- Category,
260 item(s)/page
Frans Smeers (1873-1960)
Frans Smeers (1873-1960) Flower still life. Oil on canvas, signed. Bloemstilleven. Olieverf op doek, gesigneerd. 70 x 88 cm
Henry Cassiers (1858-1944)
Henry Cassiers (1858-1944) Sight on Zierikzee. Oil on cartboard, signed. Zicht op Zierikzee. Olieverf op karton, gesigneerd. 35,5 x 48,5 cm
Lot Luk Bral and Jean Lefevre
Christian SILVAIN (1950)
Christian SILVAIN (1950) No title. Mixed media, signed. Geen titel. Gemengde techniek, gesigneerd. 50 x 50 cm
Philippe Lebeau (1944)
Gilbert Decock (1928-2007)
Gilbert Decock (1928-2007) Relief in lacquered wood. Signed and dated '79. Reliëf in gelakt hout. Gesigneerd en gedateerd '79. 100 x 100 cm
Karel Van Belle (1884-1959)
Karel Van Belle (1884-1959) Mother and Child. Oil on canvas, signed. Moeder met kind. Olieverf of doek, gesigneerd. 80 x 100 cm
Raymond Wintz (1884-1956)
Raymond Wintz (1884-1956) Landscape with cow. Oil on canvas, signed. Landschap met koe. Olieverf op doek, gesigneerd. 54 x 65 cm
Alphons Vermeir (1905-1994)
Alphons Vermeir (1905-1994) Farmhouse Oil on hardboard, signed. Boerderij. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 40 x 50 cm
Jean Mayné (1850-1905)
Jean Mayné (1850-1905) Shoemaker by the window. Oil on canvas, signed. Schoenmaker aan het raam. Olieverf op doek, signed.
Gustave Dierkens (1885-1940)
Gustave Dierkens (1885-1940) Alley in Ghent. Oil on panel, signed. Steegje in Gent. Olieverf op paneel, gesigneerd. 53.5 x 46.5 cm
Léon Dansaert (1830-1909)
Léon Dansaert (1830-1909) Oil on panel 'family scene' signed. Familiescène. Olieverf op paneel, gesigneerd. 40 x 32.5 cm
Léon Smet De (1881-1966) (attrib.) Landscape. Oil on canvas, not signed. Landschap. Olieverf op doek, niet gesigneerd. 80 x 88 cm
Emile Lecomte (1866-1938)
Emile Lecomte (1866-1938) Farmhouse with chickens. Oil on panel, signed. Boerderij met kippen. Olieverf op paneel, gesigneerd. 39 x 47 cm
Laurent Goethals (1865-1943)
Laurent Goethals (1865-1943) Landscape with cows. Oil on panel, signed. Landschap met koeien. Olieverf op paneel, gesigneerd. 24.5 x 51 cm
Pierre Joseph Dutillieu (1876-1960) Mill with haystacks. Oil on canvas, signed. Molen met hooimijten. Olieverf op doek, gesigneerd. 45 x 60 cm
Frans Smeers (1873-1960)
Frans Smeers (1873-1960) Reading woman. Oil on canvas, signed. Lezende vrouw. Olieverf op doek, gesigneerd. 81 x 101 cm
A. Winant
A. Winant Farmhouse. Oil on canvas, signed. Boerderij. Olieverf op doek, gesigneerd. 40 x 60 cm
Berthe Art (1857-1934)
Berthe Art (1857-1934) Still life with ducks. Oil on paper, signed. Stilleven met eenden. Olieverf op papier, gesigneerd. 108 x 73 cm
Gaston Haustrate (1878-1949)
Gaston Haustrate (1878-1949) Boats on dry land. Oil on canvas, signed. Boten op het droge. Olieverf op doek, gesigneerd. 76 x 90 cm
Jacques Maes (1905-1968)
Jacques Maes (1905-1968) Still life. Oil on canvas, signed. Stilleven. Olieverf op doek, gesigneerd. 65 x 80 cm
European school 19th C.
European school 19th C. Inn scene. Oil on panel, not signed. Herbergscène. Olieverf op paneel, niet gesigeerd. 37.5 x 31.5 cm
Europese school 19th C.
