Auction closed (2 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-450)

  • (Lots: 451-935)

  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949
935 item(s)

  • Creator / Brand
  • 935 item(s)

Raphael De Buck (1902-1986) Courtisans. Watercolor on paper. Signed. Courtisans. Aquarel op papier, gesigneerd. 31 x 22.5 cm

Lot 663

European school

European school Lady at the balcony Pastel. Signed H. Fuller Europese school. Dame aan het balkon. Pastel, gesigneerd H. Fuller. 58 x 42 cm

René Stevens (1858-1937) Oil on canvas. Signed and dated 1901. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1901. 39 x 55 cm

Alfred OST (1884-1945) 'In den Vlaamschen leeuw'. Watercolor. Not Signed. 'In den Vlaamschen leeuw'. Aquarel op papier, niet gesigneerd. 25 x 34 cm

Henri Victor Wolvens (1896-1977) Landscape. Watercolor on paper. Signed. Landschap. aquarel op papier, gesigneerd. 25.5 x 33.5 cm

Karel Van Lerberghe Landscape. Oil on hardboard. Signed and dated 43 Landschap. Olieverf op hardboard, gesigneerd en gedateerd '43. 40 x 50 cm

Givenchy ornamental jewel Sierjuweel Givenchy.

Barth Leye (Gent) Monotype 1/1. Signed and dated 1986. Monotype 1/1, gesigneerd en gedateerd 1986. 19 x 29 cm

Jean Bilquin (1938) No title. Lithograph 61/100. Signed. Zonder titel. Lithografie 61/100, gesigneerd. 70 x 50 cm

Piet STOCKMANS (1940) Installation porcelain pots Installatie. 51 x 4 x 3 cm

Lot 676

H. Muller

H. Muller Bronze buste of Beethoven. Signed H. Muller. Bronzen buste van Beethoven, gesigneerd H. Muller. H 40.5 cm

Mantel clock 19th C. with inlay work Een 19e eeuwse mantelklok met inlegwerk. H 40.5 cm

Lot with 2 bronze putti and 2 bronze wall sconces Lot met 2 bronzen putti en 2 bronzen wandarmaturen. H 21 - 24.5 cm

Lot with various copper candle sticks and oil lamp Een lot met divers koperen kandelaars en een olielamp. H 9.5 - 35.5 cm

Lot with various crucifixes Een lot met diverse kruisbeelden. H 12 - 27.5 cm

Lot with various miscellanious items and medals. Een lot met diverse items en medailles.

A wooden carved skull and a lawyers bavet Een houten gesculpteerde schedel en een bavet van een advocaat. 17.5 x 15 x 11 cm

Lot 690

A Buffalo horn

A Buffalo horn Een Buffel hoorn. 40 x 100 cm

Antique earthenware jar Jura Een antieke aardenwerk pot Jura. H 58.5 cm

Lot with Hummels Een lot met diverse Hummels. H 18 cm (tallest Hummel)

Lot 18thC Chinese blue/white plates 15 plates Een lot met 15 18e eeuwse Chinese borden. Blauw/wit. Dia 23 cm

Silver knife layers and silver cutlery With marks. Zilveren messenleggers en zilveren bestek met stempels.

French coffee and tea crockery 2nd half 19th C. Frans koffie- en theeservies. 2e helft 19e eeuw. H 6 - 21 cm

Lot 701

A Tonnet chair

A Tonnet chair With the Tonet label and stamp Een Tonnet stoel. Met het Tonet label en stempel. H 89 cm

2 vintage chairs with leatherette seat 2 Vintage stoelen. Kunstlederen zitting. H 81 cm

vintage leather butterfly chair vintage leren vlinderstoel. H 94 cm

2 vintage Murano lights 2 Vintage Murano lampen. H 81.5 cm

2 vintage red fauteulles fifties 2 vintage rode fauteuils uit de jaren 50. H 80 cm

2 Chinese style vintage lampadaires 2 Vintage lampadaires, Chinese stijl. H 75 cm

Lot 707

French bergère

French bergère Decorated with a Ram's head. Franse bergère. Versierd met ram's koppen. H 90

Armchair with embroidered fabric, Italian ca 1920 Fauteuil met geborduurde stof, Italiaans circa 1920. H 118 cm

2 Antique wooden chairs + an old wooden table 19th C. 2 antieke houten stoelen + een oude houten tafel 19e eeuw. H 93.5 cm (chairs)

2 Gilt wooden chairs seat cane & matting 2 vergulde houten stoelen met rieten zitting. H 95 cm ...[more]

Folding card table root wood and copper marquetry Een opvouwbare kaartentafel in wortelhout met marqueterie. H 74.5 W 70 D 44 cm

Napoleon III Cabinet with boulle bronze and marble top Napoleon III kast met boulle, brons en een marmeren blad. H 92.5 W 86 D 40.5 cm

A round table with marble top on a central feet Een ronde tafel met marmeren blad op een centrale voet. H 76 Dia 81 cm

English round table with claw feet Een Engelse ronde tafel met klauw poten. H 73.5 Dia 74.5 cm

Clerks desk and writing chest Een bureau en een schrijfkist. H 86 W 76 D 63 and 47 x 39 x 18 cm

Oak corner cupboard 19th C. Een 19e eeuwse eiken hoekkast. H 112 W 112 D 60 cm

  • 935 item(s)