- Show only bulk lots,
102 item(s)/page
Art Nouveau easels and mirror
Art Nouveau easels and mirror Art Nouveau schildersezels en spiegel. H 50 - 61 cm
3 Art Nouveau frames + 2 vide poches 3 Art Nouveau lijsten + 2 vide poches. H 18 cm (largest frame)
Art Nouveau bronze mirror
Art Nouveau bronze mirror Een Art Nouveau bronzen spiegel. H 34 cm
Wooden maquette of a three-master Houten maquette van een driemaster. H 103 W 134 D 25 cm
Wooden model of a boat
Wooden model of a boat Houten model van een boot. 88 x 70 x 28 cm
Flemish 18th century monastery cupboard Vlaamse kloosterkast uit de 18e eeuw. H 240 W 190 D 71 cm
One door closet 18th C.
One door closet 18th C. Eéndeurskast,18e eeuw. H 206 W 99 D 63 cm
Renaissance cabinet 17th Century
Renaissance cabinet 17th Century in different types of wood. Renaissance kast,17e eeuw in verschillende houtsoorten. H 96 W 93 D 26.5 cm
Hang display cabinet
Hang display cabinet Hang vitrinekast. H 46 W 122 D 29.5 cm
Antique hallway bench
Antique hallway bench Antieke halbank. H 101 104 D 39 cm
Louis XVI style chest of drawers
Lounge table with marble top
Lounge table with marble top Salontafel met marmeren blad. H 47.5 W 100 D 50 cm
Art Deco card table and 4 chairs
Art Deco card table and 4 chairs seats covered with mohair. Art Deco kaarttafel en 4 stoelen met mohair beklede stoelen. H 73.5 W 90 D 90 cm
Display cabinet
Display cabinet with bronze mounts. Vitrinekast met bronzen beslag. H 135 W 50 D 36 cm
Table in root wood
Table in root wood with one drawer. Tafel in wortelhout met een lade. H 74 W 80 D 54 cm
Art Nouveau Chairs
Art Nouveau Chairs 2 chairs and one armchair with leather seat. Art Nouveau stoelen en een fauteuil met lederen zitting. H 95 - 99 cm
Dagobert chair
Dagobert chair copy 19th C. Dagobert stoel. 19e eeuwse kopie. H 115 cm
Maarten Van Severen (1956-2005)
Daniel Desitter (XX)
Daniel Desitter (XX) Plaster patinated sculpture of a naked man. Signed. Gepatineerd gipsen beeld van een naakte man. Gesigneerd. H 172 cm
Gilded display cabinet
Gilded display cabinet with marble top. Vergulde vitrinekast met marmeren blad. H 156.5 cm
Side cabinet with marble top and bronze mounts Bijzetkast met marmeren blad en bronzen beslag. H 102 W 104 D 29 cm
White stained console
White stained console with one drawer. Wit gebeitste console met een lade. H 77 W 81.5 D 47 cm
Lot with 3 side tables
Lot with 3 side tables white waxed wood. Lot met 3 bijzettafels. wit gewaxt hout. H 65 until 68,5 cm
A Napoleon III style cabinet
Display cabinet Liège
Display cabinet Liège 18th century - 1790-1810. Vitrinekast Luik. 18e eeuw - 1790-1810. H 210 W 170 D 45 cm
Side table 19th century
Wishbone Chair Hans Wegner
17thC Trunk + Orientalistic trunk 17e-eeuwse koffer + oriëntalistische koffer. 61 x 26 x 24 and 41.5 x 26 x 24 cm
An antique mirror with metal fittings in a wooden frame Een antieke spiegel met metaalbeslag in houten kader 76.5 x 67 cm
A cave à liqueur with boulle inlay Een cave à liqueur met boulle inlegwerk. 26 x 22.5 x 29.5 cm
Antique English chest of drawers
Antique English chest of drawers Een antieke Engelse ladekast. 110 x 99 x 54 cm
Oak Cabinet French 19th C.
Oak Cabinet French 19th C. 19e eeuwse Franse ladenkast 127 x 88 x 57.5 cm
A pair of 18thC candlesticks with polychrome Een paar houten 18e -eeuwse kandelaars met polychromie. H 84 cm
A collection of 12 biscuit holy-water fonts Een verzameling van 12 wijwatervaatjes. H 13.5 - 45 cm
A collection of 11 holy-water fonts Added 2 bronze crucifixes. Een verzameling van 11 wijwatervaatjes en 2 bronzen kruisjes. H 13 - 39 cm
A collection of wooden boxes
A collection of wooden boxes Een verzameling van houten doosjes en een antieke passerdoos.
2 bronze firebucks
2 bronze firebucks Een koppel bronzen vuurbokken. H 52 cm
A collection of 7 biscuit holy-water fonts Een verzameling van 7 wijwatervaatjes in biscuit. H 14 - 39 cm
Tobia Scarpa (1935)
Tobia Scarpa (1935) Knoll Bastiano sofa, marked on the pillow. Sofa van Knoll Bastiano, gemerkt op de kussens. 70 x 148 x 77 cm
Lounge set Italian
Vintage Lounge table
Vintage Lounge table with fumed glass. Een Vintage salontafel met geparfumeerd glas. 30 x 124 x 82.5 cm
Emile Veranneman (1924-2004)
Emile Veranneman (1924-2004) Corner bench in wood 1950s Houten hoekbank, jaren '50. 85 x 197 x 130 cm
Art Nouveau cabinet
Art Nouveau cabinet Een Art Nouveau kastje. 155 x 120 x 40 cm
Louis XVI seat d'epoque
Louis XVI seat d'epoque Een Louix XVI zetel d'epoque. H 114 cm
Commode d'époque Directoire
Durlet salon in leather
A French pedestal with marble top Een Franse pedestal met marmeren blad. H 48.5 cm
Stone garden flower pots
Stone garden flower pots Stenen bloembakken. 52 x 52 x 30 cm
4 display cabinets for netsukes
4 display cabinets for netsukes 4 vitrinekastjes voor netsukes. 88 x 39 x 8 and 69 x 46 x 9.5 cm
Antique wooden front of a staircase Een deel van een antieke houten trap. H 115 cm
Wooden pedestal with marble top
Wooden pedestal with marble top Houten pedestal met marmeren blad. H 93.5 cm
102 item(s)/page