Auction closed (2 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-450)

  • (Lots: 451-935)

  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949
935 item(s)

  • Creator / Brand
  • 935 item(s)

16th century tapestry with 18th century frameTapijt uit de 16e eeuw met 18e eeuwe lijst.64.5 x 171 cm

2 wooden carved consoles with green marble top 2 hout gesneden consoles met groen marmeren blad. H 74 W 70 D 32.5 cm

Wooden Saint Bretagne France 17th C. Houten Saint Bretagne Frankrijk, 17e eeuw. H 137 cm

Ferdinando DE LUCA (XIX-XX) Large bronze sculpture on a marble feet of a girl. Groot bronzen beeld op marmeren voet van een meisje. H 120 cm

Delft blue porcelain chandelier bronze with lion heads Delfts blauwe porseleinen kroonluchter in brons met leeuwen koppen. H 95 cm

Large gold-plated hall mirror Een grote houten vergulde hal spiegel. 159 x 89 cm

Bronze chandelier 19th C. with 12 light points Bronzen luchter met 12 lichtpunten. 19e eeuw. H 85 cm

Pierre Alechinsky (1927) Lithography 'A tire d'aile' numbered D/edition 2009 Lithografie 'A tyre d'aile' genummerd D / editie 2009. 121 x 159 cm

Paul SCHOUTEN (1860-1922) Oil on canvas 'Landscape with mill Signed. Landschap met molen. Olieverf op doek, gesigneerd. 81 x 65 cm

Etienne Le Compte (1931) Summer. Oil on canvas. Signed and dated '77. Zomer. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '77. 30.5 x 35.5 cm

Allart Van Everdingen (1621-1675) Landscape with waterfall. Oil on canvas. Landschap met waterval. Olieverf op doek. 108.5 x 68.5 cm

Cashmire - lace table cloth Compagny des Indes in original box Cashmire - kanten tafelkleed Compagny des Indes in originele doos. 310 x 134 cm

Lot 744

Water turtle

Water turtle Waterschildpad 34 x 37 x 14 cm

Lot 745

Water turtle

Water turtle Waterschildpad 60 x 43 x 15 cm

Lot with 5 bronze candle sticks Lot met 5 bronzen kandelaars. H 54 - 64 cm

Pair of firegilt bronze candlesticks Louis XV style Een paar vuurvergulde bronzen kandelaars, Louix XV stijl. H 52.5 cm

Fire place - andirons Firegilt bronze Vuurvergulde bronzen vuurbokken. H 16 - 59 W 29 - 81 cm

SPILLIAERT Bronze sculpture A bronze buste of a girl. Signed Spilliaert. Een bronzen buste van een meisje. Gesigneerd Spilliaert. H 53.5 cm

Wooden sculpture of Madonna Signed BMV de Dunis 1891-1916. Houten sculptuur van Madonna. Gesigneerd BMV de Dunis 1891-1916. H 81 cm

A pair of small kanton vases 19th C. Een koppen kleine 19e eeuwse Kanton vazen. H 25.5 cm

A Chinese famille rose vase Qing late Qing (end 19th C.) Een Chinese famille rose vaas. Late Qing periode (eind 19e eeuw). H 59.5 cm

A pair of Chinese Nankin vases 19th C. Een koppel Nankin vazen. 19e eeuw. H 45.5 cm

Scheurich ceramics pair of vintage vases Een koppel vintage vazen. Scheurich keramiek. H 30 cm

Jan DIEUSAERT (XX) Plaster sculpture of a shrimp fisher. Signed. Gipsen sculptuur van een garnalenvisser. Gesigneerd. H 28 cm

Lot 760

Hector Depraet

Hector Depraet Orangerie. Oil on canvas. Signed. Orangerie. Olieverf op doek, gesigneerd. 40 x 32 cm

Lot 762

Romain Steppe

Romain Steppe Marine. Oil on canvas. Signed. Marine. Olieverf op doek, gesigneerd. 47 x 70 cm

Hortensy VAN PUYENBROECK (1924-1957) Still life. Oil on canvas. Signed. Bloemen stil leven. Olieverf op doek, gesigneerd. 35 x 30.5 cm

Guillaume (Bill) ORIX (1900-1983) Oil on canvas. Signed and dated 1963. Olieverf op canvas. Gesigneerd en gedateerd 1963. 73.5 x 60 cm

Jan VAERTEN (1909-1980) Nude. Ink drawing. Signed and dated '58. Naakt, inkt tekening. Gesigneerd en gedateerd '58. 28 x 37.5 cm

Paul GRUSENMEYER (1930-2006) Watercolor on paper. Signed and dated '92. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd '92. 72 x 72 cm

Paul GRUSENMEYER (1930-2006 Watercolor on paper. Signed. Aquarel op papier, gesigneerd. 85 x 85 cm

Jan VAERTEN (1909-1980) Flute player. Ink drawing Signed and dated '63. Fluitspeler. Inkt tekening, gesigneerd en gedateerd '63. 42.5 x 32 cm

Lot 774

Bernard Buffet

Bernard Buffet Lithograph Bird couple 1968 Signed in the plate. Lithografie Vogels, 1968 Gesigneerd in de plaat. 30 x 23 cm

Chateau La cour du Pin Figeac Moueix 1997 Saint Emillion grand cru classé 6 liter H 49 cm

Chateau la Couronne 2000 Saint Emillion Grand Cru H 35.5 cm

Chateau Lascombes MARGAUX 1986 Grand Cru Classé H 35.5 cm

Champagne Ruinart Brut Magnum 150 cl H 34 cm

Champagne Henri Abelé Brut Magnum 150 cl H 37.5 cm

  • 935 item(s)