- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (210)
- Sculpture (164)
- Prints (92)
- Furniture (65)
- Glassware (56)
- Ceramics (55)
- Chinese Works of Art (48)
- Drawings & Pastels (33)
- Silver & Silver-plated items (25)
- Vintage Fashion (20)
- Jewellery (17)
- Lighting (15)
- Watercolours (15)
- Clocks (14)
- Japanese Works of Art (14)
- Carpets & Rugs (13)
- Textiles (7)
- Arms, Armour & Militaria (6)
- Photographs (6)
- Ethnographica & Tribal Art (5)
- Indian Works of Art (5)
- Kitchenalia (4)
- Musical Instruments & Memorabilia (3)
- Watches & Watch accessories (3)
- Books & Periodicals (2)
- Models, Toys, Dolls & Games (2)
- Taxidermy & Natural History (2)
- Collectables (1)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (1)
- Salvage & Architectural Antiques (1)
- Scientific Instruments (1)
905 item(s)/page
Sigvard BERNADOTTE (1907-2002)
Sigvard BERNADOTTE (1907-2002) Scanline cutlery (design 1960), 129 pieces (12 persons). Scanline bestek (ontwerp 1960), 129 stukken (12 personen).
Wiskemann silver plated coffee and tea set and champagne bucket Whiskemann verzilverd koffie en theeset en champagne emmer. H 14 - 25.5 cm
A large collection of silver plated items, including a foi gras dish, a wine bottle holder and more
Blue glass cup in WMF frame
Blue glass cup in WMF frame WMF silver. dated ca 1905. Een zilver coupe met blauw glas WMF. Gedateerd circa 1905. H 16 Dia 21.5 cm
Val Saint Lambert
A collection of 5 wooden decoy ducks Lot van 5 oude houten lokeenden. L 25 - 36.5 cm
Pieter GORUS (1881-1941)
Pieter GORUS (1881-1941) Forrest sight. Oil on canvas, signed. Boszicht. Olie op doek, getekend. 115 x 125 cm
Hubert MALFAIT (1898-1971)
Hubert MALFAIT (1898-1971) Still life with fruit. Oil on canvas, signed. Stilleven met fruit. Olie op doek, getekend. 50 x 66 cm
Belgische school 20e eeuw
Belgische school 20e eeuw Landscape. Oil on canvas, signed De Boever. Landschap. Olie op doek, getekend De Boever. 65 x 80 cm
Albert SERVAES (1883-1966)
Albert SERVAES (1883-1966) Charcoal on paper, signed and dated 1937. Houtskool op papier, getekend en gedateerd 1937. 77 x 67 cm
Mary DAMBIERMONT (1932-1983)
Mary DAMBIERMONT (1932-1983) 2 mixed media, signed in pencil. 2 gemengde technieken, getekend in potlood. 52.5 x 52.5 cm
Albert CLAEYS (1889-1967)
Albert CLAEYS (1889-1967) 2 woman doing the landry. Oil on canvas, signed. Olie op doek De wasbeurt, getekend. 39 x 41 cm
Mary DAMBIERMONT (1932-1983)
Mary DAMBIERMONT (1932-1983) Watercolor and mixed media, signed. Aquarel en mixed media, getekend. 36.5 x 53.5 & 21 x 22 cm ...[more]
E. VAN CAUWELAERT
E. VAN CAUWELAERT Landscape, watercolor, signed. Landschap, aquarel, getekend. 23 x 28.5 cm
Armand HEINS (1856-1938)
Val Saint Lambert 4 Art Deco vases Val Saint Lambert 4 Art Deco vazen. H 19.5 - 25.5 cm
A collection of glassware, a.o. Swarovski & Bohemian Een lot glaswerk o.a. Swarovski en Boheems. H 8 - 28 cm ...[more]
