- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (260)
- Prints (140)
- Sculpture (122)
- Ceramics (117)
- Furniture (102)
- Japanese Works of Art (86)
- Chinese Works of Art (66)
- Glassware (57)
- Silver & Silver-plated items (57)
- Drawings & Pastels (52)
- Metalware (50)
- Lighting (42)
- Watercolours (34)
- Arms, Armour & Militaria (31)
- Clocks (25)
- Ethnographica & Tribal Art (23)
- Jewellery (16)
- Collectables (11)
- Musical Instruments & Memorabilia (9)
- Religious Items & Folk Art (9)
- Books & Periodicals (8)
- Maps (7)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (5)
- Photographs (4)
- Taxidermy & Natural History (4)
- Wines & Spirits (4)
- Islamic Works of Art (3)
- Salvage & Architectural Antiques (3)
- Watches & Watch accessories (3)
- Entertainment Memorabilia (2)
- Fine Art & Antiques (2)
- Indian Works of Art (2)
- Models, Toys, Dolls & Games (2)
- Russian Works of Art (2)
- Stamps (2)
- Textiles (2)
- Kitchenalia (1)
- Scientific Instruments (1)
- Tools (1)
- Vintage Fashion (1)
1368 item(s)/page
Louis Joseph Lebrun (1844-1900)
Jules De Bruycker (1870-1945)
Jules De Bruycker (1870-1945) Etching 'Marché St Jacques Gand'. Ets 'Marché St Jacques Gand'. Genummerd 26/150 en gesigneerd. 47 x 58 cm
Jules De Bruycker (1870-1945)
Jules De Bruycker (1870-1945) Etching 'Vieux pignons Gand'. Ets 'Vieux pignons Gand'. Genummerd 31/50 en gesigneerd. 45 x 43.5 cm
Jules De Bruycker (1870-1945)
Jules De Bruycker (1870-1945) L'oeuvre gravé par Le roy. genummerd 180.
Jules De Bruycker (1870-1945)
Jules De Bruycker (1870-1945) Map etchings 'L'église St Nicolas Gand. Map met etsen 'L'église St Nicolas Gand'.
Pablo PICASSO (1881-1973)
Joseph Lacasse (1894-1975)
Adolphe Dillens (1821-1877)
G. Backhuyzen
G. Backhuyzen Oil on panel signed. Added: a still life. Olieverf op paneel, gesigneerd. Toegevoegd: een stilleven. 26 x 19.5 and 15 x 18.5 cm
J. Hovenir en Vic Moens
J. Hovenir en Vic Moens 2 still lifes. Oil on panel (2), signed. 2 stillevens. Olieverf op paneel (2), gesigneerd. 30 x 40 and 20 x 25.5 cm
Frans Masereel (1889-1972)
Julien Célos (1884-1953)
Julien Célos (1884-1953) Market scene. Pastel, signed. Marktscène. Pastel, gesigneerd. 39.5 x 63 cm
Dominique Van Den Bergh (1962)
Alphonse Alexandre Arson (1822-1882)
Vanderlinden G.
