3 item(s)
3 item(s)/page
Lot 451
Paar Jugendstil-vaasjes met gestileerde grepen in aardewerk met craquelé-glazuur - hoogte : 15,5 c
Lot 469
Art Deco-vaas in faïence, gemerkt Boch, met craquelé-glazuur en met polychroom gestileerd bloemendec
Lot 608
THORSSON NILS (1898 - 1975) vijf stuks Deense faïence, gemerkt Royal Copenhagen, met typische vormge
3 item(s)/page