Auction closed (3 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-500)

  • (Lots: 501-1000)

  • (Lots: 1001-1370)

  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949
1368 item(s)

  • Creator / Brand
  • 1368 item(s)

Jef Wauters (1927-2013) Au consultation. Oil on canvas, signed. Op consultatie. Olieverf op doek, gesigneerd. 34 x 41 cm

Jef Wauters (1927-2013) Cheval forain Oil on canvas, signed. Kermispaard. Olieverf op doek, gesigneerd. 22 x 26.5 cm

Piet Van Den Buys (1935) Landscape. Oil on canvas, signed. Landschap. Olieverf op doek, gesigneerd. 99 x 119 cm

Art Nouveau jardinière Art Nouveau jardinière. 57 x 32 x 19.5 cm

Art Nouveau easels and mirror Art Nouveau schildersezels en spiegel. H 50 - 61 cm

3 Art Nouveau frames + 2 vide poches 3 Art Nouveau lijsten + 2 vide poches. H 18 cm (largest frame)

Art Nouveau bronze mirror Een Art Nouveau bronzen spiegel. H 34 cm

Lot 128

Chiparus

Chiparus A bronze Art Nouveau mirror. Signed Chiparus. Een bronzen Art Nouveau spiegel. Gesigneerd Chiparus. H 64.5 cm

Lot 129

2 bronze gooses

2 bronze gooses 2 bronzen ganzen H 54 - 67 cm

Art Nouveau vase Meibach An Art Nouveau vase with elephant trunks as ears. Een Art Nouveau vaas met olifant slurven als oren. H 34.5 cm

Art Nouveau vase Teplitz Marked Teplitz. Een Art Nouveau vaas, Gemerkt Teplitz. H 44 cm

Coffee pot Gallé Signed E. Gallé Nancy. Koffiepot Gallé, gesigneerd E. Gallé Nancy. H 33 cm

Lot 136

2 Amphora vases

2 Amphora vases Signed on the bottom. Czechoslovakia. 2 Amphora vazen, onderaan gesigneerd. Tsjecho-Slowakije. H 8 - 18.5 cm

Val Saint Lambert Jupiter Vase Red Jupiter vase Hand-cut diamond cut. Rode handgeslepen Jupiter vaas. H 38 cm

Val Saint Lambert vase Crystal art deco period. Val Saint Lambert vaas, art deco periode. H 19 cm

Val Saint Lambert vase A blue crystal Val Saint Lambert vase. Een blauwe kristallen Val Saint Lambert vaas. H 30.5 cm

Val Saint Lambert dish A blue crystal Val Saint Lambert dish. Een blauwe kristallen schaal van Val Saint Lambert. H 10 Dia 30.5 cm

Woodchopper on a marble base Art bronze, not signed. Houthakker op marmeren voet. Kunstbrons, niet gesigneerd. 58 x 74 x 28 cm

Wax buste of a crying child Een wassen buste van een weenend kind H 33 cm (incl. the base)

Lot 147

P. Morin

Lot 148

G. Carli

Bronze pheasant on a marble feet Not signed. Bronzen fazant op marmeren voet. Niet gesigneerd. 46 x 16 x 21 cm

Piet Heckers (1891-?) Bronze buste of a girl. Signed P. Heckers. Bronzen buste van een meisje. Gesigneerd P. Heckers. H 39 cm

Natascha Paschukowa (1950) Oil on canvas, signed and dated 1986. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1986. 92 x 92 cm

Jenny Montigny (1875-1937) Mother and child. Lithograph 23/45, signed in ink. Moeder en kind. Litho 23/45, gesigneerd in inkt. 32 x 27 cm

Guillaume Montobio (1883-1962) Farmhouse in the summer. Oil on canvas, signed. Boerderij in de zomer. Olieverf op doek, gesigneerd. 40 x 50 cm

Henri Mathy (1897-1978) Summer landscape. Oil on canvas, signed. Zomerlandschap. Olieverf op doek, gesigneerd. 40 x 45 cm

Adolf Willems (1866-1953) Church by the river Scheldt. Oil on canvas, signed. Kerk aan de Schelde. Olieverf op doek, gesigneerd. 55.5 x 40.5 cm

Marcel d'Archembeau Landscape with houses. Oil on panel, signed. Landschap met huizen. Olieverf op paneel, gesigneerd. 57 x 101 cm

Roger De Backer (1897-1984) Machelen village. Oil on canvas, signed. Machelen dorp. Olieverf op doek, gesigneerd. 45 x 38 and 54 x 73 cm

Large Japanes cloisonné charger Decorated with flower and herons. Een grote Japanse cloisonné schotel versierd met bloemen en reigers. Dia 60.5 cm

Cloisonné ducks (2) and rabbits (2) A lot with 2 cloisonné duck and rabbit boxes. Cloisonné eenden (2) en konijnen (2) doosjes. H 7 - 21 cm

Large Japanese Imari plate With marking on the bottom. Een groot Japans Imari bord met markering onderaan. Dia 62 cm

Large pair of cloisonné vases Decorated with flowers and birds. Een groot paar cloisonné vazen gedecoreerd met bloemen en vogels. H 83 cm

Bronze chamlevée Japanes vase Marked on the bottom. Bronzen chamlevée Japanse vaas met merkteken op de onderkant. H 54 cm

2 bronze buddha's, Thailand 2 bronzen bouddha's, Thailand. H 21 - 29 cm

Wood carved Buddha A wooden carved budha with gold leaf, Thailand. Een hout gesneden Boeddha met bladgoud, Thailand. H 83 cm

Napoleon III clock in blackened wood Napoleon III klok in zwart hout. H 49.5 cm

Napoleon III clock in blackened wood Medal marked 1825. Napoleon III klok in zwart hout. Gemerkt 1825. H 44,5 cm

Lot 180

Sèvres coupe

Sèvres coupe Marked Sèvres and handpainted, signed Jeanne. Een handbeschilderde Sèvres coupe, gemerkt en gesigneerd Jeanne. H 38 W 44,5 cm

  • 1368 item(s)