Auction closed (2 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-415)

  • (Lots: 416-903)

  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949

  • Sculpture (164)
164 item(s)

  • 164 item(s)

Victor Léopold BRUYNEEL (1859-?) A bronze buste of a woman. Signed V. Bruyneel, Paris. Bronzen damesbuste. Getekend V. Bruyneel, Paris. H 24.5 cm

Georges VAN DER STRAETEN (1856-1928) A bronze buste of a woman, signed. Bronzen Damesbuste, getekend. H 30 cm

A. TREFOLONI (XIX-XX) A marble buste of a lady, signed. Marmeren damesbuste, getekend. H 35 cm

Leon SARTEEL (1882-1942) A bronze sculpure of Mary and Christ, signed. Brons, Maria met Christus, getekend. 50 x 50 x 35 cm (the sculpture)

Robert De Sutter (Forest 1957) A bronze sculpture, dated 1999 and signed. Bronzen sculptuur, gedateerd 1999 en getekend. H 37 cm

Icon 'blessing cross' with enamel, 19th century Ikoon 'zegenkruis' met email, 19e eeuw.

Wooden statue of a man 16th century With original polychromy. Houten beeld van een man met originele polychromie, 16e eeuw. H 94 cm

Antoon VAN PARIJS (1884-1968) A patinated plaster Corpus Christi with monogram. Gepatineerd gips Corpus Christi met monogram. 53 x 43 cm

Louis XVI style clock in marble and gilt bronze Louis XVI stijl schouwstel in marmer en verguld brons. H 43 - 53 cm

A pair of casolettes in marble with gilt bronze mounts Een paar casolettes in marmer met verguld bronzen monturen. H 41.5 cm

Jef LAMBEAUX (1852-1908) Faune et nymphe. Signed and with stamp. Faun en nimf. Getekend en gemerkt. 77 x 54 x 45 cm

Joz DE LOOSE (1925-2011) A resin sculpture on a metal base, signed. Sculptuur resin op metalen frame, getekend. H 29.5 cm

Corpus, Spanish, 18th century Houten Corpus, Spaans, 18e eeuw. 28 x 17 cm

Walter VAES (1882-1958) A terracotta head, signed. Terracotta hoofd, getekend. H 27 cm

André POTTEAU (1909-1953) A wooden sculpture of a naked girl, signed. Houten sculptuur Naakte vrouw, getekend. H 55 cm

Carlo DE ROOVER (1900-1986) Mixed media, signed. Gemengde techniek, getekend. 41.5 x 55.5 cm

Firemen helm circa 1895 Brandweerhelm circa 1895. 27.5 x 20 x 20 cm

Firemen helm circa 1895 Brandweerhelm circa 1895. 28 x 19 x 18.5 cm

Lot 220

Rudy Vanthomme

Rudy Vanthomme A sculpture of a bear, signed. Glazen beer, getekend. H 35 cm

Lot 221

E. Yzerbith

E. Yzerbith A bronze sculpture, signed and dated '94. Bronzen sculptuur, getekend en gedateerd '94. 45 x 43 x 18 cm

A bronze sculpture of a cat on marble base. Not signed. Bronzen kat op mameren voet. Niet getekend. 57 x 52 x 12 cm

Jef Claerhout (1937) Bronze sculpture 'Mask'. Signed. Bronzen beeld 'Masker'. Gesigneerd. H 38.5 cm

Filipino Christ in wood, 18th century Filipijnse Christus in hout, 18e eeuw. H 62 cm

Lot 256

3 canes

3 canes One with ivory inlay and one with silver head. 3 wandelstokken, één met ivoren inlegwerk en één met zilveren kop. L 81 - 87 - 91 cm

2 neo gothic candlesticks and a 18th century deed of sale Koppel neogotische kandelaars en 18e -eeuwse verkoopakte. H 46.5 & 28 x 18 cm ...[more]

A collection of corals and shells Een groot lot koralen en schelpen.

A bronze sculpture of an eagle Bronzen arend op marmeren sokkel. 45 x 32 x 22 cm

Lot 265

L. Raphael

L. Raphael Le corsaire. Art bronze statue, signed. Le corsaire. Kunstbrons, getekend. H 56.5 cm

Marble buste of a young Lady Not signed. Marmeren buste van een Jonge dame. Niet gesigneerd. H 28.5 cm

Lot 279

2 ladies busts

2 ladies busts Marble and alabaster. 2 dames bustes in marmer en albast. H 19 - 20 cm

Parrot in alabaster Papegaai in albast. H 47 cm

Salvador DALI (1904-1989) Sculpture Menorat Hashalom Menorah, signed. Sculptuur Menorat Hashalom Menorah, getekend. 8 x 6 cm

A collection of old copper Een lot oud koper H 32 - 51 cm

  • 164 item(s)