William Vermeesch (1922)
William Vermeesch (1922) Landscape with village. Oil on panel, signed. Landschap met dorp. Olieverf op paneel, gesigneerd. 18 x 24 cm
Belgian school
Belgian school Still life with oysters. Oil on canvas, signed. Stilleven met oesters. Olieverf op doek, gesigneerd. 35 x 45 cm
European school 18thC
European school 18thC Landscape with birds. Oil on canvas, signed. Landschap met vogels. Olieverf op doek, gesigneerd. 51.5 x 71 cm
European school 18th C.
Charles Bougard (1865-1926)
Charles Bougard (1865-1926) River the Maas. Oil on canvas, signed. Rivier de Maas. Olie op doek, gesigneerd. 75 x 115 cm
Gilbert Swimberghe (1927-2015)
Don Ken (1956)
Don Ken (1956) 'It's all about Go'. Oil on canvas, signed. 'It's all about Go'. Olieverf op doek, gesigneerd. 100 x 100 cm
Etienne Elias (1936-2007)
Etienne Elias (1936-2007) Titled 'Sneeuwruimer'. Oil on canvas, signed. Getiteld 'Sneeuwruimer'. Olieverf op doek, gesigneerd. 30 x 24 cm
Etienne Elias (1936-2007)
Etienne Elias (1936-2007) Titled 'Storm'. Oil on canvas, signed. Getiteld 'Storm'. Olieverf op doek, gesigneerd. 24 x 30 cm
Etienne Elias (1936-2007)
Etienne Elias (1936-2007) Titled 'Landschap'. Oil on canvas, signed. Getitled 'Landscap'. Olieverf op doek, gesigneerd. 24 x 30 cm
Loïc Tuhal (1968)
Loïc Tuhal (1968) Painting on plexi with violin, signed. Schilderij op plexi met viool, gesigneerd. 92 x 92 cm
Narcisse Tordoir (1954)
Luc Claus (1930-2006)
Victor Noël (1916-2006)
Victor Noël (1916-2006) Gouache on paper. Signed and dated 1966. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd 1966. 30 x 30 cm
Victor Noël (1916-2006)
Victor Noël (1916-2006) Gouache on paper. Signed and dated 1967. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967. 30 x 30 cm
Armand Heins (1856-1938)
Raphael De Buck (1902-1986)
Raphael De Buck (1902-1986)
Raphael De Buck (1902-1986)
Raphael De Buck (1902-1986)
Raphael De Buck (1902-1986)
Raphael De Buck (1902-1986) Clown. Oil on canvas, signed. Clown. Olieverf op doek, gesigneerd. 63.5 x 49 cm Provenance: studio Raphael De Buck
Raphael De Buck (1902-1986)
Jacques Lieven Allaert (1900-1975) Oil in canvas, signed. Olieverf op doek, gesigneerd. 56 x 70 cm
Louis Clesse (1889-1961)
Louis Clesse (1889-1961) Lane with trees. Oil on hardboard, signed. Dreef met bomen. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 54.5 x 65 cm
Tille Depauw (Belgische school)
Tille Depauw (Belgische school) Mixed technique 'Sitting nude'. Zittend naakt. Gemengde techniek. 90 x 59 cm
Fred Zeller (1912-2003)
Fred Zeller (1912-2003) Man with his dog on the beach. Oil on canvas, signed. Man met hond op het strand. Olieverf op doek, gesigneerd. 73 x 92 cm
Achille Van Sassenbrouck (1886-1979) View over bruges. Oil on canvas, signed. Brugs zicht Olieverf op doek, gesigneerd. 32.5 x 41 cm
Oscar Hoge (1884-1965)
Oscar Hoge (1884-1965) Woman with fan. Portrait. Oil on canvas, signed. Dame met waaier. Portret. Olieverf op doek, gesigneerd. 65 x 45 cm
Maurice Sijs (1880-1972)
Poucette Fauconier (1924-2004)
Jan Burssens (1925-2002)
Jan Burssens (1925-2002)
260 item(s)/page