Auction closed (2 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-450)

  • (Lots: 451-935)

  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949

  • Silver & Silver-plated items (79)
79 item(s)

  • 79 item(s)

An early 18thC silver gilt vermeil ladle Ghent 1782 Een zilver soeplepel, gedateerd 1782. L 34 cm

A Belgian silver soup ladle Ath Dated 1770. Een Belgisch zilveren soep lepel, gedateerd 1770. L 38 cm

A silver soup ladle, Ghent 1789 Een Gentse soeplepel, gedateerd 1789. L 36 cm

A silver soup ladle, Antwerp 1796 Een Antwerpse zilveren soeplepen, gedateerd 1796. L 38.5 cm

An early 19th C. Belgian silver soup ladle 1798-1809 Een Belgische zilveren soeplepel, gedateerd 1798-1809. L 39 cm

A silver gilt serving spoon early 19thC Een verguld zilveren groenten lepel, gedateerd begin 19e eeuw. L 28.5 cm

2 silver serving spoons France 18th C. 1798-1809 2 Franse zilveren groenten lepels, gedateerd 1798-1809. L 33 cm

A silver oil and vinegar set Belgian 18th century Een Belgisch zilveren olie en azijn stel, gedateerd 18e eeuw. 20.5 x 12 x 23 cm

Lot of silver cups and napkin rings 19th C. Een lot van 19e eeuwse zilveren kopjes en servet ringen. H 4 - 7 cm and Dia 3 - 5 cm

Silver sugar sprinklers and scoops 19th C. Zilveren suikerstrooiers en scheppen, gedateerd 19e eeuw. L 9.5 - 27 cm

Silver salt and pepper BOURDON Bourdon De Bruyn One glass is missing. Een zilver zout en peper vaatjes, Bourdon. 1 glas is weg.

Silver oil and vinegar set Ghent dated 1757 Een Gents zilver olie en azijn set., gedateerd 1757. H 26.5 cm

Lot of silver coupes Empire (4 without glass) Een lot met zilveren Empire coupes. 4 coupes zonder glas. H 6 - 11.5 cm

Silver soup ladle Een zilveren soeplepel. L 36 cm

Silver soup ladle Ghent Roeland 18th C. Een 18e eeuwse zilveren soeplepel, Gent Roeland. L 42 cm

Silver soup ladle Mons dated 1792 Een zilveren soeplepel, Bergen en gedateerd 1792. L 37.5 cm

Silver soup ladle Ath dated 1791 Een zilverensoep lepel Ath, gedateerd 1791. L 41 cm

Silver soup ladle Brussels dated 1788 Een Brusselse soeplepel, gedateerd 1788. L 34 cm

Lot 361

Lot Allessi

Lot Allessi coffee and tea sets and bowls Een lot met diverse Allessi stukken. O.a een koffie en thee set en mandjes.

Empire silver vermeille oil jug Antwerp with marks. Een Empire zilver-vermeille olie kan. Antwerpen, met stempels. H 19 cm

3 silver sugar caster With marks 3 zilveren suikerstrooiers met stempels. H 15.5 - 18.5 cm

Silver oil and vinegar set French Een Frans zilveren olie en azijn set. H 24.5 cm

Late 19thC English silver box With marks. Een laat 19e eeuws Engels zilveren doosje met stempels. 7.5 x 16.5 x 9.5 cm

Belgian silver roosters Marked on the feathers. Dated after 1942. 2 zilveren Belgische hanen. Met stempels op de veren en gedateerd na 1942.

A lot with 4 silver cigarette etuis + a paternoster Een lot met 4 zilveren sigarettenetuis en een paternoster. 5 x 5 - 10 x 8 cm

Blue glass cup in silver WMF frame WMF silver. dated ca 1905. Een zilver met blauw glas coupe WMF. Gedateerd circa 1905. H 16 Dia 21.5 cm

Silver ladle Ath 18th C. Een zilveren soeplepel Ath, 18e eeuw. L 35 cm

Silver ladle Belgium 1787 Een Belgische zilveren soeplepel gedateerd 1787. L 36.5 cm

Silver Empire punch spoons English 1741 2 zilveren Empire punch bowl lepels. Engeland, gedateerd 1741. L 32.5 - 38 cm

Silver punch spoons Belgian 19th C. 2 zilveren punch bowl lepels, gedateerd 19e eeuw. L 35 - 35.5 cm

12 blades with vermeille and mother-of-pearl early 19th C. 12 messen met vermeille en parelmoer, vroeg 19e eeuw. L 19.5 cm

Apostle spoons silver 19th century after 18th century model 19e eeuwse zilveren apostellepels naar een 18e eeuws model. L 13 - 15.5 cm

Lot silvered cutlery 12 of each (of the cutlery) Lot verzilverd bestek. 12 stuks van elk bestek.

Lot 537

Lot silver

Lot silver sugar tongs, knives and cigarette box Lot divers zilver met o.a. suikertangen, messen en een sigarettenetui

Silver brush set around 1900 Art Nouveau Een zilver Art Nouveau borstelset, gedateerd rond 1900. L 16.5 - 26.5 cm

Lot of 2 silver mustard jars without glass. one dated 1792 Een lot van 2 zilveren mosterdpotjes zonder glas. 1 potje gedateerd 1792. H 10 - 11 cm

Lot English and Russian silver Salt cellars (9) and milk jug Een lot met Engels en Russisch zilverwerk. 9 zoutvaatjes en een melkkan. H 3 - 12 cm

Silver ladle Belgian 18th C. Een 18e eeuwe zilveren Belgische soeplepel. L 35.5 cm

Silver ladle Mons 1787 Een zilveren soeplepel, Bergen en gedateerd 1787. L 34.5 cm

Silver ladle Belgian 1791 Een Belgische zilveren soeplepel, gedateerd 1791. L 38 cm

2 punch spoons Dutch period ca 1815 2 zilveren punch bowl lepels, Holland en gedateerd circa 1815. L 37 - 43 cm

Silver oil and vinigar set Belgian silver dated 1815 - 1831 Een Belgisch zilveren olie en azijn set, gedateerd 1815-1831. H 27 cm

Belgian and French silver cutlery 19th century Belgische en Franse zilveren bestekkoffertjes, 19e eeuw.

Russian silver Nielo Russisch zilver Nielo. ...[more]

English jewelery box and mustard jar Een Engels zilveren juwelendoosje en mosterdpotje. H 6 - 13.5 cm

Lot 552

Lot silverware

  • 79 item(s)