Auction closed (2 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-456)

  • (Lots: 457-813)

  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 26.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949

  • Chinese Works of Art (28)
28 item(s)

  • 28 item(s)

Gilded wooden Pho dog, circa 1920 Vergulde houten Pho hond, circa 1920 22 x 27 x 12.5 cm

Large gilded wooden Buddha Grote vergulde houten Boeddha H 103.5 cm

Chinese brush vase, circa 1900, marked Chinese penseelvaas, circa 1900, gemerkt H 29 cm

Chinese rouleau vase with pheasant and peony decor, Guangxu marked. Chinese rouleau vaas met decor van fazant en pioen, Guangxu gemerkt. H 40.5 cm

2 chinese ginger jars famille noir with Pho dog and ducks 2 chinese gemberpotten famille noir met Pho hond en eenden H 22.5 cm

Collection of chinese porcelain. Lot chinees porselein

Bronze gilded Buddha with outstretched handon a lotus pedestal Bronzen gedoreerde Boeddha met uitgestoken hand op een lotus sokkel H 24.5 cm

Chinese jade statue Guanyin with child, and Ruyi scepter. Chinees jade beeld Guanyin met kind,en Ruyi scepter. H 25.5 cm

Asian bronze temple fragment of a Buddha Aziatisch bronzen tempelfragment van een Boeddha 81x 73 x 36 cm H 140 cm (total hight)

Lot 457

Withdrawn

Withdrawn ...[more]

Chinese vase with Fo decor 19th century Chinees vaasje met Fo decor 19e eeuw H 22.5 cm

Chinese vase with peaches, porcelain painted with colored enamels. Chinese vaas met perziken, porselein beschilderd met gekleurd email. H 28 cm

Chinese vase Wu Shuang Pu, Tongzhi gemerkt Chinese vaas Wu Shuang Pu, Tongzhi gemerkt H 42 cm

Chinese vase famille rose 19th century Chinese vaas famille rose 19e eeuw H 61 cm

Collection of 2 green glazed Chien Pho Lot 2 groen geglazuurde Chien Pho. H 21.5 - 22.5 cm

A Red Coral necklace 80 grams Een rood koraal halssnoer 80 gram

Large couple cloisonné vases Groot koppel cloisonné vazen H 52.5 cm

Couple cloisonné lidded jars Koppel cloisonné dekselpotten H 21.5 cm

Collection of cloisonné, coupe, lidded jars, vase and dishes Lot cloisonné, coupe, dekselpotten, vaasje en schaaltjes H 1.5 - 14.5 cm

Rock crystal lidded jar with Chien Pho, Chinese Qing 1800-1820 Bergkristallen dekselpotje met Chien Pho, Chinees Qing 1800-1820 7.2 x 6 x 4 cm

  • 28 item(s)