- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (260)
- Prints (140)
- Sculpture (122)
- Ceramics (117)
- Furniture (102)
- Japanese Works of Art (86)
- Chinese Works of Art (66)
- Glassware (57)
- Silver & Silver-plated items (57)
- Drawings & Pastels (52)
- Metalware (50)
- Lighting (42)
- Watercolours (34)
- Arms, Armour & Militaria (31)
- Clocks (25)
- Ethnographica & Tribal Art (23)
- Jewellery (16)
- Collectables (11)
- Musical Instruments & Memorabilia (9)
- Religious Items & Folk Art (9)
- Books & Periodicals (8)
- Maps (7)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (5)
- Photographs (4)
- Taxidermy & Natural History (4)
- Wines & Spirits (4)
- Islamic Works of Art (3)
- Salvage & Architectural Antiques (3)
- Watches & Watch accessories (3)
- Entertainment Memorabilia (2)
- Fine Art & Antiques (2)
- Indian Works of Art (2)
- Models, Toys, Dolls & Games (2)
- Russian Works of Art (2)
- Stamps (2)
- Textiles (2)
- Kitchenalia (1)
- Scientific Instruments (1)
- Tools (1)
- Vintage Fashion (1)
1368 item(s)/page
Roger Raveel (1921-2013)
Karel Appel (1921-2006)
Karel Appel (1921-2006) Lithograph 29/150. Signed in pencil. Lithografie 29/150. Gesigneerd in potlood. 92.5 x 60.5 cm
Mimmo Rotella (1918-2006)
Gilbert Swimberghe (1927-2015)
Pol Bury (1922-2005)
Pol Bury (1922-2005) Litograph 24/75. Signed in pencil. Lithografie 24/75. Gesigneerd in potlood. 64.5 x 49 cm
Don Ken (1956)
Don Ken (1956) 'It's all about Go'. Oil on canvas, signed. 'It's all about Go'. Olieverf op doek, gesigneerd. 100 x 100 cm
Etienne Elias (1936-2007)
Etienne Elias (1936-2007) Titled 'Sneeuwruimer'. Oil on canvas, signed. Getiteld 'Sneeuwruimer'. Olieverf op doek, gesigneerd. 30 x 24 cm
Etienne Elias (1936-2007)
Etienne Elias (1936-2007) Titled 'Storm'. Oil on canvas, signed. Getiteld 'Storm'. Olieverf op doek, gesigneerd. 24 x 30 cm
Etienne Elias (1936-2007)
Etienne Elias (1936-2007) Titled 'Landschap'. Oil on canvas, signed. Getitled 'Landscap'. Olieverf op doek, gesigneerd. 24 x 30 cm
Loïc Tuhal (1968)
Loïc Tuhal (1968) Painting on plexi with violin, signed. Schilderij op plexi met viool, gesigneerd. 92 x 92 cm
Narcisse Tordoir (1954)
Luc Claus (1930-2006)
Luc Claus (1930-2006)
Jean Émile Oosterlynck (1915-1995) Still life with pears. Oil on canvas, signed. Stilleven met peren. Olieverf op doek, gesigneerd. 30 x 25.5 cm
Leonor Fini (1907-1996)
Leonor Fini (1907-1996) The Cat. Lithograph 54/250 and signed in pencil. De Kat. Lithograph 54/250 en gesigneerd in potlood. 52 x 41 cm
Jules Lismonde (1908-2001)
Victor Noël (1916-2006)
Victor Noël (1916-2006) Gouache on paper. Signed and dated 1966. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd 1966. 30 x 30 cm
Victor Noël (1916-2006)
Victor Noël (1916-2006) Gouache on paper. Signed and dated 1967. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967. 30 x 30 cm
William Sweetlove (1949)
William Sweetlove (1949) Cloned red frog. metal, numberred 7/100, signed. 'Cloned red frog'. metaal, genummerd 7/100, gesigneerd. 16 x 60 x 41 cm
Luba ancestor statue 19th C.
