260 item(s)/page
Jan Burssens (1925-2002)
Jan Burssens (1925-2002)
René Guiette (1893-1976)
Thomas Lerooy (1981)
Floris Jespers (1889-1965
Pal Horvath (1936)
Pal Horvath (1936) Composition. Oil on panel, signed. Compositie. Olieverf op paneel, gesigneerd. 99 x 99 cm
Luc Boudens (1960)
Melchior De Hondecoeter (1636-1695) (atrib.) Chickens. Oil on canvas, signed. Kippen. Olieverf op doek, gesigneerd. 65 x 53 cm
Andrés Cortés (1810-1879)
Andrés Cortés (1810-1879) Cows at the lake. Oil on canvas, signed. Koeien aan de plas. Olieverf op doek, gesigneerd. 22.5 x 35 cm
Jean-Léon Gouweloos (1868-1943)
Jean-Léon Gouweloos (1868-1943) Portrait of a lady. Oil on canvas, signed. Portret van een Dame. Olieverf op doek, gesigneerd. 61 x 46.5 cm
Armand Rassenfosse (1862-1934)
Armand Rassenfosse (1862-1934) Mixed media, signed. Gemengde techniek, gesigneerd. 30.5 x 21.5 cm
Ernest Faut (1879-1961)
Nicolas Van Den Eeden (1856-1918) Portrait of a woman. Oil on panel, signed. Portret van een vrouw. Olieverf op paneel, gesigneerd. 46 x 31.5 cm
Piet Lippens (1890-1981)
Piet Lippens (1890-1981) Studio. Oil on hardboard, signed. Studio. Olie op hardboard, gesigneerd. 41 x 32 cm
Alfred Verstraeten (1858-1936)
Alfred Verstraeten (1858-1936) Oil on hardboard, signed. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 23.5 x 30 cm
Henri Nuyttens (1905-1977)
Henri Nuyttens (1905-1977) Ter platenburg. Oil on canvas, signed. Ter platenburg. Olieverf op doek, gesigneerd. 110 x 110 cm
Emiel De Cooman (1922)
A collection of various paintings and prints Paintings, etchings, prints. Lot varia schilderijen, etsen en prints.
Marc Van Cauwenbergh (1954)
Marc Van Cauwenbergh (1954) 'Mokabon'. Acryl on paper, signed and dated '87. 'Mokabon'. Acryl op papier, getekend en gedateerd '87. 13.5 x 10 cm
Jan Malpé (1764-1818)
Jan Malpé (1764-1818) A miniature portrait of a gentleman, signed. Een miniatuur portret van een gentleman. Gesigneerd. Dia 5 cm
Belgian school 19th C
Romain Steppe (1859-1927)
Romain Steppe (1859-1927) Marine. Oil on canvas, signed. Marine. Olie op doek, gesigneerd. 50 x 70 cm
Romain Steppe (1859-1927)
Romain Steppe (1859-1927) Marine. Oil on canvas, signed. Marine. Olie op doek, gesigneerd. 49 x 70 cm
Karel Van Lerberghe (1889-1953)
Herman Verbaere (1906-1993)
Herman Verbaere (1906-1993) Landscape Damme. Oil on hardboard, signed. Landschap Damme. Olie op hardboard, gesigneerd. 45 x 40 cm
Albert Isidore Devos (1868-1950)
Albert Isidore Devos (1868-1950) Marine. Oil on canvas, signed. Marine. Olie op doek, gesigneerd. 40 x 60 cm
Louis Clesse (1889-1961)
Louis Clesse (1889-1961) Landscape Canal in Damme Oil on panel, signed. Landschap Damse vaart. Olieverf op paneel, gesigneerd. 40 x 50 cm
Charles Lebon (1906-1957)
Charles Lebon (1906-1957) Farm. Oil on canvas, signed. Boerderij. Olie op doek, gesigneerd. 50 x 60 cm
Herman Verbaere (1906-1993)
Herman Verbaere (1906-1993) Landscape. Oil on hardboard, signed. Landschap. Olie op hardboard, gesigneerd. 40 x 50 cm
Alphons Vermeir (1905-1994)
Alphons Vermeir (1905-1994) Oil on hardboard (2), signed. Olieverf op hardboard (2), gesigneerd. 39 x 29 cm
Herman Verbaere (1906-1993)
Herman Verbaere (1906-1993) 'Kempen'. Signed and dated '42. 'Kempen'. Gesigneerd en gedateerd '42. 29.5 x 39.5 cm
Herman Verbaere (1906-1993)
Herman Verbaere (1906-1993) Village sight. Oil on canvas, signed. Dorpsgezicht. Olie op doek, gesigneerd. 45 x 55 cm
Karel Van Lerberghe (1889-1953) Landscape. Oil on hardboard, signed. Landschap. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 40 x 50 cm
Raymond Van De Waele (1894-?)
Raymond Van De Waele (1894-?) River sight. Oil on canvas, signed. Riviergezicht. Olie op doek, gesigneerd. 40 x 50 cm
Raymond Van De Waele (1894-?)
Mario Berrino (1920-2011)
Mario Berrino (1920-2011) Oil on panel, signed. Olieverf op paneel, gesigneerd. 48 x 37.5 cm
Jules Jacques Boulez (1889-1960)
Gustaaf Crommelynck (1883-1961)
Jos Nic De Vuyst (1896-1946)
Jos Nic De Vuyst (1896-1946) Oil on canvas, signed. Olieverf op doek, gesigneerd. 71 x 54 cm
Louis Schepens (1816-1884)
Karel Van Lerberghe (1889-1953) Oil on hardboard, signed. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 40 x 50 cm
Alfons Blomme (1889-1979)
Alfons Blomme (1889-1979) Oil on panel, signed. Olieverf op paneel, gesigneerd. 45 x 49 cm
Belgische school 20th C.
Ferdinand Chevalier (XIX-XX)
Ferdinand Chevalier (XIX-XX) Oil on paper, not signed. Olieverf op papier, niet gesigneerd. 18 x 27 cm
Karel Van Belle (1884-1959)
Adolphe Dillens (1821-1877)
G. Backhuyzen
G. Backhuyzen Oil on panel signed. Added: a still life. Olieverf op paneel, gesigneerd. Toegevoegd: een stilleven. 26 x 19.5 and 15 x 18.5 cm
J. Hovenir en Vic Moens
J. Hovenir en Vic Moens 2 still lifes. Oil on panel (2), signed. 2 stillevens. Olieverf op paneel (2), gesigneerd. 30 x 40 and 20 x 25.5 cm
Julien Célos (1884-1953)
Julien Célos (1884-1953) Market scene. Pastel, signed. Marktscène. Pastel, gesigneerd. 39.5 x 63 cm
Vanderlinden G.
Jorg Dubin
Joseph Théodore Coosemans (1828-1904) Vue en Campine. Oil on canvas, signed. Zicht in de Kempen. Olieverf op doek, gesigneerd. 72 x 121.5 cm
Oscar Hoge (1884-1965)
Oscar Hoge (1884-1965) Pierrot. Oil on hardboard, signed and dated 1959. Pierrot. Olieverf op hardboard, gesigneerd en gedateerd 1959. 150 x 98 cm
Kamgurka (1956)
Kamgurka (1956) Oil on canvas, signed and dated 2011. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 2011. 170 x 218 cm
Emilia CASTAÑEDA (1943)
Emilia CASTAÑEDA (1943) Oil on canvas, signed and dated '98. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '98. 117 x 146 cm
Henri Gabriel (1918-1994)
Dan Van Severen (1927-2009)
260 item(s)/page