- Show only bulk lots,
- Category,
12 item(s)/page
Leo BERVOETS (1892-1978)
Leo BERVOETS (1892-1978)Watercolor Seated figures, drawn.Aquarel Zittende figuren, getekend.30 x 40 cm ...[more]
Alfred OST (1884-1945)
Godfried VERVISCH (1930-2014)
Godfried VERVISCH (1930-2014)Aquarel en potlood, getekend en gedateerd '85.35.5 x 30.5 cm ...[more]
Joseph VERDEGEM (1897-1957)
Joseph VERDEGEM (1897-1957)Watercolor Reclining nude, signed and dated '52.Aquarel Liggend naakt, getekend en gedateerd '52.27 x 36 cm ...[more]
Oleg VASILEV (1918) (attrib.)
Oleg VASILEV (1918) (attrib.)Watercolor Landscape, signed in pencil.Aquarel Landschap, getekend in potlood.21.5 x 28 cm ...[more]
Frank LIEFOOGHE (1945)
Herman VERBAERE (1906-1993)
Raphael DE BUCK (1902-1986)
Raphael DE BUCK (1902-1986)Watercolour, Courtisanne, signed.Aquarel, Courtisane, getekend.60 x 47 cm ...[more]
Pol MARA (1920-1998)
Pol MARA (1920-1998)Young lady.Watercolour, signed and dated '75.Jonge dame.Aquarel, getekend en gedateerd '75.105 x 68.5 cm ...[more]
Pjeroo ROOBJEE (1945)
Pjeroo ROOBJEE (1945)Watercolor the strange man, signed and dated '88.Aquarel de vreemde man, getekend en gedateerd '88.50.5 x 35 cm ...[more]
Albert SAVERYS (1886-1964)
Albert SAVERYS (1886-1964)Watercolor Mediterranean sea, signed.Aquarel Middelandse zee, getekend.45.5 x 66.5 cm ...[more]
Karel DE BONDT (1888-1973)
Karel DE BONDT (1888-1973)Watercolor Sunrise, signed and dated 1949.Aquarel Zonsopgang, getekend en gedateerd 1949.28 x 37.5 cm ...[more]
12 item(s)/page