Jorg Dubin
A patinated plaster elephant
A patinated plaster elephant Art Deco period. Een gepatineerde gipsen olifant uit de Art Deco periode. 74 x 63 x 25 cm
Henri Thiery (1875-1941)
Bronze mother and child
Bronze mother and child Not signed. Brons Moeder met kind. Niet gesigneerd. H 32 cm (incl. the base)
Isidore Jules Bonheur (1827-1901)
Domien Ingels (1881-1946)
Domien Ingels (1881-1946) Bronze - 2 horses. Signed and dated 1937. Grote brons - 2 paarden. Gesigneerd en gedateerd 1937. 69 x 30 x 33 cm
Domien Ingels (1881-1946)
Henri Thiery (1875-1941)
Henri Thiery (1875-1941) Bas-reliëf, signed and dated 1909. Een bas-reliëf, gesigneerd en gedateerd 1909. H 90 cm
Joseph Théodore Coosemans (1828-1904) Vue en Campine. Oil on canvas, signed. Zicht in de Kempen. Olieverf op doek, gesigneerd. 72 x 121.5 cm
Constant Permeke (1886-1952)
Oscar Hoge (1884-1965)
Oscar Hoge (1884-1965) Pierrot. Oil on hardboard, signed and dated 1959. Pierrot. Olieverf op hardboard, gesigneerd en gedateerd 1959. 150 x 98 cm
Paul Delvaux (1897-1994)
Pierre Alechinsky (1927)
Kamgurka (1956)
Kamgurka (1956) Oil on canvas, signed and dated 2011. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 2011. 170 x 218 cm
Emilia CASTAÑEDA (1943)
Emilia CASTAÑEDA (1943) Oil on canvas, signed and dated '98. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '98. 117 x 146 cm
Salvador Dali (1904-1989)
Salvador Dali (1904-1989) Lithohgraph 206/300. Signed in pencil. Litho 206/300. Gesigneerd in potlood. 39 x 58 cm
Salvador Dali (1904-1989)
Salvador Dali (1904-1989) Lithograph 119/225. Signed in pencil. Litho 119/225. Gesigneerd in potlood. 65 x 50.5 cm
Luc Peire (1916-1994)
Luc Peire (1916-1994) Titled 'Hi'. Etching 45/50, signed in pencil. Getitled 'Hi'. Ets 45/50, gesigneerd in potlood. 40.5 x 31 cm
Luc Peire (1916-1994)
Luc Peire (1916-1994) Titled 'Tagio' (?) Etching 48/L, signed in pencil. Getitled 'Tagio'. Ets 48/L, gesigneerd in potlood. 41 x 31.5 cm
Gaston Bertrand (1910-1994)
Pierre ALECHINSKY (1927)
Pierre ALECHINSKY (1927) Etching 100/100. Signed in pencil. Ets 100/100. Gesigneerd in potlood. 23.5 x 29.5 cm
Henri Gabriel (1918-1994)
CORNEILLE (1922-2010)
CORNEILLE (1922-2010) Ceramic plaque. Signed and dated '99. Keramische plaat. Gesigneerd en gedateerd '99. 62 x 70 cm
Pierre Alechinsky (1927)
Pierre Alechinsky (1927) Lithograph 10/15 H.C. Signed in pencil. Lithografie 10/15 H.C. Gesigneerd in potlood. 80 x 52.5 cm
Bengt Lindström (1925-2008)
Bengt Lindström (1925-2008) Lithograph 195/300. Signed in pencil. Lithografie 195/300. Gesigneerd in potlood. 26 x 22.5 cm
Dan Van Severen (1927-2009)
Guy Vandenbranden (1926-2014)
Guy Vandenbranden (1926-2014) Gouache on paper. Signed and dated '59. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd '59. 50 x 34.5 cm
Pol Mara (1884-1959)
Pierre COURTIN (1921-2012)
Pierre COURTIN (1921-2012) Lithograph 96/100. Signed in pencil. Litho 96/100. Gesigneerd in potlood. 78 x 56.5 cm
Juan Kiti (1956)
Juan Kiti (1956) Acryl on cardboard. Signed and dated '93. Acryl op karton. Gesigneerd en gedateerd '93. 76.5 x 56.5 cm
Marc Bruyneel
Marc Bruyneel Assembly with piano keys. Assemblage met pianotoetsen. 43 x 62 x 9 cm
Christian Silvain (1950)
Claude Viallat (1936)
Claude Viallat (1936) Serigraph on canvas 'Vacances bleues'. Edition 2008. Zeefdruk op doek 'Vacances bleues'. Editie 2008. 120 x 114 cm
Roger Marcel Wittevrongel (1933)
Octave Pirlet (1914-1979)
Roger Van bulck (1947)
Christian Silvain (1950)
Christian Silvain (1950) Venice. Etching 89/99, signed in pencil. Venetië. Ets 89/99, gesigneerd in potlood. 70.5 x 55 cm
Karel Appel (1921-2006) (attrib.)
Jean-Michel Folon (1934-2005)
Jean-Michel Folon (1934-2005)
Jean-Michel Folon (1934-2005) Ceramic plate E.A. IV/VI Signed. Keramische bord Genummerd E.A. IV/VI en gesigneerd. Dia 54 cm
Andy Warhol (1928-1987)
Andy Warhol (1928-1987) Rosenthal studio-line ceramic plate in original box porseleinen bord in originele doos Dia 31 cm
5 plates Flemish and Dèvres
1368 item(s)/page