Auction closed (2 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-500)

  • (Lots: 501-935)

  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)475458623
942 item(s)

  • Creator / Brand
  • 942 item(s)

Flore VINDEVOGEL-GELEEDTS (1866-1938) Vase with yellow roses. Oil on canvas, signed. Vaas met gele rozen. Olie op doek, getekend. 90 x 68.5 cm

Joseph VAN DIEGHEM (1843-1885) Sheep in the meadow. Oil on panel, signed. Schapen in de weide. Olie op paneel, getekend. 17 x 24 cm

Emile THYSEBAERT (1873-1963) Farmer with cow. Oil on canvas, signed. Boerin met koe. Olie op doek, getekend. 37 x 45 cm

Paul PERMEKE (1918-1990) Gipsy camp. Oil on paper, signed. Zigeunerkamp. Olie op papier, getekend. 27 x 35.5 cm

Albert SERVAES (1883-1966) Landscape. Oil on panel, signed and dated 1912. Landschap. Olie op paneel, getekend en gedateerd 1612. 39 x 53 cm

Albert SAVERYS (1886-1964) River Lys with boat. Oil on canvas, signed. Leiezicht met boot. Olie op doek, getekend. 58 x 61 cm

Albert CLAEYS (1889-1967) Winter sight. Oil on canvas on panel, signed. Winterlandschap. Olie op doek, getekend. 39.5 x 49.5 cm

Etienne VAN DEN DRIESSCHE (1959) Mixed media, signed. Gemengde techniek, getekend. 27.5 x 19 cm

Vic DOOMS (1912-1994) Still life with cherry's. Oil on hardboard, signed. Stilleven met kersen. Olie op hardboard, getekend. 32 x 39 cm

Jean CALOGERO (1922-2001) Portrait of a girl. Oil on canvas, signed. Meisjesportret. Olie op doek, getekend. 50 x 40 cm

Gustave DEN DUYTS (1850-1897) Country road. Oil on canvas, signed. Landwegel. Olie op doek, getekend. 55.5 x 65 cm

Bronze sculpture of Mephisto Not signed. Bronzen sculptuur van Mephisto. Niet getekend. H 29.5 cm

Lot 453

Toon Jansens

Toon Jansens 2 bronze figures. Lot van 2 bronzen beeldjes. H 13 - 20.5 cm

Cesar SCHROEVENS (1884-c.1940) Plaster sculpture of Emile Verhaeren. Signed. Plaasteren buste van Emile Verhaeren. Getekend. H 29 cm

A Royal Dux sculpture of 2 panthers Royal Dux stamp on the bottom. Royal Dux sculptuur van 2 panters. Gemerkt op de onderzijde. 39 x 24 x 20 cm

René MAQUET (XIX-XX) A marble buste of a young lady, signed. Marmeren buste van een jonge dame, gesigneerd. H 45.5 cm

Furniture secretary around 1800 with later carving Meubel/secretaire rond 1800 met later snijwerk. 129 x 32 x 76 cm

Small commode style Louis XV with marble top Kleine commode stijl Louis XV met marmeren blad. 70 x 79.5 x 43.5 cm

English desk with curb in acajou Engels bureau met opstand in acajou. 121 x 119 x 66 cm

Bombe shaped Commode style Louis XV with marble top. Buikcommode stijl Louis XV met marmeren blad. 85 x 117 x 55.5 cm

Commode style Louis XV with marble top Commode stijl Louis XV met marmeren blad. 90.5 x 134 x 52.5 cm

4 chairs in mahogany with swan and harp decoration Circa 1900. 4 stoelen in mahonie met zwaan en harp decor, circa 1900. H 93.5 cm

2 original Thonet armchairs Marked Thonet Austria. 2 originele Thonet armstoelen, gemerkt Thonet Austria. H 116 cm

Lower case of a Dutch four-door wardrobe from the 17th century Onderkast van een Hollandse vierdeurkast uit de 17 de eeuw. 103 x 139.5 x 56.5 cm

Empire dressing table in acajou d'époque Empire opmaaktafeltje in acajou, d'époque.

2 wooden Louis Philippe wall consoles Koppel Louis Philippe wandconsoles in acajou. 83x 87 x 43 cm

Round Table + 2 armchairs style Louis XVI Ronde tafel en 2 armzetels stijl Louis XVI. H 76 Dia 80 cm

Patinated chiffoniere-chest of drawers with marble top Gepatineerde chiffoniere-ladenkast met marmeren blad. 122 x 58 x 32.5 cm

Lot 474

Chinees cabinet

Chinees cabinet Chinees kastje. 76 x 71 x 30 cm

Elegant desk furniture painted with birds, French circa 1900 Elegant bureaumeubel beschilderd met vogels, Frans circa 1900.

Card table in acajou Kaarttafeltje in acajou. 74 x 81 x 39.5 cm 74 x 81 x 79 cm (open)

Pied de stalle and chaisse de maître in wrought iron Pied de stalle en chaisse de maître in smeedijzer. H 88 - 113.5 cm

Vintage square lounge table sixties With ceramic tiles. Vintage salontafel met keramieken tegels. 40.5 x 76 x 76 cm

  • 942 item(s)