Auction closed (2 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-415)

  • (Lots: 416-903)

  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (210)
210 item(s)

  • 210 item(s)

Albert SAVERYS (1886-1964) Mediterranean view. Oil on hardboard, signed. Mediteraans zicht. Olie op hardboard, getekend. 40 x 60 cm

Jef WAUTERS (1927-2013) Portrait of a woman. Oil on canvas, signed. Meisjesportret. Olie op doek, getekend. 55 x 50 cm

Albert CLAEYS (1889-1967) View of the Lys. Oil on canvas, signed. Leiezicht. Olie op doek, getekend. 71 x 81 cm

Pierre DE CLAUSADE (1910-1976) Landscape. Oil on canvas, signed. Landschap. Olie op doek, getekend. 38 x 56 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) Houses in Ghent. Oil on hardboard, signed. Huizen in Gent. Olie op hardboard, getekend. 35 x 27 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) Houses on the water in Ghent. Oil on canvas, signed. Huizenrij aan het water te Gent. Olie op doek, getekend. 60 x 70 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) Alley in Ghent. Oil on canvas, signed. Steegje te Gent. Olie op doek, getekend. 60 x 50 cm

Georges DHEEDENE (1909-1973) Farmer with plow horses. Oil on canvas, signed. Boer met ploegpaarden. Olie op doek, getekend. 50 x 60 cm

European school, oil on panel, Landscape, 19th century not signed. Landschap, Europese school, olie op paneel, 19e eeuw 40 x 50 cm

Guillaume MONTOBIO (1883-1962) Parc sight with boat. Oil on panel, signed. Parkzicht met bootje. Olie op paneel, getekend. 38 x 48 cm

Paul PERMEKE (1918-1990) Trailer. Oil on hardboard, signed. Woonwagen. Olie op hardboard, getekend. 30 x 40 cm

Gustave VANAISE (1854-1902) Portrait of a sitting lady. Oil on canvas, signed verso. Zittende vrouw. Olie op doek, getekend verso. 60 x 48 cm

Martin WALLAERT (1944) Woman with cat. Oil on hardboard, signed. Jongevrouw met poes. Olie op hardboard, getekend. 38.5 x 28.5 cm

Igor TCHOLARIA (1959) Portrait. Oil on canvas, signed and dated 1994. Portret. olie op doek, getekend en gedateerd 1994. 70 x 55 cm

Félix DE BOECK (1898-1995) Portrait. Oil on hardboard, signed and dated 1973. Portret. Olie op hardboard, getekend en gedateerd 1973. 80 x 60 cm

Félix DE BOECK (1898-1995) Space. Oil on hardboard, signed and dated 1993. Ruimte. Olie op hardboard, getekend en gedateerd 1993. 49 x 23 cm

Leopold LECLERCQ (1911-1977) Titled 'red circle'. Signed and dated 1971. Titel 'rood cirkeltje'. Getekend en gedateerd 1971. 55 x 40 cm

An abstract composition Oil on canvas with monogram H.B. Abstracte compositie, olie op doek, monogram H.B. 65.5 x 51.5 cm

Raphael DE BUCK (1902-1986) Landscape. Oil on canvas, signed. Landschap. Olie op doek, getekend. 60 x 80 cm

Léon DE SMET (1881-1966) Still life with jug. Oil on canvas, signed. Stilleven met kan. Olie op doek, getekend. 53.5 x 39 cm

Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) Titled 'Fétiche'. Oil on cardboard, signed. Titel 'Fétiche'. Olie op karton, getekend. 20.5 x 26 cm

Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) Oeuvrecatalogus by Jan Boddaert Oeuvrecatalogus door Jan Boddaert.

Oscar CODDRON (1881-1960) Farm on the river. Oil on canvas, signed. Hoeve aan de rivier. Olie op doek, getekend. 100 x 100 cm

Albert Jean Jérome WENMAEKERS (1890-?) Le pont vieux in Sospel. Oil on canvas, signed. Le pont vieux in Sospel. Olie op doek, getekend. 60 x 70 cm

Frits VAN EEDEN (1944) Sumoworstelaars. Oil on panel, signed. Sumoworstelaars. Olie op doek, getekend. 88 x 88 cm

Pierre DEVOS (1917-1972) Portrait of a man. Oil on canvas, signed and dated. Mannenportret. Olie op doek, getekend en gedateerd. 47 x 38 cm

Pieter GORUS (1881-1941) Winter sight. Oil on canvas, signed. Winterzicht. Olie op doek, getekend. 40 x 55 cm

Yvan THEYS (1936-2005) En symmetrie. Oil on cartboard, signed and dated '93. En symmetrie. Olie op karton, getekend en gedateerd '93. 50 x 40 cm

Yvan THEYS (1936-2005) Two woman. Oil on canvas, signed and dated '82. Twee vrouwen. Olie op doek, getekend en gedateerd '82. 54.5 x 54.5 cm

Yvan THEYS (1936-2005) La peur. Oil on canvas, signed and dated '91. La peur. Olie op doek, getekend en gedateerd '91. 81 x 65 cm

Jeanne PORTENART (1911-1992) 'Jeanne'. Oil on hardboard, signed. 'Jeanne'. Olie op paneel, getekend. 34 x 29 cm

Nicole CALLEBAUT (1935) No title. Mixed media, not signed. Zonder titel. Gemengde techniek, niet getekend. 41.5 x 36.5 cm

Ignace DE VOS (1954) Acryl on canvas, signed and dated 1990. Acryl op doek, getekend en gedateerd 1990. 60 x 50 cm

Jozef MEES (1898-1987) Composition. Oil on hardboard, signed. Compositie. Olie op hardboard, getekend. 60 x 50 cm

Jozef MEES (1898-1987) Composition. Oil on panel, signed and dated 57. Compositie. Olie op paneel, getekend en gedateerd 57.

Annika Claveno Talsi A Finnish lake sight. Oil on canvas, signed. Fins meer bij valavond. Olie op doek, getekend. 115 x 162 cm

  • 210 item(s)