9 item(s)/page
a bigger and smaller English Victorian gatelegtable in oak ||Lot (2) van een grotere en een kleinere
a bigger and smaller English Victorian gatelegtable in oak ||Lot (2) van een grotere en een kleinere Engels-Victoriaanse gatelegtafel in eik
workbench by Atelier Van Lieshout for Lensvelt in red lacquer ||ATELIER VAN LIESHOUT voor LENSVELT
workbench by Atelier Van Lieshout for Lensvelt in red lacquer ||ATELIER VAN LIESHOUT voor LENSVELT werktafel in rode lak met 3 laden
original Soumak in wool and silk ||Collector's item : een originele Soumak in wol en zijde met
original Soumak in wool and silk ||Collector's item : een originele Soumak in wol en zijde met traditionele tekening - 285 x 210
12 woodcuts by Christophe Van Sichem ||VAN SICHEM CHRISTOPHE (1580 - 1658) Reeks van 12 houtsnedes
12 woodcuts by Christophe Van Sichem ||VAN SICHEM CHRISTOPHE (1580 - 1658) Reeks van 12 houtsnedes met bijbelillustraties
Leon Ost signed etching - dated (19)99 ||OST LEON ets n° 64/75 : "Mercator in het droogdok" - 24,5 x
Leon Ost signed etching - dated (19)99 ||OST LEON ets n° 64/75 : "Mercator in het droogdok" - 24,5 x 42 getekend en gedateerd (19)99
collection of nine South Indian/Kerala "Thookkuvilakku" oillamps ||INDIA / KERALA - 18°/19° EEUW
skull of a bull ||Schedel van een stier - hoogte : 43,5 cm
portfolio "Célébrites Nationales Belgique 1893" with 54 portraits by Eugène Broerman ||BROERMAN
factice "White Linen" bottle by Estée Lauder ||Factice flacon van "White Linen" van Estée Lauder -
factice "White Linen" bottle by Estée Lauder ||Factice flacon van "White Linen" van Estée Lauder - hoogte : 19 cm
9 item(s)/page