Auction closed (2 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-456)

  • (Lots: 457-813)

  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 26.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949

  • Watercolours (22)
22 item(s)

  • 22 item(s)

Jean CAROLUS (1814-1897) Watercolor Le promenade. Signed. Aquarel Le promenade. Gesigneerd. 17.5 x 23.5 cm

Raphael DE BUCK (1902-1986) Watercolor (2) Courtisanes, signed. Aquarel (2) Courtisanes, gesigneerd. 71 x 54 cm

Raphael DE BUCK (1902-1986) Watercolor (2) Courtisanes, signed. Aquarel (2) Courtisanes, gesigneerd. 61 x 45 & 52 x 47 cm ...[more]

Raphael DE BUCK (1902-1986) Watercolor (2) Courtisanes, signed. Aquarel (2) Courtisanes, gesigneerd. 68 x 53.5 & 71.5 x 53 cm ...[more]

Watercolor, Nude, signed.Aquarel, Liggend naakt, getekend.50 x 69.5 cm

Kurt LEWY (1898-1963) Watercolour Composition. Monogram KL and dated '62. Aquarel Compositie. Monogram en gedateerd '62. 38 x 38 cm

Lot 505

Johan De Loore

Johan De Loore Watercolour No title. Signed and dated 2014. Aquarel Zonder titel. Gesigneerd en gedateerd 2014 37 x 26 cm

Lot 506

Johan De Loore

Johan De Loore Watercolour No title. Signed and dated 2014. Aquarel Zonder titel. Gesigneerd en gedateerd 2014. 41.5 x 29.5 cm

Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985) Watercolour The parade, signed and monogram. Aquarel De optocht, signatuur + monogram. 22 x 36 cm

Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985) Watercolour Crucifixion, signed. Aquarel de kruisiging, gesigneerd. 35 x 26 cm

Jan DECONYNCK (1964) Watercolour Shiho. Signed and dated '96. Aquarel Shiho. Gesigneerd en gedateerd '96. 56 x 79 cm

Charles DRYBERG (1932-1990) Watercolour No title. Signed and dated '65. Aquarel Zonder titel. Gesigneerd en gedateerd '65 72 x 49 cm

  • 22 item(s)