Auction closed (3 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-500)

  • (Lots: 501-1000)

  • (Lots: 1001-1370)

  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (260)
260 item(s)

  • 260 item(s)

Pal Horvath (1936) Composition. Oil on panel, signed. Compositie. Olieverf op paneel, gesigneerd. 99 x 99 cm

Melchior De Hondecoeter (1636-1695) (atrib.) Chickens. Oil on canvas, signed. Kippen. Olieverf op doek, gesigneerd. 65 x 53 cm

Andrés Cortés (1810-1879) Cows at the lake. Oil on canvas, signed. Koeien aan de plas. Olieverf op doek, gesigneerd. 22.5 x 35 cm

Jean-Léon Gouweloos (1868-1943) Portrait of a lady. Oil on canvas, signed. Portret van een Dame. Olieverf op doek, gesigneerd. 61 x 46.5 cm

Armand Rassenfosse (1862-1934) Mixed media, signed. Gemengde techniek, gesigneerd. 30.5 x 21.5 cm

Nicolas Van Den Eeden (1856-1918) Portrait of a woman. Oil on panel, signed. Portret van een vrouw. Olieverf op paneel, gesigneerd. 46 x 31.5 cm

Piet Lippens (1890-1981) Studio. Oil on hardboard, signed. Studio. Olie op hardboard, gesigneerd. 41 x 32 cm

Alfred Verstraeten (1858-1936) Oil on hardboard, signed. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 23.5 x 30 cm

Henri Nuyttens (1905-1977) Ter platenburg. Oil on canvas, signed. Ter platenburg. Olieverf op doek, gesigneerd. 110 x 110 cm

A collection of various paintings and prints Paintings, etchings, prints. Lot varia schilderijen, etsen en prints.

Marc Van Cauwenbergh (1954) 'Mokabon'. Acryl on paper, signed and dated '87. 'Mokabon'. Acryl op papier, getekend en gedateerd '87. 13.5 x 10 cm

Jan Malpé (1764-1818) A miniature portrait of a gentleman, signed. Een miniatuur portret van een gentleman. Gesigneerd. Dia 5 cm

Romain Steppe (1859-1927) Marine. Oil on canvas, signed. Marine. Olie op doek, gesigneerd. 50 x 70 cm

Romain Steppe (1859-1927) Marine. Oil on canvas, signed. Marine. Olie op doek, gesigneerd. 49 x 70 cm

Herman Verbaere (1906-1993) Landscape Damme. Oil on hardboard, signed. Landschap Damme. Olie op hardboard, gesigneerd. 45 x 40 cm

Albert Isidore Devos (1868-1950) Marine. Oil on canvas, signed. Marine. Olie op doek, gesigneerd. 40 x 60 cm

Louis Clesse (1889-1961) Landscape Canal in Damme Oil on panel, signed. Landschap Damse vaart. Olieverf op paneel, gesigneerd. 40 x 50 cm

Charles Lebon (1906-1957) Farm. Oil on canvas, signed. Boerderij. Olie op doek, gesigneerd. 50 x 60 cm

Herman Verbaere (1906-1993) Landscape. Oil on hardboard, signed. Landschap. Olie op hardboard, gesigneerd. 40 x 50 cm

Alphons Vermeir (1905-1994) Oil on hardboard (2), signed. Olieverf op hardboard (2), gesigneerd. 39 x 29 cm

Herman Verbaere (1906-1993) 'Kempen'. Signed and dated '42. 'Kempen'. Gesigneerd en gedateerd '42. 29.5 x 39.5 cm

Herman Verbaere (1906-1993) Village sight. Oil on canvas, signed. Dorpsgezicht. Olie op doek, gesigneerd. 45 x 55 cm

Karel Van Lerberghe (1889-1953) Landscape. Oil on hardboard, signed. Landschap. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 40 x 50 cm

Raymond Van De Waele (1894-?) River sight. Oil on canvas, signed. Riviergezicht. Olie op doek, gesigneerd. 40 x 50 cm

Mario Berrino (1920-2011) Oil on panel, signed. Olieverf op paneel, gesigneerd. 48 x 37.5 cm

Jos Nic De Vuyst (1896-1946) Oil on canvas, signed. Olieverf op doek, gesigneerd. 71 x 54 cm

Karel Van Lerberghe (1889-1953) Oil on hardboard, signed. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 40 x 50 cm

Alfons Blomme (1889-1979) Oil on panel, signed. Olieverf op paneel, gesigneerd. 45 x 49 cm

Ferdinand Chevalier (XIX-XX) Oil on paper, not signed. Olieverf op papier, niet gesigneerd. 18 x 27 cm

Lot 1093

G. Backhuyzen

G. Backhuyzen Oil on panel signed. Added: a still life. Olieverf op paneel, gesigneerd. Toegevoegd: een stilleven. 26 x 19.5 and 15 x 18.5 cm

J. Hovenir en Vic Moens 2 still lifes. Oil on panel (2), signed. 2 stillevens. Olieverf op paneel (2), gesigneerd. 30 x 40 and 20 x 25.5 cm

Julien Célos (1884-1953) Market scene. Pastel, signed. Marktscène. Pastel, gesigneerd. 39.5 x 63 cm

Lot 1099

Vanderlinden G.

Lot 1100

Jorg Dubin

Joseph Théodore Coosemans (1828-1904) Vue en Campine. Oil on canvas, signed. Zicht in de Kempen. Olieverf op doek, gesigneerd. 72 x 121.5 cm

Oscar Hoge (1884-1965) Pierrot. Oil on hardboard, signed and dated 1959. Pierrot. Olieverf op hardboard, gesigneerd en gedateerd 1959. 150 x 98 cm

Lot 1113

Kamgurka (1956)

Kamgurka (1956) Oil on canvas, signed and dated 2011. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 2011. 170 x 218 cm

Emilia CASTAÑEDA (1943) Oil on canvas, signed and dated '98. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '98. 117 x 146 cm

  • 260 item(s)