- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (260)
- Prints (140)
- Sculpture (122)
- Ceramics (117)
- Furniture (102)
- Japanese Works of Art (86)
- Chinese Works of Art (66)
- Glassware (57)
- Silver & Silver-plated items (57)
- Drawings & Pastels (52)
- Metalware (50)
- Lighting (42)
- Watercolours (34)
- Arms, Armour & Militaria (31)
- Clocks (25)
- Ethnographica & Tribal Art (23)
- Jewellery (16)
- Collectables (11)
- Musical Instruments & Memorabilia (9)
- Religious Items & Folk Art (9)
- Books & Periodicals (8)
- Maps (7)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (5)
- Photographs (4)
- Taxidermy & Natural History (4)
- Wines & Spirits (4)
- Islamic Works of Art (3)
- Salvage & Architectural Antiques (3)
- Watches & Watch accessories (3)
- Entertainment Memorabilia (2)
- Fine Art & Antiques (2)
- Indian Works of Art (2)
- Models, Toys, Dolls & Games (2)
- Russian Works of Art (2)
- Stamps (2)
- Textiles (2)
- Kitchenalia (1)
- Scientific Instruments (1)
- Tools (1)
- Vintage Fashion (1)
1368 item(s)/page
Russian Icon 19th C.
Stained glass window Sint Pieterskerk Leuven 1914 Glasraam van de Sint Pieterskerk Leuven 1914. 49 x 58 cm
A large wood carved Corpus
A large wood carved Corpus Dated late 16th - early 17th century. Grote houten corpus Gedateerd laat 16e - begin 17e eeuw. H 100 W 106 cm
Oscar Sinia (1877-?)
Oscar Sinia (1877-?) Bronze Pieta. Signed and dated '21. Bronzen Pieta. Gesigneerd en gedateerd '21. H 36.5 cm
Pierre-Jules Mène (1810-1879)
Pierre-Jules Mène (1810-1879) A posthumously bronze dog. Posthumously, signed. Een postuum bronzen hond. Postuum, gesigneerd. H 25 cm
Pierre Biard
Pierre Biard A bronze sculpture of an angel with thrumpet. Signed. Een bronzen beeld van een engel met trompet. Gesigneerd. H 67.5 cm
Armand Heins (1856-1938)
Raphael De Buck (1902-1986)
Raphael De Buck (1902-1986)
Raphael De Buck (1902-1986)
Raphael De Buck (1902-1986)
Raphael De Buck (1902-1986)
Raphael De Buck (1902-1986) Clown. Oil on canvas, signed. Clown. Olieverf op doek, gesigneerd. 63.5 x 49 cm Provenance: studio Raphael De Buck
Raphael De Buck (1902-1986)
Raphael De Buck (1902-1986)
Achille Bentos (1882-?)
Jacques Lieven Allaert (1900-1975) Oil in canvas, signed. Olieverf op doek, gesigneerd. 56 x 70 cm
Louis Clesse (1889-1961)
Louis Clesse (1889-1961) Lane with trees. Oil on hardboard, signed. Dreef met bomen. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 54.5 x 65 cm
Tille Depauw (Belgische school)
Tille Depauw (Belgische school) Mixed technique 'Sitting nude'. Zittend naakt. Gemengde techniek. 90 x 59 cm
Fred Zeller (1912-2003)
Fred Zeller (1912-2003) Man with his dog on the beach. Oil on canvas, signed. Man met hond op het strand. Olieverf op doek, gesigneerd. 73 x 92 cm
Achille Van Sassenbrouck (1886-1979) View over bruges. Oil on canvas, signed. Brugs zicht Olieverf op doek, gesigneerd. 32.5 x 41 cm
Oscar Hoge (1884-1965)
Oscar Hoge (1884-1965) Woman with fan. Portrait. Oil on canvas, signed. Dame met waaier. Portret. Olieverf op doek, gesigneerd. 65 x 45 cm
Maurice Sijs (1880-1972)
Georges Minne (1866-1941)
Georges Minne (1866-1941) Mother and child. Drawing, signed and dated '20. Moeder en kind. Tekening, gesigneerd en gedateerd '20. 24 x 19 cm
Nikolaas Mathijs Eekman (1889-1973) Ink/aquarel. Signed and dated '43. Inkt/aquarel. Gesigneerd en gedateerd '43. 19.5 x 13.5 cm
Georges Minne (1866-1941)
Constant Permeke (1886-1952)
Gustave De Smet (1877-1943)
Jakob Smits (1855/56-1928)
Poucette Fauconier (1924-2004)
Marc Chagall (1887-1985)
Marc Chagall (1887-1985) Sara et les Anges. Lithograph. Sara et les Anges. Lithografie. 34.5 x 25.5 cm
Marc Chagall (1887-1985)
Marc Chagall (1887-1985) Assuérus chasse Vasthi. Lithograph. Assuérus chasse Vasthi. Lithografie. 34.5 x 25.5 cm
Marc Chagall (1887-1985)
Marc Chagall (1887-1985) Rachel aérobe les idoles de son père. Lithograph. Rachel aérobe les idoles de son père. Lithografie. 34.5 x 25.5 cm
Jan Burssens (1925-2002)
Jan Burssens (1925-2002)
Jan Burssens (1925-2002)
Jan Burssens (1925-2002)
Mané-Katz (1894-1962)
Mané-Katz (1894-1962) Préparation au mariage. Watercolor painting, signed. Préparation au mariage. Aquarel, gesigneerd. 84 x 52.5 cm
Mané-Katz (1894-1962)
Mané-Katz (1894-1962) Préparation au mariage. Watercolor paiting, signed. Préparation au mariage. Aquarel, gesigneerd. 82.5 x 53 cm
René Guiette (1893-1976)
Marc Mendelson (1915-2013)
Marc Mendelson (1915-2013) Woodcut 44/50. Signed in pencil. Houtsnede 44/50. Gesigneerd in potlood. 19.5 x 15 cm (5x) 36 x 101 cm (the frame)
Thomas Lerooy (1981)
Floris Jespers (1889-1965
Pal Horvath (1936)
Pal Horvath (1936) Composition. Oil on panel, signed. Compositie. Olieverf op paneel, gesigneerd. 99 x 99 cm
Luc Boudens (1960)
Empire clock
Empire clock fire gilded clock. Een vuurvergulde empire klok. H 30.5 cm
Ormulu clock with candelabra
A pair of Empire candlesticks
A pair of Empire candlesticks fire gilded. Een koppel vuur vergulde Empire kandelaars. H 26 cm
Green mid-century Louis Kalff for Philips table lamp Een groene mid-century Louis Kalff tafellamp gemaakt voor Philips. H 49.5 cm
A mid-century Louis Kalff for Philips table lamp Een mid-century Louis Kalff tafellamp gemaakt voor Philips. H 54 cm
DNA quattro Pendant Light
DNA quattro Pendant Light Hopf & Wortmann for NEXT. Hopf & Wortmann voor NEXT. 41 x 51 x 51 cm ...[more]
Lamp style Tiffany
Lamp style Tiffany Een lamp Tiffany stijl. H 43 cm (the glass coupe)
Lamp with animal hides, seventies Een seventies lamp met dierenhuid. H 70 cm
1368 item(s)/page