- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (161)
- Prints (111)
- Sculpture (81)
- Ceramics (79)
- Silver & Silver-plated items (79)
- Furniture (64)
- Japanese Works of Art (53)
- Chinese Works of Art (52)
- Glassware (50)
- Religious Items & Folk Art (28)
- Ethnographica & Tribal Art (27)
- Wines & Spirits (23)
- Arms, Armour & Militaria (16)
- Clocks (14)
- Drawings & Pastels (14)
- Musical Instruments & Memorabilia (14)
- Watercolours (14)
- Metalware (10)
- Collectables (8)
- Lighting (8)
- Taxidermy & Natural History (6)
- Books & Periodicals (4)
- Kitchenalia (3)
- Coins (2)
- Models, Toys, Dolls & Games (2)
- Scientific Instruments (2)
- Sporting Memorabilia & Equipment (2)
- Vintage Fashion (2)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Islamic Works of Art (1)
- Jewellery (1)
- Maps (1)
- Salvage & Architectural Antiques (1)
- Textiles (1)
935 item(s)/page
Romain Steppe (1859-1927)
Romain Steppe (1859-1927) Marine. Oil on panel. Signed. Marine. Olieverf op paneel, gesigneerd. 19 x 25 cm
Victor Quiénen (1918-1983)
Victor Quiénen (1918-1983) Mother and child. Drawing. Signed. Moeder en kind. Tekening, gesigneerd. 66 x 47 cm
Henry Schouten (1857/64-1927)
Henry Schouten (1857/64-1927) Chickens and turkeys Oil on canvas. Signed. Kippen en kalkoenen. Olieverf op doek, gesigneerd. 81 x 116 cm
Lot with 3 plates Dèvres
Lot with 3 plates Dèvres North France. Dated ca 1800. Lot met 3 borden Dèvres. Noord Frankrijk, gedateerd circa 1800. Dia 26 - 33 cm
8 tiles Delft ca 1700
8 tiles Delft ca 1700 2x 4 tiles framed Lot van 2x 4 Delfste tegels.
Lot with various tin items
Oak neo gothic hall bench
Oak neo gothic hall bench Een eiken Neo Gotische halbank. H 157 W 175 D 57 cm
Table Oak Louis Philippe
Table Oak Louis Philippe Een eiken tafel Louis Philippe. H 72 W 129 D 90 cm
Belgo Chrome chairs
Belgo Chrome chairs With white leather seating. Belgo Chrome chairs met wit lederen zittingen.
Lot with 3 Delft plates
Lot with 3 Delft plates one polychrome and two blue white Een lot met 3 Delftse borden waarvan 1 gepolychromeerd en 2 blauw witte. Dia 31 - 35 cm
Dèvres and Delft
Herend Koi Fish Figurine
Herend Koi Fish Figurine Marked Herend on the bottom Een Herend karper beeldje, gemarkeerd op de onderkant. H 16 cm
Pair of Japanese vases on a bronze feet Meiji period Een paar Japanse vazen op een bronzen voet, Meji periode. H 42.5 cm
Marble buste of a male
Marble buste of a male Signed and dated 1861. Een marmeren buste van een man. Gesigneerd en gedateerd 1861. H 36 cm
Lot wood carving
Lot glassware Legras and Doyen
Charles Schneider (1881-1953)
A Val Saint Lambert crystal wedding glass Een rood Val Saint Lambert huwelijksglas. H 30.5 cm
2 vases Legras
2 vases Legras Sleding scene. Signed Leg. 2 Legras vazen met slee scnènes. Gesigneerd Leg. H 22 - 26.5 cm
2 vases Legras
2 vases Legras Winter scenes. Signed Leg. 2 Legras vazen met winterscène. Gesigneerd Leg. H 27.5 cm
Christian SILVAIN (1950)
