Auction closed (3 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-500)

  • (Lots: 501-1000)

  • (Lots: 1001-1370)

  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (260)
260 item(s)

  • Category,
  • Creator / Brand
  • 260 item(s)

Frans Smeers (1873-1960) Flower still life. Oil on canvas, signed. Bloemstilleven. Olieverf op doek, gesigneerd. 70 x 88 cm

Henry Cassiers (1858-1944) Sight on Zierikzee. Oil on cartboard, signed. Zicht op Zierikzee. Olieverf op karton, gesigneerd. 35,5 x 48,5 cm

Christian SILVAIN (1950) No title. Mixed media, signed. Geen titel. Gemengde techniek, gesigneerd. 50 x 50 cm

Gilbert Decock (1928-2007) Relief in lacquered wood. Signed and dated '79. Reliëf in gelakt hout. Gesigneerd en gedateerd '79. 100 x 100 cm

Karel Van Belle (1884-1959) Mother and Child. Oil on canvas, signed. Moeder met kind. Olieverf of doek, gesigneerd. 80 x 100 cm

Raymond Wintz (1884-1956) Landscape with cow. Oil on canvas, signed. Landschap met koe. Olieverf op doek, gesigneerd. 54 x 65 cm

Alphons Vermeir (1905-1994) Farmhouse Oil on hardboard, signed. Boerderij. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 40 x 50 cm

Jean Mayné (1850-1905) Shoemaker by the window. Oil on canvas, signed. Schoenmaker aan het raam. Olieverf op doek, signed.

Gustave Dierkens (1885-1940) Alley in Ghent. Oil on panel, signed. Steegje in Gent. Olieverf op paneel, gesigneerd. 53.5 x 46.5 cm

Léon Dansaert (1830-1909) Oil on panel 'family scene' signed. Familiescène. Olieverf op paneel, gesigneerd. 40 x 32.5 cm

Léon Smet De (1881-1966) (attrib.) Landscape. Oil on canvas, not signed. Landschap. Olieverf op doek, niet gesigneerd. 80 x 88 cm

Emile Lecomte (1866-1938) Farmhouse with chickens. Oil on panel, signed. Boerderij met kippen. Olieverf op paneel, gesigneerd. 39 x 47 cm

Laurent Goethals (1865-1943) Landscape with cows. Oil on panel, signed. Landschap met koeien. Olieverf op paneel, gesigneerd. 24.5 x 51 cm

Pierre Joseph Dutillieu (1876-1960) Mill with haystacks. Oil on canvas, signed. Molen met hooimijten. Olieverf op doek, gesigneerd. 45 x 60 cm

Frans Smeers (1873-1960) Reading woman. Oil on canvas, signed. Lezende vrouw. Olieverf op doek, gesigneerd. 81 x 101 cm

Lot 679

A. Winant

A. Winant Farmhouse. Oil on canvas, signed. Boerderij. Olieverf op doek, gesigneerd. 40 x 60 cm

Berthe Art (1857-1934) Still life with ducks. Oil on paper, signed. Stilleven met eenden. Olieverf op papier, gesigneerd. 108 x 73 cm

Gaston Haustrate (1878-1949) Boats on dry land. Oil on canvas, signed. Boten op het droge. Olieverf op doek, gesigneerd. 76 x 90 cm

Jacques Maes (1905-1968) Still life. Oil on canvas, signed. Stilleven. Olieverf op doek, gesigneerd. 65 x 80 cm

European school 19th C. Inn scene. Oil on panel, not signed. Herbergscène. Olieverf op paneel, niet gesigeerd. 37.5 x 31.5 cm

William Vermeesch (1922) Landscape with village. Oil on panel, signed. Landschap met dorp. Olieverf op paneel, gesigneerd. 18 x 24 cm

Lot 689

Belgian school

Belgian school Still life with oysters. Oil on canvas, signed. Stilleven met oesters. Olieverf op doek, gesigneerd. 35 x 45 cm

European school 18thC Landscape with birds. Oil on canvas, signed. Landschap met vogels. Olieverf op doek, gesigneerd. 51.5 x 71 cm

Charles Bougard (1865-1926) River the Maas. Oil on canvas, signed. Rivier de Maas. Olie op doek, gesigneerd. 75 x 115 cm

Lot 730

Don Ken (1956)

Don Ken (1956) 'It's all about Go'. Oil on canvas, signed. 'It's all about Go'. Olieverf op doek, gesigneerd. 100 x 100 cm

Etienne Elias (1936-2007) Titled 'Sneeuwruimer'. Oil on canvas, signed. Getiteld 'Sneeuwruimer'. Olieverf op doek, gesigneerd. 30 x 24 cm

Etienne Elias (1936-2007) Titled 'Storm'. Oil on canvas, signed. Getiteld 'Storm'. Olieverf op doek, gesigneerd. 24 x 30 cm

Etienne Elias (1936-2007) Titled 'Landschap'. Oil on canvas, signed. Getitled 'Landscap'. Olieverf op doek, gesigneerd. 24 x 30 cm

Loïc Tuhal (1968) Painting on plexi with violin, signed. Schilderij op plexi met viool, gesigneerd. 92 x 92 cm

Victor Noël (1916-2006) Gouache on paper. Signed and dated 1966. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd 1966. 30 x 30 cm

Victor Noël (1916-2006) Gouache on paper. Signed and dated 1967. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967. 30 x 30 cm

Raphael De Buck (1902-1986) Clown. Oil on canvas, signed. Clown. Olieverf op doek, gesigneerd. 63.5 x 49 cm Provenance: studio Raphael De Buck

Jacques Lieven Allaert (1900-1975) Oil in canvas, signed. Olieverf op doek, gesigneerd. 56 x 70 cm

Louis Clesse (1889-1961) Lane with trees. Oil on hardboard, signed. Dreef met bomen. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 54.5 x 65 cm

Tille Depauw (Belgische school) Mixed technique 'Sitting nude'. Zittend naakt. Gemengde techniek. 90 x 59 cm

Fred Zeller (1912-2003) Man with his dog on the beach. Oil on canvas, signed. Man met hond op het strand. Olieverf op doek, gesigneerd. 73 x 92 cm

Achille Van Sassenbrouck (1886-1979) View over bruges. Oil on canvas, signed. Brugs zicht Olieverf op doek, gesigneerd. 32.5 x 41 cm

Oscar Hoge (1884-1965) Woman with fan. Portrait. Oil on canvas, signed. Dame met waaier. Portret. Olieverf op doek, gesigneerd. 65 x 45 cm

  • 260 item(s)