Auction closed (3 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-500)

  • (Lots: 501-1000)

  • (Lots: 1001-1370)

  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949
1368 item(s)

  • Creator / Brand
  • 1368 item(s)

A silver box with vermeil and ornamental jewelery Een zilveren kistje met vermeil en siersieraden. 11 x 6.5 x 2.3 cm

Bronze box with nude and polychrome gnome Een bronzen doosje met naakt en een kabouter met polychromie. H 5 - 10.5 cm

A collection of 2 miniatures and a compass Een verzameling met 2 miniatuurtjes en een kompas. 5 x 3.5 and 6 x 5 cm (miniatures)

Raymond Wintz (1884-1956) Landscape with cow. Oil on canvas, signed. Landschap met koe. Olieverf op doek, gesigneerd. 54 x 65 cm

Alphons Vermeir (1905-1994) Farmhouse Oil on hardboard, signed. Boerderij. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 40 x 50 cm

Jean Mayné (1850-1905) Shoemaker by the window. Oil on canvas, signed. Schoenmaker aan het raam. Olieverf op doek, signed.

Gustave Dierkens (1885-1940) Alley in Ghent. Oil on panel, signed. Steegje in Gent. Olieverf op paneel, gesigneerd. 53.5 x 46.5 cm

Léon Dansaert (1830-1909) Oil on panel 'family scene' signed. Familiescène. Olieverf op paneel, gesigneerd. 40 x 32.5 cm

Léon Smet De (1881-1966) (attrib.) Landscape. Oil on canvas, not signed. Landschap. Olieverf op doek, niet gesigneerd. 80 x 88 cm

Emile Lecomte (1866-1938) Farmhouse with chickens. Oil on panel, signed. Boerderij met kippen. Olieverf op paneel, gesigneerd. 39 x 47 cm

Laurent Goethals (1865-1943) Landscape with cows. Oil on panel, signed. Landschap met koeien. Olieverf op paneel, gesigneerd. 24.5 x 51 cm

Pierre Joseph Dutillieu (1876-1960) Mill with haystacks. Oil on canvas, signed. Molen met hooimijten. Olieverf op doek, gesigneerd. 45 x 60 cm

Frans Smeers (1873-1960) Reading woman. Oil on canvas, signed. Lezende vrouw. Olieverf op doek, gesigneerd. 81 x 101 cm

Lot 679

A. Winant

A. Winant Farmhouse. Oil on canvas, signed. Boerderij. Olieverf op doek, gesigneerd. 40 x 60 cm

Berthe Art (1857-1934) Still life with ducks. Oil on paper, signed. Stilleven met eenden. Olieverf op papier, gesigneerd. 108 x 73 cm

Gaston Haustrate (1878-1949) Boats on dry land. Oil on canvas, signed. Boten op het droge. Olieverf op doek, gesigneerd. 76 x 90 cm

Jacques Maes (1905-1968) Still life. Oil on canvas, signed. Stilleven. Olieverf op doek, gesigneerd. 65 x 80 cm

European school 19th C. Inn scene. Oil on panel, not signed. Herbergscène. Olieverf op paneel, niet gesigeerd. 37.5 x 31.5 cm

William Vermeesch (1922) Landscape with village. Oil on panel, signed. Landschap met dorp. Olieverf op paneel, gesigneerd. 18 x 24 cm

Lot 689

Belgian school

Belgian school Still life with oysters. Oil on canvas, signed. Stilleven met oesters. Olieverf op doek, gesigneerd. 35 x 45 cm

European school 18thC Landscape with birds. Oil on canvas, signed. Landschap met vogels. Olieverf op doek, gesigneerd. 51.5 x 71 cm

Charles Bougard (1865-1926) River the Maas. Oil on canvas, signed. Rivier de Maas. Olie op doek, gesigneerd. 75 x 115 cm

Woodcut 'The notables' the notables, illegible signed. Nummered 97/100. De notabelen, onleesbaar gesigneerd. Genummerd 97/100. 37.5 x 45.5 cm

Jules De Bruycker (1870-1945) Etching, signed in the plate. Ets, gesigneerd in de plaat. 29 x 15 cm

Jules De Bruycker (1870-1945) Etching. Signed and dated 1932. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1932. 59.5 x 46 cm

Jules De Bruycker (1870-1945) Etching. Signed and dated 1929. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1929. 59.5 x 48.5 cm

Jules De Bruycker (1870-1945) Etching 'l'Eglise St Nicloas Gand'. Signed. Ets 'l'Eglise St Nicloas Gand'. Gesigneerd. 45.5 x 31 cm

Bronze vide poche Decorated with a girl and her swan. Bronzen vide poche, versierd met een meisje en haar zwaan. H 33.5 cm

A collection of wooden boxes Een verzameling van houten doosjes en een antieke passerdoos.

Lot 707

Antique trunk

Antique trunk Antieke koffer. 38 x 66 x 35 cm

19thC axe for breaking ice Een 19e -eeuwse bijl om ijs te breken. L 46.5 cm

Louis XVI Pendule Alabaster/marble with gilt bronze mounts. Albast/marmer met verguld bronzen beslag. H 44 cm

2 bronze firebucks Een koppel bronzen vuurbokken. H 52 cm

Bronze Japanse modern sculpture Not signed. Een Japans hedendaags bronzen sculptuur, niet gesigneerd. H 34.5 cm

A collection of Tumaco figures Colombia. Een verzameling van Tumaco beeldjes uit Colombia. H 8 - 15 cm

Yves Rhayé (1936-1995) Ceramic sculpture, signed. Keramisch sculptuur, gesigneerd. H 54 cm

Henri Matisse (1869-1954) Lithograph 6/43. Signed in the plate. Litho 6/43. Gesigneerd in de plaat. 35 x 26 cm

Félix Labisse (1905-1982) Lithograph 69/175, signed in pencil. Lithografie 69/175. Gesigneerd in potlood. 48 x 31 cm

Braco Dimitrijevic (1948) Offset 98/200. Signed in pencil and dated 1948. Offset 98/200. Gesigneerd in potlood en gedateerd 1948. 64 x 90 cm

  • 1368 item(s)