Luba ancestor statue 19th C. Luba voorouderbeeld 19e eeuw. H 50 cm Provenance: collection Prof. dr. Julien Quackelbeen
Hemba statue (DRC)
Hemba statue (DRC) Hemba-beeld (DRC). H 43.5 cm (without the base) Provenance: collection Prof. dr. Julien Quackelbeen
Songé Mask
Songé Mask Second half 20th C. Songé masker, 2e helft 20e eeuw. 29.5 x 19 x 22.5 cm Provenance: collection Prof. dr. Julien Quackelbeen
Songé chair
Ibibio mask (Nigeria)
Bembé chair (Zambia)
Cameroon parade whistle
Couple Lega statues
Lega mask (DRC)
Lega mask
Lega mask early 20th C. Lega masker. Gedateerd begin 20e eeuw. H 31 cm Provenance: collection Prof. dr. Julien Quackelbeen
Louis Roederer champagne
Louis Roederer champagne Rosé champagne 2011. H 39 cm
Brunello di Montalcino
Brunello di Montalcino Castello BANFI 2010. 5 liter bottle. Castello BANFI 2010. 5 liter fles. H 53 cm
Brunello di Montalcino
Brunello di Montalcino Castello BANFI 2015. wine box with 6 bottles. Castello BANFI 2015. Een kist met 6 flessen wijn.
A collection of Val Saint Lambert glasses Lot gekleurde Val Saint Lambert glazen. H 19 cm
A red crystal Val Saint Lambert vase Een rode kristallen Val Saint Lambert vaas. H 26.5 cm
A red crystal Val Saint Lambert vase Een rode kristallen Val Saint Lambert vaas. H 26 cm
A blue crystal Val Saint Lambert vase With original VSL label. Een blauwe kristallen Val Saint Lambert vaas met origineel label. H 25 cm
A green crystal Val Saint Lambert vase Een groene kristallen Val Saint Lambert vaas. H 24 cm
A green crystal Val Saint Lambert vase Een groene kristallen Val Saint Lambert vaas. H 29 cm
A green crystal Val Saint Lambert vase Een groene kristallen Val Saint Lambert vaas. H 29.5 cm
A red crystal Val Saint Lambert vase with original VSL label. Een rode kristallen Val Saint Lambert vaas met origineel label. H 25 cm
Baccarat candlestick
Baccarat candlestick Dolphin model 1870. Een Baccarat kandelaar. Dolfijn model 1870. H 32.5 cm
A red Val Saint Lambert crystal coupe Een rode kristallen Val Saint Lambert coupe. H 10.5 Dia 31 cm
Boch Keramis vase
Boch Keramis vase vase D 2779. Een Boch Keramis vaas D 2779. H 23 cm
Boch Keramis vase
Boch Keramis vase Couple of vases D 1651. Een koppel Boch Keramis vazen D 1651. H 22.5 cm
6 Val Saint Lambert wine glasses
6 Val Saint Lambert wine glasses 6 gekleurde Val Saint Lambert wijnglazen. H 19.2 cm
10 Val Saint Lambert glasses
10 Val Saint Lambert glasses 10 gekleurde Val Saint Lambert glazen. H 13 cm
A collection of 4 hummels Goebel
A collection of 4 hummels Goebel Marked Goebel. Een verzameling van 4 hummels, gemerkt Goebel. H 9 - 10 cm
2 Volkstedt figures
2 Volkstedt figures Dated 18th Century. 2 porseleinen Volkstedt figuren. Gedateerd 18e eeuw. H 26 - 26.5 cm
2 plates Moustiers & Brugges
A collection of 7 biscuit holy-water fonts Een verzameling van 7 wijwatervaatjes in biscuit. H 14 - 39 cm
A collection of ivory items
A collection of ivory items A Christ, a nun and a brooch. 19th C. Een Christus, een non en een broche. Gedateerd 19e eeuw. H 15.5 - 22 and Dia 4 cm
1368 item(s)/page