Auction closed (2 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-500)

  • (Lots: 501-935)

  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)475458623

  • Sculpture (73)
73 item(s)

  • 73 item(s)

Jan DESMARETS (1961) Bronze sculpture of a dog. Early work, signed. Bronzen hond. Vroeg werk, getekend. 21 x 17.5 x 10 cm

Frans Dierickx Wooden sculpture on a stone. Signed and dated '69. Houten sculptuur. Getekend en gedateerd '69. H 75 cm

Jozef CANTRÉ (1890-1957) Patinated plaster, signed. Gepatineerd gips, getekend. 39.5 x 34.5 x 15 cm

Ernest PATRIS (1909-1981) Patinated plaster on bluestone foot Group of monks. Gepatineerd gips op arduinen voet. Groep monniken. 67 x 18 x 37 cm

Couple bronze bustes of Children on a bronze base Koppel bronzen kinderbustes op bronzen voet. H 17.5 cm

Terracotta buste of a sater French or the Netherlands. Dated circa 1800. Terracotta buste van een sater. Frans of Nederlanden, circa 1800.

Lot 201

Plaster buste

Plaster buste Not signed. Gipsen buste. Niet getekend. H 53 cm

Pair of stone jackals and ornaments Paar stenen jakhalzen en ornamenten. H 39 - 84 cm

Man's head in limestone Mannenhoofd in kalksteen. 22.5 x 16 x 12.5 cm

Serge VANDERCAM (1924-2005) Bronze sculpture. Signed and dated '96. Bronzen sculptuur, getekend en gedateerd '96. H 22.5 cm

Rik POOT (attrib.) Bronze owl on stone base. Signed RIK. Bronzen uil op stenen voet. getekend RIK. H 32.5 cm (total)

Hubert MINNEBO (1940) Sculpture 38/50. Signed and dated '07. Sculptuur 38/50. Gesigneerd en gedateerd '07. H 43.5. cm ...[more]

Vic Gentils (1919-1997) Apostolorum Limina, bronze plaque. Apostolorum Limina, bronzen plaquette. 12.5 x 13 cm (closed) 12.5 x 23 cm (open)

Bronze sulpture of a warrior Signed NIESK. Bronzen krijger. Getekend NIESK. H 37 cm

A patinated plaster of a bathing girl Not signed. Gepatineerd gips van een badend meisje, niet getekend. H 67 cm

A large patinated Art Deco plaster cross/crucifix Groot gepatineerd Art Deco gipsen kruis. H 89.5 W 51.5 cm

A ceramic sculpture With monogram J.M. Keramieken sculptuur, monogram J.M. H 57.5 cm

A ceramic nude sculpture of a Nude male Keramiek Mannelijk naakt. H 52 cm

Henri BARGAS (XX) Terracotta bust of a young lady. terracotta buste van een jonge vrouw. H 35 cm

Bronze sculpture of Mephisto Not signed. Bronzen sculptuur van Mephisto. Niet getekend. H 29.5 cm

Lot 453

Toon Jansens

Toon Jansens 2 bronze figures. Lot van 2 bronzen beeldjes. H 13 - 20.5 cm

Cesar SCHROEVENS (1884-c.1940) Plaster sculpture of Emile Verhaeren. Signed. Plaasteren buste van Emile Verhaeren. Getekend. H 29 cm

René MAQUET (XIX-XX) A marble buste of a young lady, signed. Marmeren buste van een jonge dame, gesigneerd. H 45.5 cm

Chris DEMANGEL (1938) Polyester sculpture of a Floating nude. Sculptuur polyester van een zwevend naakt. 122 x 106 x 63 cm

2 glazed terracotta leopards, Italy 50s 2 geglazuurde terracotta luipaarden, Italiaans, jaren 50. H 73.5 - 81.5 cm

Auguste Rodin, plaster, edition museum The Louvre Gips Auguste Rodin, uitgave museum Het Louvre. H 57.5 cm

Berten COOLENS (1926-1996) Patinated plaster Naked woman. Signed and dated '66. Gepatineerd gips Naakte vrouw. Getekend en gedateerd '66. H 33.5 cm

Georges WASTERLAIN (1889-1963) Bronze basrelief Young woman in profile. Bronzen basreliëf Jonge vrouw in profiel. H 47 W 61.5 cm

Richard AURILI (1834-c.1914) Terracotta sculpture of a spinster, signed. Terracotta beeld de spinster, getekend. H 53 cm

Lot 585

Bronze Pierrot

Bronze Pierrot With monogram EV. Bronzen zittende pierrot, monogran EV. H 34 cm

Emile Louis PICAULT (1833-1915) Titled 'Mereyeuse'. A bronze sculpture, signed. Vissersvrouw. Bronzen sculptuur, getekend. H 58.5 cm

A bronze sculpture of a man Signed and dated 1909. Bronzen sculptuur van een man. Getekend en gedateerd 1909. H 56 cm

A marble cassolet with bronze mounts Marmeren cassolet met bronzen versiering. H 59 cm

A polished bronze sculpture of 2 deer Not signed. Gepolijst brons 2 herten. Niet getekend. 42 x 23 x 31 cm

Marc D'HAENENS (XX) A bronze sculpture of a nude. Signed. Bronzen sculptuur Naakt. Getekend. H 67.5 cm

  • 73 item(s)