Chess set with gilded bronze chess pieces Schaakspel met vergulde bronzen schaakstukken. 46 x 46 x 9 cm H 10 - 14 cm
Pierre-Jules MÈNE (1810-1879)
2 bronze Art Nouveau vases
2 bronze Art Nouveau vases Signed De But. 2 bronzen Art Nouveau vazen. Gesigneerd De But. H 56.5 cm
Georges BUYSSE (1864-1916)
Ernest VAN HOORDE (1922-1991)
Rodolphe DE SAEGHER (1871-1941)
Rodolphe DE SAEGHER (1871-1941) Landscape. Pastel on paper, signed. Landschap. Pastel op papier, getekend. 24.5 x 32.5 cm
Vincent DE VOS (1829-1875)
Vincent DE VOS (1829-1875)
Vincent DE VOS (1829-1875) Two dogs waiting for the boss. Oil on panel, signed. Two dogs waiting for the boss. Olie op paneel, getekend. 18 x 24 cm
Hubert MALFAIT (1898-1971)
Octave SOUDAN (1872-1948) (attrib.) Martenskasteeltje te Deurle. Oil on panel. Martenskasteeltje te Deurle. Olie op paneel. 29.5 x 24 cm
Albert SAVERYS (1886-1964)
Carolus TREMERIES (1858-1945)
Carolus TREMERIES (1858-1945) The coalfield. Oil on canvas, signed. Het kolenveld. Olie op doek, getekend. 65 x 81 cm
Carolus TREMERIES (1858-1945)
Carolus TREMERIES (1858-1945) Winter evening in the city. Oil on canvas, signed. Winteravond in de stad. Olie op doek, getekend. 80 x 90 cm
Armand RASSENFOSSE (1862-1934)
Armand RASSENFOSSE (1862-1934) Double-sided drawing, signed. Dubbelzijdige tekening, getekend. 20 x 14 cm
Joseph VERDEGEM (1897-1957)
Joseph VERDEGEM (1897-1957)
Jef DE PAUW (1888-1930)
Jef DE PAUW (1888-1930) Landscape. Oil on canvas, signed. Landschap. Olie op doek, getekend. 24 x 50 cm
Albert VAN DYCK (1902-1951)
Albert VAN DYCK (1902-1951) Landscape. Oil on hardboard, not signed. Landschap. Olie op hardboard, niet getekend. 17.5 x 22 cm
Albert SERVAES (1883-1966)
Denis DOLPHIJN (1902-1992)
Dries VAN DEN BROECK (1923-1995)
Folder with work by Walter Vaes, Jos Verdegem, Dolphyn and more Map met werk van Walter Vaes, Jos Verdegem, Dolphyn and more.
Pieter GORUS (1881-1941)
Pieter GORUS (1881-1941) Landscape. Oil on canvas, signed and dated 1929. Landschap. Olie op doek, getekend en gedateerd 1929. 33 x 42 cm
Henri Victor WOLVENS (1896-1977)
Henri Victor WOLVENS (1896-1977) Drawing, signed. Tekening, getekend. 30 x 39 cm
Georges LEMMERS (1871-1944)
Georges LEMMERS (1871-1944) City view. Oil on canvas, signed. Stadzicht. Olie op doek, getekend. 60 x 75 cm
Irénée DURIEZ (1950)
Irénée DURIEZ (1950) Drawing of Nudes, signed and dated 2001. Naakttekening, getekend en gedateerd 2001. 38.5 x 56 cm
Vic GENTILS (1919-1997)
Vic GENTILS (1919-1997)
Vic GENTILS (1919-1997) Drawing, signed and dated '49. Tekening, getekend en gedateerd '49. 38.5 x 59.5 cm
Maurice WYCKAERT (1923-1996)
Don KEN (1956)
CORNEILLE (1922-2010)
Roger RAVEEL (1921-2013)
CORNEILLE (1922-2010)
Karel APPEL (1921-2006)
Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015)
Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015) Oil on canvas, signed and dated 1984. Olie op doek, getekend en gedateerd 1984. 135 x 135 cm
905 item(s)/page