Auction closed (2 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-500)

  • (Lots: 501-935)

  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)475458623

  • Prints (112)
112 item(s)

  • 112 item(s)

Peter DE KONINCK (1963) Etching 35/40, signed and dated '91. Ets 35/40, getekend en gedateerd '91. 99 x 63 cm

Lot 659

Keith Haring

Keith Haring Print, signed in the plate and numbered 32/200. Print, getekend in de plaat en genummerd 32/200. 89 x 90 cm

Marcel MARIËN (1920-1993) Lithograph, signed and numbered XI/L. Lithografie, getekend en genummerd XI/L. 28.5 x 38.5 cm Galerij Léon de Bruyn Gent

Lot 679

Withdrawn

Withdrawn ...[more]

A collection of mocking prints and a poster of Pope Leo XIII The poster dated late 19th century. Lot spotprenten en affiche Paus Leo XIII 19e eeuw.

Karel APPEL (1921-2006) Lithograph, signed, dated '58 and numbered 10/50. Lithografie, getekend, gedateerd '58 en genummerd 10/50. 55 x 74 cm

A collection of various print, drawing & watercolor Lot varia met een print, tekening en aquarel. 31 x 41, 15 x 30, 12 x 17 & 25 x 33 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 3 etchings, signed. Lot van 3 etsen, getekend. 12.5 x 9, 11.5 x 16 & 11.5 x 16 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 6 x 7 & 13 x 15 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 7 x 6 & 9 x 6 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 9 x 7.5 & 9.5 x 8 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 8.5 x 9 & 9 x 12 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 15 x 19 & 23.5 x 29.5 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 6 x 9 & 6.5 x 8.5 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 7.5 x 7 & 6.5 x 6 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 7.5 x 9 & 9 x 7 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 9 x 8.5 & 8.5 x 9 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 8.5 x 11.5 & 8.5 x 9.5 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 9 x 14 & 12 x 15 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 12 x 15 & 12.5 x 13 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 9.5 x 14 & 11.5 x 16 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 15 x 19 & 12.5 x 10.5 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 19 x 24 cm

Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, getekend. 15 x 19 & 15 x 18 cm ...[more]

Henry MOORE (1898-1986) Lithograph, No Title. Signed and numbered 28/50. Lithografie, Zonder titel. Getekend en genummerd 28/50. 20 x 17.5 cm

Bram VAN VELDE (1895-1981) Lithograph, signed and numbered 37/75. Lithografie, getekend en genummerd 37/75. 21 x 16.5 cm

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) Titled 'Vieux marché à Gand'. Etching, signed in pencil. Ets 'Vieux marché à Gand'. Getekend in potlood. 39 x 56 cm

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) Titled 'Marktdag in Gent'. Etching, signed. Ets 'Marktdag in Gent'. Getekend. 31.5 x 40.5 cm

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) Nude, etching, signed and numbered 16/50. Ets, Nu, getekend en genummerd 16/50. 28.5 x 39 cm

A collection of exhibition posters Een lot met tentoonstellingsposters.

A collection of art books about Paul Delvaux & Felicien Rops Een lot kunstboeken over Paul Delvaux en Felicien Rops. ...[more]

  • 112 item(s)