Auction closed (3 day sale)
Sint Amandsberg

  • (Lots: 1-500)

  • (Lots: 501-850)

  • (Lots: 851-1275)

  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 26.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Heilig kruisplein 10, Sint Amandsberg, 9040, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949

  • Drawings & Pastels (43)
43 item(s)

  • 43 item(s)

Émile François POETOU (1885-1975)3 ink drawings, signed.3 inkttekeningen, gesigneerd.33 x 10 cm (3x) ...[more]

Henri Victor WOLVENS (1896-1977)Charcoal drawing, drawn.Houtskool tekening, getekend.19 x 13 cm ...[more]

Leonor FINI (1907-1996)Heightened drawing Figures, drawn.Opgehoogde tekening Figuren, getekend.40 x 29.5 cm ...[more]

Midil Van Den DriesscheThe flight into Egypt, pastel, drawn.De vlucht naar Egypte, pastel, getekend.34 x 52.5 cm ...[more]

Hubert MALFAIT (1898-1971)Ink drawing The farmer, drawn.Inkt tekening De boer, getekend.32 x 23.5 cm ...[more]

Xavier DE COCK (1818-1896)Drawing Man with beard, signed.Tekening Man met baard, getekend.24.5 x 20 cm ...[more]

Xavier DE COCK (1818-1896)Drawing (sketch) Young lady, drawn.Tekening (schets) Jongedame, getekend.24.5 x 21 cm ...[more]

Xavier DE COCK (1818-1896)Drawing Children, drawn.Tekening Kinderen, getekend.22 x 19.5 cm ...[more]

Modest HUYS (1874/75-1932)Double-sided drawing landscape, drawn.Dubbelzijdege tekening landschap, getekend.20 x 24.5 cm ...[more]

Bert DE LEEUW (1926-2007)Charcoal drawing, signed and dated '81.Houtskooltekening, getekend en gedateerd '81.60 x 50 cm ...[more]

Lot 520

Jan DE ZUTTER

Lot 521

Paya GERMONPREZ

Lot 537

Willem COLE

Lot 556

Rik DE BOE

Lot 565

Peter MORRENS

Oscar COLBRANDT (1879-1959)Charcoal drawing Corpus Christi, signed.Houtskooltekening Corpus Christi, getekend.54 x 38.5 cm ...[more]

Raphael DE BUCK (1902-1986)Drawing Courtesan, signed.Tekening Courtisane, getekend.32.5 x 23.5 cm ...[more]

Floris JESPERS (1889-1965)Drawing in colors African scene, signed.Kleurtekening Afrikaanse scène, getekend.24.5 x 20 cm ...[more]

Luc CLAUS (1930-2006)Ink drawing No title, signed and dated 1954.Inkttekening Zonder titel, getekend en gedateerd 1954.36.5 x 27.5 cm ...[more]

Louis Paul BOON (1912-1979)Drawing Nude, signed and dated '68.Tekening Naakt, getekend en gedateerd '68.24 x 15.5 cm ...[more]

Lot 1010

Withdrawn

Withdrawn ...[more]

Alfred T. BASTIEN (1873-1955)Collection of original drawings.Lot originele tekeningen.45 x 30, 50 x 40 & 55.5 x 46.5 cm (the frames) ...[more]

Pastel on paper Gladiolus, illegeable signed.Pastel op papier Gladiolen, onleesbaar getekend90 x 57 cm ...[more]

Jean-Baptiste MADOU (1796-1877)Drawing The walkers, monogram MD.Tekening De wandelaars, monogram MD.22 x 26 cm ...[more]

Jules Evarist VAN BIESBROECK (1848-1920)Drawing Gypsy woman, signed.Tekening Zigeunervrouw, getekend.44 x 34 cm ...[more]

Paul MAK (1891-1967)Drawing Warrior signed and dated 1947.Tekening Strijder getekend en gedateerd 1947.30 x 22 cm ...[more]

19th century drawing Male nude, signed19e eeuwse tekening Mannelijk naakt, getekend40 x 56.5 cm ...[more]

Auguste MAMBOUR (1896-1968)2 x Sanguine Nude, with studio stamp2 x Sanguine Naakt, met atelierstempel27.5 x 21.5 cm ...[more]

  • 43 item(s)