Christian SILVAIN (1950) Silkscreen Vol de nuit 1998 Zeefdruk 'Vol de nuit' 1998. 100 x 73 cm
J. Schneider
J. Schneider Titled 'Back from USA'. Oil on canvas. Signed verso. Getiteld 'Back from USA'. Olieverf op doek, gesigneerd verso. 60 x 40 cm
Jules De Bruycker (1870-1945)
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) Untitled, Lithograph 6/300. Signed in pencil. Zonder titel, lithografie 6/300. Gesigneerd in potlood. 49.5 x 39.5 cm
Jef Van Tuerenhout (1926-2006)
Jef Van Tuerenhout (1926-2006) Femme, Lithograph 18/125. Signed in pencil. Femme, lithografie 18/25. Gesigneerd in potlood. 43 x 65.5 cm
Leonor Fini (1907-1996)
Leonor Fini (1907-1996) Sphinx Lithograph 23/99. Signed in pencil. Sphinx, lithografie 23/99. Gesigneerd in potlood. 73.5 x 53 cm
Jules De Bruycker (1870-1945)
Théo KOSTER (1952)
Théo KOSTER (1952) Silkscreen, 83/90. Signed in pencil. Zeefdruk 83/90. Gesigneerd in potlood. 61 x 71.5 cm
Christian SILVAIN (1950)
Christian SILVAIN (1950) Untitled, Lithograph 150/200. Signed in pencil. Zonder titel, lithografie 150/200. Gesigneerd in potlood. 31.5 x 22.5 cm
Henk VAN DER VET (1939)
Jacques Tange (1960)
Salvador DALI (1904-1989)
Salvador DALI (1904-1989) Lithograph E.A. Lithografie E.A. 57.5 x 43 cm
Hannes D'HAESE (1965)
Hannes D'HAESE (1965) Mickey Mouse resin with certificate Mickey Mouse in hars. Met certificaat. H 38 cm
Hannes D'HAESE (1965)
Karel Van Belle (1884-1959)
Karel Van Belle (1884-1959)
Karel Van Belle (1884-1959)
Albert Isidore Devos (1868-1950)
J. Verbrughe
Aglane - Georges AGLANE (1912-1994) Lot with 2 Nude paintings. Signed. Een lot met 2 naaktschilderingen, gesigneerd. 81 x 39.5 and 75 x 35 cm
Art Deco craquele buste of a Girl Edition Kaza (France). Een Art Deco craquelé buste van een meisje. Editie Kaza, Frankrijk. H 31.5 cm
2 bronze wall plaques depicting dogs 2 bronzen muurplaquettes met honden. Dia 29.5 cm
Sabino vase
Sabino vase Sabino vase in glass paste. Made in France. Een Sabino vaas in glas pasta, made in France. H 19 cm
Daum vide-poche
Lot with 7 blue/white porcelain vases Boch Een lot met 7 blauw witte porseleinen vazen Boch. H 15 - 26 cm
Lot with 4 wooden carved dolls
Lot with 4 wooden carved dolls One doll is missing part of his legg. Een lot met 4 houten poppen. 1 pop mist een deel van een been. H 78 cm
Silver salt and pepper BOURDON
Silver salt and pepper BOURDON Bourdon De Bruyn One glass is missing. Een zilver zout en peper vaatjes, Bourdon. 1 glas is weg.
Silver oil and vinegar set Ghent
Silver oil and vinegar set Ghent dated 1757 Een Gents zilver olie en azijn set., gedateerd 1757. H 26.5 cm
Lot of silver coupes Empire
Lot of silver coupes Empire (4 without glass) Een lot met zilveren Empire coupes. 4 coupes zonder glas. H 6 - 11.5 cm
Silver soup ladle Ghent Roeland
Silver soup ladle Ghent Roeland 18th C. Een 18e eeuwse zilveren soeplepel, Gent Roeland. L 42 cm
Silver soup ladle Mons
Silver soup ladle Mons dated 1792 Een zilveren soeplepel, Bergen en gedateerd 1792. L 37.5 cm
935 item(s)/page