3 item(s)
3 item(s)/page
Lot 4
Antieke bibelot in gemerkt Saksisch porselein : "Edeldame die de hand van een dame kust" - hoogte
Lot 10
Antieke groep in kantporselein met een Lodewijk XV- thema met vijf personages - 29,5 x 38 || anti
Lot 180
Mooi antieke Chinese houtsculptuur : "Fô tempelleeuwtje" - hoogte en breedte : 15 en 31 cm || an
3 item(s)/page