Auction closed (2 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-450)

  • (Lots: 451-935)

  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949

  • Watercolours (14)
14 item(s)

  • 14 item(s)

Lot Art books a.o R. Raveel and Jef Wauters Lot Art books a.o R. Raveel and Jef Wauters. Een lot kunstboeken met o.a Roger Raveel en Jef Wauters.

Lot 49

L. de Bougé

L. de Bougé Argenteuil, watercolor on paper, signed. Argenteuil aquarel op papier. Gesigneerd. 28 x 21.5 cm

Study of a skull Een menselijke studieschedel 18.5 x 12 x 16 cm

Jan WILLEKENS (1939) Watercolor on paper 'seagulls'. Signed. Aquarel op papier, getiteld 'seagulls'. Gesigneerd. 54 x 76 cm

Franz HERBELOT (XX) Watercolor on paper 'City view' Signed. Aquarel op papier 'Stadszicht'. Gesigneerd. 23.5 x 32.5 cm

Raphael De Buck (1902-1986) Courtisans. Watercolor on paper. Signed. Courtisans. Aquarel op papier, gesigneerd. 31 x 22.5 cm

Alfred OST (1884-1945) 'In den Vlaamschen leeuw'. Watercolor. Not Signed. 'In den Vlaamschen leeuw'. Aquarel op papier, niet gesigneerd. 25 x 34 cm

Henri Victor Wolvens (1896-1977) Landscape. Watercolor on paper. Signed. Landschap. aquarel op papier, gesigneerd. 25.5 x 33.5 cm

Paul GRUSENMEYER (1930-2006) Watercolor on paper. Signed and dated '92. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd '92. 72 x 72 cm

Paul GRUSENMEYER (1930-2006 Watercolor on paper. Signed. Aquarel op papier, gesigneerd. 85 x 85 cm

Lot with various art books Lot met diverse kunstboeken.

Raphael DE BUCK (1902-1986) watercolor (2) 'Flowers' and 'Courtisanes' aquarel op papier(2) 'Bloemen' en 'Courtisanes'. 52 x 58 and 24 x 30 cm

  • 14 item(s)