- Show only bulk lots,
- Category,
64 item(s)/page
Chess table with chess game
Chess table with chess game Schaaktafeltje met schaakspel. H 54.5, 50.5 x 50.5 cm
Eileen Grey - Tovalino 2 adjustable side tables Eileen Grey - 2 Tovalino verstelbare bijzettafels. H 63.5 cm
Dagobert chair
Dagobert chair copy 19th C. Dagobert stoel, 19e eeuwse kopie. H 115 cm
White stained console
White stained console with one drawer. Wit gebeitste console met een lade. H 77 W 81.5 D 47 cm
Dressing table, wood and ivory marquetry 1st half 19th century. opmaaktafeltje in hout en met ivoor inlegwerk. 1e helft 19e eeuw. 63 x 43 x 12 cm
Petrified wood on a wooden easel
Petrified wood on a wooden easel Versteend hout op een houten ezel. H 74.5 cm
Mirror with wooden frame 18th century period Régence Spiegel met houten omlijsting, 18e eeuw, periode Régence. 62 x 44.5 cm
Furniture secretary around 1800 with later carving Meubel/secretaire rond 1800 met later snijwerk. 129 x 32 x 76 cm
Small commode style Louis XV with marble top Kleine commode stijl Louis XV met marmeren blad. 70 x 79.5 x 43.5 cm
English desk with curb in acajou
English desk with curb in acajou Engels bureau met opstand in acajou. 121 x 119 x 66 cm
Bombe shaped Commode style Louis XV with marble top. Buikcommode stijl Louis XV met marmeren blad. 85 x 117 x 55.5 cm
Commode style Louis XV with marble top Commode stijl Louis XV met marmeren blad. 90.5 x 134 x 52.5 cm
4 chairs in mahogany with swan and harp decoration Circa 1900. 4 stoelen in mahonie met zwaan en harp decor, circa 1900. H 93.5 cm
2 original Thonet armchairs
2 original Thonet armchairs Marked Thonet Austria. 2 originele Thonet armstoelen, gemerkt Thonet Austria. H 116 cm
Lower case of a Dutch four-door wardrobe from the 17th century Onderkast van een Hollandse vierdeurkast uit de 17 de eeuw. 103 x 139.5 x 56.5 cm
Empire dressing table in acajou d'époque Empire opmaaktafeltje in acajou, d'époque.
2 wooden Louis Philippe wall consoles Koppel Louis Philippe wandconsoles in acajou. 83x 87 x 43 cm
Round Table + 2 armchairs style Louis XVI Ronde tafel en 2 armzetels stijl Louis XVI. H 76 Dia 80 cm
Patinated chiffoniere-chest of drawers with marble top Gepatineerde chiffoniere-ladenkast met marmeren blad. 122 x 58 x 32.5 cm
Elegant desk furniture painted with birds, French circa 1900 Elegant bureaumeubel beschilderd met vogels, Frans circa 1900.
Card table in acajou
Card table in acajou Kaarttafeltje in acajou. 74 x 81 x 39.5 cm 74 x 81 x 79 cm (open)
Pied de stalle and chaisse de maître in wrought iron Pied de stalle en chaisse de maître in smeedijzer. H 88 - 113.5 cm
Vintage square lounge table sixties With ceramic tiles. Vintage salontafel met keramieken tegels. 40.5 x 76 x 76 cm
Durlet salon in leather
Massimo Scolari 'Talo' Gorgetti
Make up table for men
Make up table for men Opmaakmeubel voor mannen. H 172 cm
Large gold-plated hall mirror
Large gold-plated hall mirror Grote vergulde halspiegel. 181 x 103 cm
Large gold-plated hall mirror
Large gold-plated hall mirror Grote vergulde halspiegel. 151 x 77 cm
White patinated wooden mirror
White patinated wooden mirror Wit gepatineerde houten spiegel. 134 x 108 cm
Decorated mirror with integrated medallion Gedoreerde spiegel met ingewerkte medaillon. 170 x 83 cm
Mirror with frame in mirror glass Spiegel met kader in spiegelglas.
Flemish 18th century oak chest of drawers Vlaamse 18e eeuwse eiken commode.
Flemish 18th century oak chest of drawers Vlaamse 18e eeuwse eiken commode. Eik gegalbeerd en mooi snijwerk uit de juiste tijd.
Oak display cabinet Flemish 19th century Vlaamse eiken vitrinekast, 19e eeuw.
Armchair style Louis XVI
Armchair style Louis XVI Armzetel Louis XVI stijl. H 105 cm
Victorian Davenport secretary
Victorian Davenport secretary Victoriaans Davenport secretaire. H 81.5 W 54 D 56.5 cm
Card table with marquetry
Card table with marquetry Kaarttafeltje met marqueterie. H 72 W 78 D 38.5 (x2) cm
Kortrijkse Kunstwerkstede Gebroeders De Coene 6 Art Deco chairs. Lot van 6 Art Deco stoelen.
2 Louis Philippe chairs in cashew and a small bench 2 Louis Philippe stoelen in acajou en een zitbankje.
Kortrijkse Kunstwerkstede Gebroeders De Coene Office chair in very good condition. Bureaustoel in zeer goede conditie.
Verner Panton Vitra chair
Verner Panton Vitra chair 7 original white Verner Panton chairs, marked. 7 gemerkte witte originele Verner Panton stoelen.
Rudolf Wolf Gamma chair
Tobia Scarpa (1935)
Tobia Scarpa (1935) Knoll Bastiano sofa, marked on the pillow. Sofa van Knoll Bastiano, gemerkt op de kussens. 70 x 148 x 77 cm
Gilded wooden mirror
Gilded wooden mirror Vergulde houten spiegel. 138.5 x 83.5 cm
Gilded Pedestal with marble top
Gilded Pedestal with marble top Vergulde pied de stalle met marmeren blad. H 104 cm
Art Nouveau folding screen
Art Nouveau folding screen Environment Paul Hankar. Art Nouveau kamerscherm. Omgeving Paul Hankar. H 167 W 268 cm
Marble pedestal with bronze mounts Marmeren pied de stalle met bronzen decoratie. H 110 cm
64 item(s)/page