Auction closed (2 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-415)

  • (Lots: 416-903)

  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949
905 item(s)

  • Creator / Brand
  • 905 item(s)

A marble and alabaster buste of a woman. Damesbuste in marmer en albast. H 55.5 cm

Lot 484

Plaster buste

Plaster buste Not signed. Gipsen buste. Niet getekend. H 53 cm ...[more]

Embroidery Flemisch 17th century Borduurwerk Vlaams, 17e eeuw. 37.5 x 151 cm

Tapestry Flemisch end 16th century Vlaams wandtapijt, eind 16e eeuw. 49.5 x 143 cm

18th century religious embroidery 18e -eeuws religieus borduurwerk. 40 x 53 cm

Oudenaarde tapestry 17th century Oudenaards wandtapijt, 17e eeuw. 227 x 87 cm

18th century Verdure 18e -eeuwse Verdure. 190 x 47 cm

Capo Di Monti ornamental piece, marked. Sierstuk Capo di monti, gemerkt. H 56 cm

Pair of Delft vases signed W (attributed to Willem Cleffius) Paar Delftse vazen getekend W (toegeschreven aan Willem Cleffius). H 66 cm

5 pieces of French barbotine pottery Lot van 5 stukken Frans barbotine aardewerk. 24 x 16 & Dia 21 cm ...[more]

Lot 495

Withdrawn

Withdrawn ...[more]

2 large cockatoos in majolica glazed earthenware with glass eyes 2 grote kaketoes in majolica geglazuurd aardewerk met glazen ogen. 46 x 34 x 18 cm

Arthur CRACO (1869-1955) A blue glazed ceramic cockatoo, signed. Een blauw geglazuurde keramieken kaketoe, gesigneerd. H 41 cm

Geo VERBANCK (1881-1961) Patinated plaster sculpture of a nude. Signed. Gepatineerd gips Naakt. Getekend. H 41.5 cm

José VERMEERSCH (1922-1997) Sitting dog, ceramic. Marked. Zittende hond, keramiek. Gestempeld. H 21 cm

José VERMEERSCH (1922-1997) Torso, ceramics. Signed and dated '87. H 19 cm

José VERMEERSCH (1922-1997) Signed, dated '93 and numbered 12/18. Gesigneerd, gedateerd '93 en genummerd 18/12. 14.5 x 21 x 12 cm

José VERMEERSCH (1922-1997) 2 bronze objects, signed. 2 bronzen objecten, gesigneerd. H 19.5 cm Dia 10.5 cm

Lot 512

Annette Defoort

Lot 513

Annette Defoort

Lot 514

Annette Defoort

Annette Defoort Creeping figure, not signed. Kruipende figuur, niet getekend. 22.5 x 55 x 15 cm Provenance: https://www.annettedefoort.be/gallery

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) Cows in the orchard. Oil on canvas, signed. Koeien in de boomgaard. Olie op doek, getekend. 44 x 61 cm

Alfred HAZLEDINE (1876-1957) Boat at the quay. Oil on canvas, signed. Boot aan de kade. Olie op doek, getekend. 45.5 x 61 cm

Aurel DE LOOF (1901-1982) City view. Oil on canvas, signed. Stadszicht. Olie op doek, getekend. 50 x 60 cm

Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985) Pastel Christus, signed. Pastel Christus, getekend. 43 x 27 cm

Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985) Nativity scene. Pastel, signed. Kerststal. Pastel, getekend. 50 x 69 cm

Paul PERMEKE (1918-1990) Interior. Oil on canvas, signed and dated '78. Interieur. Olie op doek, getekend en gedateerd '78. 80 x 100 cm

Paul PERMEKE (1918-1990) Clown. Oil on canvas, signed. Clown. Olie op doek, getekend. 40 x 30 cm

Octave SOUDAN (1872-1948) Landscape with haystacks. Oil on canvas, signed. Landschap met hooimijten. Olie op doek, getekend. 61.5 x 81 cm

Herman VERBAERE (1906-1993) Oil/watercolor on paper, signed. (2) Oliewerk en aquarel, getekend. 47 x 52 & 49 x 62 cm ...[more]

Hubert MALFAIT (1898-1971) Skaters on the Lyss. Oil on canvas, signed. Schaatsers op de Leie. Olie op doek, getekend. 64.5 x 80 cm

Watercolor Hunting scene 19th century Dated ca 1850, not signed. Aquarel Jachtscène 19e eeuw, niet getekend. 60.5 x 45 cm

Jean TIMMERMANS (1899-1986) Inkdrawing of cows, signed. Inkttekening Koeien, getekend. 41x 51 cm

Frans VAN IMMERSEEL (1909-1978) 5 Woodcuts, signed and numbered 64/250. 5 Houtsneden, gesigneerd en genummerd 64/250. 30 x 22 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) City view in Ghent. Oil on canvas, signed. Gents stadszicht. Olie op doek, getekend. 40 x 50 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) City view Ghent. Oil on canvas, signed. Gents stadszicht. Olie op doek, getekend. 50.5 x 45 cm

Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985) Oil on hardboard, signed. Olie op hardboard, getekend. 34.5 x 25 cm

Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985) Chrismas. Pastel/drawing, monogram EVD. Kerst. Pasteltekening, monogram EVD. 37 x 49 cm

Rob DELANGE (1932) Snow landscape with houses. Oil on canvas, signed. Sneeuwlandshap met huizen. Olie op doek, getekend. 70 x 80 cm

Paul PERMEKE (1918-1990) Landscape. Oil on hardboard, signed. Landschap. Olie op hardboard, getekend. 50 x 70 cm

Maurice SCHELCK (1906-1987) Landscape. Oil on panel, signed. Landschap. Olie op paneel, getekend. 50 x 60 cm

Barend Cornelis KOEKKOEK (1803-1862) Landscape with ruin. Oil on panel, signed. Landschap met ruïne. Olie op panel, getekend. 36 x 44 cm

  • 905 item(s)