Auction closed (3 day sale)
Sint Amandsberg

  • (Lots: 1-500)

  • (Lots: 501-850)

  • (Lots: 851-1275)

  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 26.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Heilig kruisplein 10, Sint Amandsberg, 9040, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949
1275 item(s)

  • Creator / Brand
  • 1275 item(s)

A standing Thai Buddha of polychrome and gilded wood.Een staande Thaise Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.H 139 cm ...[more]

Wooden Shiva statue with original polychromy, India, 19th century.Houten Shiva beeld met originele polychromie, India, 19e eeuw.H 48 cm ...[more]

Collection of bronze Buddhas Tibet, India and Burma.Lot van 3 bronzen Boeddha's Tibet, India en Birma.H 16.5 - 14.5 - 28.5 cm ...[more]

Lot 65

Withdrawn

Withdrawn ...[more]

Pair of antique Dutch three-button candlesticks in brass.Koppel antieke Nederlandse drieknoopskandelaars in messing.H 21 cm ...[more]

Pair of candlesticks ca 1600Koppel kandelaars ca 1600H 35 cm ...[more]

Silver plated candlestick with three swans as legsVerzilverde kandelaar met drie zwanen als potenH 37 cm ...[more]

Lot 79

MUGO (1953)

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006)De bezwering.Gouache, signed and titled.De bezwering.Gouache, gesigneerd en getiteld.50 x 70 cm ...[more]

Don KEN (1956)Memories R irreplaceable.Acrylic on canvas, signed.Memories R irreplaceable.Acryl op doek, gesigneerd.120 x 100 cm ...[more]

Jack GAGE (1946)Red and blue love.Oil on canvas, signed.Red and blue love.Olie op doek, gesigneerd.90 x 120 cm with certificate ...[more]

Émile François POETOU (1885-1975)3 ink drawings, signed.3 inkttekeningen, gesigneerd.33 x 10 cm (3x) ...[more]

Lot 85

Withdrawn

Withdrawn ...[more]

Lot 86

Withdrawn

Withdrawn ...[more]

Vintage blue bull dog resin covered with felt.Vintage blauwe bull dog resin met vilt bekleed.40 x 50 x 20 cm ...[more]

POMPON FRANÇOIS (1855 - 1933)Sculpture (cire perdue) in bronze with black patina n° 47/48: " ...[more]

POMPON FRANÇOIS (1855 - 1933)Sculpture in bronze (cire-perdue) with black patina n° J 7/8 titled " ...[more]

Bronze rhinoceros, not signed.Bronzen neushoorn, niet gesigneerd.16 x 39 x 10 cm ...[more]

Bronze tiger, not signed.Bronzen tijger, niet gesigneerd.16 x 30 x 12 cm ...[more]

Art Deco sculpture of a panther with deer on a marble base.Art Deco sculptuur van panter met herten op marmeren sokkel28 x 58.5 x 9 cm ...[more]

Leon SARTEEL (1882-1942)Nude, patinated plaster, signed.Naakt, gepatineerd gips, getekend.H 43 cm ...[more]

Leon SARTEEL (1882-1942)Green patinated plaster Baigneuse, signed.Groen gepatineerd gips Baadster, getekend.H 41.5 cm ...[more]

Leon SARTEEL (1882-1942)Patinated platser Femme, signed.Gepatineerd gips Femme, getekend.H 55 cm ...[more]

Eugène CANNEEL (1882-1966)Terracotta Mother and child, signed.Terracotta Moeder en kind, getekend.H 41.5 cm ...[more]

Vintage horse head in brown patinated terracotta, 1950sVintage paardenhoofd in bruin gepatineerd terracotta, jaren '50H 44.5 cm ...[more]

Karel VAN BELLE (1884-1959)Oil on panel Lady, signed.Olie op paneel Dame, getekend.43 x 21.5 cm ...[more]

Jeanne PORTENART (1911-1992)Oil on cardboard Landscape, monogram.Olie op karton Landschap, monogram.20.5 x 16.5 cm ...[more]

Henri Victor WOLVENS (1896-1977)Charcoal drawing, drawn.Houtskool tekening, getekend.19 x 13 cm ...[more]

Piet LIPPENS (1890-1981)Oil on canvas Farmhouse in the sunlight, signed.Olie op doek Hoeve in het zonlicht, getekend.50 x 60 cm ...[more]

Leo BERVOETS (1892-1978)Watercolor Seated figures, drawn.Aquarel Zittende figuren, getekend.30 x 40 cm ...[more]

Leonor FINI (1907-1996)Heightened drawing Figures, drawn.Opgehoogde tekening Figuren, getekend.40 x 29.5 cm ...[more]

Midil Van Den DriesscheThe flight into Egypt, pastel, drawn.De vlucht naar Egypte, pastel, getekend.34 x 52.5 cm ...[more]

Jacques François CARABAIN (1834-1933)Oil on panel Animated city view, signed.Olie op paneel Geanimeerd stadszicht, getekend.32.5 x 24 cm ...[more]

Hubert MALFAIT (1898-1971)Ink drawing The farmer, drawn.Inkt tekening De boer, getekend.32 x 23.5 cm ...[more]

Jules De BruyckerJardin.Etching, épreuve 1st état, drawn in pencil.Jardin.Ets, épreuve 1e état, getekend in potlood.19.5 x 15.5 cm ...[more]

Jean Roch COLLON (1894-1951)Mixed media/drawing Woman's portrait, signed.Gemengde techniek/tekening Damesportret, getekend.29 x 24 cm ...[more]

Adhemard DE POORTER (1905-1943)Oil on canvas De Poekebeek, signed.Olie op doek De Poekebeek, getekend.48.5 x 65 cm ...[more]

Paul COLLOMB (1921-2010)Olie op doek, getekend58 x 73 cm ...[more]

Paul PERMEKE (1918-1990)Oil on canvas Landscape, signed.Olie op doek Landschap, getekend.50 x 70 cm ...[more]

Paul PERMEKE (1918-1990)Oil on canvas Nightfall in winter, drawn.Olie op doek Valavond in de winter, getekend.60 x 80 cm ...[more]

Brown patinated bronze Cheval de Marly, after G. CoustouBruin gepatineerd brons Cheval de Marly, naar G. Coustou37 x 36 x 21 cm ...[more]

  • 1275 item(s)