopt tapijt met medaillontekening op een fond
Chinese handknotted rug in wool || Chinees handgeknoopt tapijt met medaillontekening op een fond in beige tinten - 184 x 280 cm
finely knotted Persian Tabriz in wool and silk with a classic design || Fijngeknoopte Perzische
handwoven "Aubusson" tapestry rug with a typical Napoleon III decor || Goed bewaard, handgeweven "
twice signed Hereke praying rug in silk and gold thread || Dubbel gesigneerd Hereke-bidtapijtje in
Persian Kashan rug in wool || Perzische Kashan met klassieke tekening en kleuren - 246 x 350 cm
handknotted Kars Kazak in wool on wool || Handgeknoopte Kars Kazak in wol op wol met typische
handknotted Kars Kazak in wool on wool || Handgeknoopte Kars Kazak in wol op wol met typische tekening - 370 x 303 cm
handknotted runner in wool || Handgeknoopte loper in natuurlijke wol met naïeve motieven in kleur - 85 x 280 cm
Karachi Bokhara Teke rug in wool || Fijngeknoopte Karachi Bokhara met typische Teke-tekening in
Karachi Bokhara Teke rug in wool || Fijngeknoopte Karachi Bokhara met typische Teke-tekening in wol - 313 x 417 cm
two Persian dozar carpets amongst which an antique Afshar praying rug || Lot (2) van een Perzisch
small Indian Mir rug and Persian Afshar carpet || Lot van een Indische Mir met typische tekening
Persian Hamadan rug || Perzische Hamadan - 110 x 270 cm
11 item(s)/page