- Show only bulk lots,
43 item(s)/page
Émile François POETOU (1885-1975)3 ink drawings, signed.3 inkttekeningen, gesigneerd.33 x 10 cm (3x) ...[more]
Henri Victor WOLVENS (1896-1977)
Henri Victor WOLVENS (1896-1977)Charcoal drawing, drawn.Houtskool tekening, getekend.19 x 13 cm ...[more]
Leonor FINI (1907-1996)
Leonor FINI (1907-1996)Heightened drawing Figures, drawn.Opgehoogde tekening Figuren, getekend.40 x 29.5 cm ...[more]
Midil Van Den Driessche
Midil Van Den DriesscheThe flight into Egypt, pastel, drawn.De vlucht naar Egypte, pastel, getekend.34 x 52.5 cm ...[more]
Hubert MALFAIT (1898-1971)
Hubert MALFAIT (1898-1971)Ink drawing The farmer, drawn.Inkt tekening De boer, getekend.32 x 23.5 cm ...[more]
Xavier DE COCK (1818-1896)
Xavier DE COCK (1818-1896)Drawing Man with beard, signed.Tekening Man met baard, getekend.24.5 x 20 cm ...[more]
Xavier DE COCK (1818-1896)
Xavier DE COCK (1818-1896)Drawing (sketch) Young lady, drawn.Tekening (schets) Jongedame, getekend.24.5 x 21 cm ...[more]
Xavier DE COCK (1818-1896)
Xavier DE COCK (1818-1896)Drawing Children, drawn.Tekening Kinderen, getekend.22 x 19.5 cm ...[more]
Xavier DE COCK (1818-1896)
Marc Sleen, drawing World History Winston Churchill-Hitler-Stalin-Himmler, publication 1944 in the N
Prosper DE TROYER (1880-1961)
Modest HUYS (1874/75-1932)
Modest HUYS (1874/75-1932)Double-sided drawing landscape, drawn.Dubbelzijdege tekening landschap, getekend.20 x 24.5 cm ...[more]
Bert DE LEEUW (1926-2007)
Bert DE LEEUW (1926-2007)Charcoal drawing, signed and dated '81.Houtskooltekening, getekend en gedateerd '81.60 x 50 cm ...[more]
Hugo PRATT (1927-1995)
Paul MAK (1891-1967)
Paul MAK (1891-1967)
Jan VAN IMSCHOOT (1963)
Pierre VLERICK (1923-1999)
Jan DE ZUTTER
Paya GERMONPREZ
Willem COLE
Jan BURSSENS (1925-2002)
Jan BURSSENS (1925-2002)
Rik DE BOE
Peter MORRENS
Oscar COLBRANDT (1879-1959)
Oscar COLBRANDT (1879-1959)Charcoal drawing Corpus Christi, signed.Houtskooltekening Corpus Christi, getekend.54 x 38.5 cm ...[more]
Raphael DE BUCK (1902-1986)
Raphael DE BUCK (1902-1986)Drawing Courtesan, signed.Tekening Courtisane, getekend.32.5 x 23.5 cm ...[more]
Antoon BOGAERT (1935)
Floris JESPERS (1889-1965)
Floris JESPERS (1889-1965)Drawing in colors African scene, signed.Kleurtekening Afrikaanse scène, getekend.24.5 x 20 cm ...[more]
Luc CLAUS (1930-2006)
Luc CLAUS (1930-2006)Ink drawing No title, signed and dated 1954.Inkttekening Zonder titel, getekend en gedateerd 1954.36.5 x 27.5 cm ...[more]
Louis Paul BOON (1912-1979)
Louis Paul BOON (1912-1979)Drawing Nude, signed and dated '68.Tekening Naakt, getekend en gedateerd '68.24 x 15.5 cm ...[more]
Emile CLAUS (1849-1924)
Alfred T. BASTIEN (1873-1955)
Alfred T. BASTIEN (1873-1955)Collection of original drawings.Lot originele tekeningen.45 x 30, 50 x 40 & 55.5 x 46.5 cm (the frames) ...[more]
Pastel on paper Gladiolus, illegeable signed.Pastel op papier Gladiolen, onleesbaar getekend90 x 57 cm ...[more]
Jean-Baptiste MADOU (1796-1877)
Jean-Baptiste MADOU (1796-1877)Drawing The walkers, monogram MD.Tekening De wandelaars, monogram MD.22 x 26 cm ...[more]
Jules Evarist VAN BIESBROECK (1848-1920)Drawing Gypsy woman, signed.Tekening Zigeunervrouw, getekend.44 x 34 cm ...[more]
Paul MAK (1891-1967)
Paul MAK (1891-1967)Drawing Warrior signed and dated 1947.Tekening Strijder getekend en gedateerd 1947.30 x 22 cm ...[more]
19th century drawing Male nude, signed19e eeuwse tekening Mannelijk naakt, getekend40 x 56.5 cm ...[more]
Auguste MAMBOUR (1896-1968)
Auguste MAMBOUR (1896-1968)2 x Sanguine Nude, with studio stamp2 x Sanguine Naakt, met atelierstempel27.5 x 21.5 cm ...[more]
43 item(s)/page