Auction closed (3 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-500)

  • (Lots: 501-1000)

  • (Lots: 1001-1370)

  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (260)
260 item(s)

  • 260 item(s)

Raymond Van De Waele (1894-?) Male nude. Oil on canvas, not signed. Mannelijk naakt. Olieverf op doek, niet gesigneerd. 91 x 67 cm

Raymond Van De Waele (1894-?) Boat by the river. Oil on panel, signed. Boot bij de rivier. Olieverf op paneel, gesigneerd. 59.5 x 79.5 cm

Maurice Sijs (1880-1972) Marine. Oil on canvas, signed. Marine. Olieverf op doek, gesigneerd. 29 x 36 cm

Paul Mahoux (1959) Oil on cartboard. Signed (1). Olie op karton, Gesigneerd (1). 21 x 15 and 29.5 x 19.5 cm

Frank Liefooghe (1945) Mixed media on paper. Signed. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. 54.5 x 73.5 cm

Christian Silvain (1950) Titled 'Pieta'. Oil on panel, signed. Getiteld 'Pieta'. Olieverf op paneel, gesigneerd. 180 x 120 cm

Hugo De Putter (1938-1990) Oil on panel Untitled. signed. Olieverf op paneel, zonder titel. Gesigneerd. 200 x 150 cm

Antonio Gonzalez Colado (1930) Portrait of a boy. Oil on canvas , signed. Portret van een jongen. Olieverf op doek, gesigneerd. 41 x 33 cm

Cécile Cauterman (1882-1957) Mixed media on paper, signed. Gemengde techniek op papier, gesigneerd. 91 x 66 cm

Armand Jamar (1870-1946) Landscape. Oil on canvas, signed and dated 1934. Landschap. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1934. 55.5 x 76 cm

Belgian school 19th C. Oil on panel Jewish sages. Joodse wijzen, Belgische school. Olieverf op paneel, 19e eeuw. 30 x 40 cm

Raymond Van De Waele (1894-?) Landscape. Oil on canvas, signed. Landschap. Olieverf op doek, gesigneerd. 90 x 110 cm

Raymond Van De Waele (1894-?) Portrait of a Lady. Oil on canvas, not signed. Portret van een dame. Olieverf op doek, niet gesigneerd. 110 x 90 cm

Flore Vindevogel-Geleedts (1866-1938) A floral still life. Oil on canvas, signed. Bloemstilleven. Olieverf op doek, gesigneerd. 87 x 78 cm

Flore Vindevogel-Geleedts (1866-1938) A floral still life. Oil on canvas, signed. Bloemstilleven. Olieverf op doek, gesigneerd. 55 x 55 cm

Martin Wallaert (1944) Flower still life. Oil on canvas, signed. Bloemstilleven. Olieverf op doek, gesigneerd. 65 x 54 cm

Edwin Toovey (1826-1906) Oil on canvas Cornwall. Signed and dated 1883. Olieverf op doek Cornwall. Gesigneerd en gedateerd 1883. 28 x 23 cm

European school 19th C. Oil on panel, signed (1). Europese school 19e eeuw. Olieverf op paneel, gesigneerd (1). 11 x 15.5 cm

2 Indo-Persian book cover paintings 2 Indo-Perzische boekomslagen. 22 x 11.5 and 23 x 12.5 cm

Paul Permeke (1918-1990) Oil on canvas 'T Zwin. signed and dated '79. Olieverf op doek 'T Zwin. Gesigneerd en gedateerd '79. 70 x 100 cm

Jean Vervisch (1896-1977) Oil on panel Landscape with mill. Signed. Landschap met molen. Olieverf op paneel, gesigneerd. 55 x 65 cm

Maurice Langaskens (1884-1946) Oil on hardboard 'Nude'. signed. Naakt. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 65 x 52 cm

Raymond Van De Waele (1894-?) Oil on canvas, signed. Olieverf op doek, gesigneerd. 60 x 80 cm

Karel Heymans (1899-1974) Woman doing the laundry. Oil on canvas, signed. Vrouw doet de was. Olieverf op doek, gesigneerd. 60 x 75 cm

Octave Soudan (1872-1948) Houses in the snow. Oil on canvas, signed. Huizen in de sneeuw. Olieverf op doek, gesigneerd. 50 x 63 cm

Jef Wauters (1927-2013) Portrait of a girl. Oil on panel, signed. Portret van een meisje. Olieverf op paneel, gesigneerd. 32 x 21 cm

Piet Lippens (1890-1981) Trailers in the snow. Oil on canvas, signed. Aanhangwagens in de sneeuw. Olieverf op doek, gesigneerd. 40 x 50 cm

Herman Verbaere (1906-1993) Dorpstraat in Melle. Oil on hardboard, signed. Dorpstraat te Melle. Olie op hardboard, gesigneerd. 40 x 45 cm

Herman Verbaere (1906-1993) A sight with a mill. Oil on canvas, signed. Een zicht met molen. Olie op doek, gesigneerd. 45 x 60.5 cm

Paul Permeke (1918-1990) A river sight with fishermen. Oil on canvas, signed. Een riviergezicht met vissers. Olie op doek, gesigneerd. 40 x 50 cm

Piet Lippens (1890-1981) City view. Oil on canvas, signed. Stadsgezicht. Olieverf op doek, gesigneerd. 52 x 73 cm

Willem Bataille (1867-1933) Beach view. Oil on panel, signed. Strandzicht. Olie op paneel, getekend. 29.5 x 40.5 cm

Lot 547

G. De Mol

G. De Mol Krotwoningen in Ghent Oil on panel, signed and dated '89. Krotwoningen Gent. Olie op paneel, gesigneerd en gedateerd '89. 29 x 21 cm

André Plumot (1829-1906) (attrib.) Oil on panel, not signed. Olieverf op paneel, niet gesigneerd. 26 x 22 cm

  • 260 item(s)