Auction closed (2 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-500)

  • (Lots: 501-935)

  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)475458623
942 item(s)

  • Creator / Brand
  • 942 item(s)

Jakob SMITS (1855/56-1928) 3 etchings, signed. Lot van 3 etsen, getekend. 12.5 x 9, 11.5 x 16 & 11.5 x 16 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 6 x 7 & 13 x 15 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 7 x 6 & 9 x 6 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 9 x 7.5 & 9.5 x 8 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 8.5 x 9 & 9 x 12 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 15 x 19 & 23.5 x 29.5 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 6 x 9 & 6.5 x 8.5 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 7.5 x 7 & 6.5 x 6 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 7.5 x 9 & 9 x 7 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 9 x 8.5 & 8.5 x 9 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 8.5 x 11.5 & 8.5 x 9.5 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 9 x 14 & 12 x 15 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 12 x 15 & 12.5 x 13 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 9.5 x 14 & 11.5 x 16 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 15 x 19 & 12.5 x 10.5 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 19 x 24 cm

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 15 x 19 & 15 x 18 cm ...[more]

Porcelain monkey orchestra Kristall Lorenz Leipzig Marked on the bottom. Porseleinen apenorkest. Kristall Lorenz Leipzig. H 13 - 18.5 cm

A collection of porcelain ao Rudolf Kammer for Rudolstadt Lot porselein o.a. Rudolf Kammer voor Rudolstadt. H 22.5 - 30 cm

A collection of Victorian porcelain fairings, 19th century Lot van Victoriaanse porseleinen fairings, 19e eeuw. H 8 - 11.5 cm

A collection of Victorian porcelain fairings, 19th century Lot van Victoriaanse porseleinen fairings, 19e eeuw. H 6.5 - 15 cm

A collection of Victorian porcelain fairings, 19th century Lot van Victoriaanse porseleinen fairings, 19e eeuw. H 8.5 - 15.5 cm

Jan ANTEUNIS (1896-1973) A bronze sculpture of a Mother and child, signed. Brons, Madonna met kind, getekend. H 66 cm

Leon SARTEEL (1882-1942) A bronze sculpure of Mary and Christ, signed. Brons, Maria met Christus, getekend. 50 x 50 x 35 cm (the sculpture)

Jules MOIGNIEZ (1835-1894) A bronze sculpture of a bird of prey, signed. Bronzen sculptuur van een roofvogel, getekend. H 61 cm

Fire-gilt mantel clock with 2 candlesticks, R. BOUVIER Bruxelles Vuurvergulde klok met 2 kandelaars, R. BOUVIER Bruxelles. H 50.5 cm

Clock with candlesticks in gilt bronze Schouwgarnituur in verguld brons. H 43.5 cm

2 gilded bronze Louis Phillipe wall sconces Koppel verguld bronzen Louis Philippe wandapplieken. H 60 W 26 cm

A HAN polychrome terracotta incense burner Terracotta wierookbrander met polychromie, HAN. H 25.5 Dia 35.5 cm

Chinese amulet for the dead Chinese amulet voor overledenen. 17.5 x 9 cm

Antique Chinese axe Antiek chinees bijltje. 11 x 8 cm

silver lidded box Shan (Tai Yai) period Zilveren dekselpotje, Shan (Tai Yai) periode. H 6 Dia 9.5 cm

Silver mustard jar, Liège 1815-1831, silversmith Sauveur Jean-Nicolas Zilveren mosterdpot, Luik 1815-1831, zilversmid Jean-Nicolas Sauveur. H 14 cm

2 crystal Art Deco perfume bottles, attributed to PESNICAK 2 kristallen Art Deco parfumflesjes, toegeschreven aan PESNICAK. H 14 - 16 cm

Crash helmet - Les Leston, Made in England sixties Valhelm - Les Leston, Made in England sixties. 18 x 29 x 20 cm

Henry MOORE (1898-1986) Lithograph, No Title. Signed and numbered 28/50. Lithografie, Zonder titel. Getekend en genummerd 28/50. 20 x 17.5 cm

Bram VAN VELDE (1895-1981) Lithograph, signed and numbered 37/75. Lithografie, getekend en genummerd 37/75. 21 x 16.5 cm

A collection of 5 wooden decoy ducks Lot van 5 oude houten lokeenden. L 25 - 36.5 cm

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) Titled 'Vieux marché à Gand'. Etching, signed in pencil. Ets 'Vieux marché à Gand'. Getekend in potlood. 39 x 56 cm

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) Titled 'Marktdag in Gent'. Etching, signed. Ets 'Marktdag in Gent'. Getekend. 31.5 x 40.5 cm

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) Nude, etching, signed and numbered 16/50. Ets, Nu, getekend en genummerd 16/50. 28.5 x 39 cm

François Antoine BOSSUET (1798-1889) Village sight. Oil on panel, signed. Stadzicht. Olie op paneel, getekend. 19.5 x 15.5 cm

Henri DE BRAEKELEER (1840-1888) Landscape. Oil on canvas, signed. Landschap. Olie op doek, getekend. 12 x 25 cm

Théodore BARON (1840-1899) Landscape. Oil on panel, signed. Landschap. Olie op paneel, getekend. 15 x 30.5 cm

Jozef VINCK (1900-1979) Landscape. Oil on canvas, signed and dated '63. Landschap. Olie op doek, getekend en gedateerd '63. 40 x 53.5 cm

Gustav BURGHARDT (1890-c.1970) Harbor of Hamburg Oil on panel, signed. Haven van Hamburg. Olie op paneel, getekend. 55.5 x 75 cm

Willem VAN HECKE (1893-1976) Landscape. Oil on paper, signed and dated 1934. Landschap. Olie op papier, getekend en gedateerd 1934. 25 x 32 cm

Flore VINDEVOGEL-GELEEDTS (1866-1938) Flower still life. Oil on canvas, signed. Bloemenstilleven. Olie op doek, getekend. 70 x 70 cm

  • 942 item(s)