Auction closed (2 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-415)

  • (Lots: 416-903)

  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949

  • Drawings & Pastels (33)
33 item(s)

  • Category,
  • Creator / Brand
  • 33 item(s)

Mario DE BRABANDERE (1963) Drawing, signed and dated 2009. Tekening, getekend en gedateerd 2009. 26.5 x 36.5 cm

Mario DE BRABANDERE (1963) Drawing, signed and dated. Tekening, getekend en gedateerd. 21 x 29.5 cm

Mario DE BRABANDERE (1963) Drawing book with gouaches by Mario Debrabandere. Tekenboek met gouaches van Mario de Brabandere. 30.5 x 38.5 cm

Lot 200

MUGO (1953)

MUGO (1953) Chez Pauline. Signed and dated 1988. Chez Pauline. Getekend en gedateerd 1988. 63.5 x 44 cm

Lot 201

MUGO (1953)

MUGO (1953) titled 'Ik drink zwarte inkt'. Signed and dated '87. Ik drink zwarte inkt. Getekend en gedateerd '87. 63 x 43 cm

Lot 202

MUGO (1953)

Anna BOCH (1848-1936) A collection of 4 drawings, signed. Lot van 4 tekeningen/aquarel, getekend 17 x 13 cm

Anna BOCH (1848-1936) A collection of 4 drawings, signed. Lot van 4 tekeningen/aquarel, getekend. 17.5 x 13 cm

Armand RASSENFOSSE (1862-1934) Drawing of a young woman with monogram. Potloodtekening van een Jonge vrouw. Gemonogrammeerd. 15.3 x 16.3 cm

Victor SERVRANCKX (1897-1965) Drawing, monogram and dated '47. Potloodtekening, gemonogrammeerd en gedateerd '47. 21 x 27 cm

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) La pointe seche. Drawing, signed and dated 1923. La pointe seche. Tekening, getekend en gedateerd 1923. 45 x 35 cm

Raymond VAN DOREN (1906-1991) Portrait of a woman. Pastel, signed and dated '43. Damesportret. Pastel, getekend en gedateerd '43. 100 x 75 cm

Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985) Pastel Christus, signed. Pastel Christus, getekend. 43 x 27 cm

Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985) Nativity scene. Pastel, signed. Kerststal. Pastel, getekend. 50 x 69 cm

Jean TIMMERMANS (1899-1986) Inkdrawing of cows, signed. Inkttekening Koeien, getekend. 41x 51 cm

Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985) Chrismas. Pastel/drawing, monogram EVD. Kerst. Pasteltekening, monogram EVD. 37 x 49 cm

Drawing studio Hergé Haddock with insurance agent Tekening studio Hergé Haddock met verzekeringsagent. 28 x 36.5 cm

Rodolphe DE SAEGHER (1871-1941) Landscape. Pastel on paper, signed. Landschap. Pastel op papier, getekend. 26 x 32.5 cm

Carolus TREMERIES (1858-1945) Beguinage in the snow. Pastel on paper, signed. Begijnhuisje in de sneeuw. Pastel op papier, getekend. 53 x 41 cm

Albert SERVAES (1883-1966) Charcoal on paper, signed and dated 1937. Houtskool op papier, getekend en gedateerd 1937. 77 x 67 cm

Rodolphe DE SAEGHER (1871-1941) Landscape. Pastel on paper, signed. Landschap. Pastel op papier, getekend. 24.5 x 32.5 cm

Armand RASSENFOSSE (1862-1934) Double-sided drawing, signed. Dubbelzijdige tekening, getekend. 20 x 14 cm

Henri Victor WOLVENS (1896-1977) Drawing, signed. Tekening, getekend. 30 x 39 cm

Irénée DURIEZ (1950) Drawing of Nudes, signed and dated 2001. Naakttekening, getekend en gedateerd 2001. 38.5 x 56 cm

Vic GENTILS (1919-1997) Drawing, signed and dated '49. Tekening, getekend en gedateerd '49. 38.5 x 59.5 cm

Rik SLABBINCK (1914-1991) Pollard willows, drawing, signed. Knotwilgen, tekening, getekend. 14 x 21 cm

  • 33 item(s)