Auction closed (3 day sale)
Sint Amandsberg

  • (Lots: 1-500)

  • (Lots: 501-850)

  • (Lots: 851-1275)

  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 26.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Heilig kruisplein 10, Sint Amandsberg, 9040, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949

  • Sculpture (211)
211 item(s)

  • 211 item(s)

Silvered owl on black marble base and glass eyes, Germany.Verzilverde uil op zwarte marmeren sokkel en glazen oogjes, Duitsland.H 27 cm ...[more]

Pair of green veined marble cassolettes with bronze fittings.Koppel groen geaderde marmeren cassoletten met bronsbeslag.H 47 cm ...[more]

Pair of candlesticks ca 1600Koppel kandelaars ca 1600H 35 cm ...[more]

Silver plated candlestick with three swans as legsVerzilverde kandelaar met drie zwanen als potenH 37 cm ...[more]

Vintage blue bull dog resin covered with felt.Vintage blauwe bull dog resin met vilt bekleed.40 x 50 x 20 cm ...[more]

POMPON FRANÇOIS (1855 - 1933)Sculpture (cire perdue) in bronze with black patina n° 47/48: " ...[more]

POMPON FRANÇOIS (1855 - 1933)Sculpture in bronze (cire-perdue) with black patina n° J 7/8 titled " ...[more]

Bronze rhinoceros, not signed.Bronzen neushoorn, niet gesigneerd.16 x 39 x 10 cm ...[more]

Bronze tiger, not signed.Bronzen tijger, niet gesigneerd.16 x 30 x 12 cm ...[more]

Art Deco sculpture of a panther with deer on a marble base.Art Deco sculptuur van panter met herten op marmeren sokkel28 x 58.5 x 9 cm ...[more]

Leon SARTEEL (1882-1942)Nude, patinated plaster, signed.Naakt, gepatineerd gips, getekend.H 43 cm ...[more]

Leon SARTEEL (1882-1942)Green patinated plaster Baigneuse, signed.Groen gepatineerd gips Baadster, getekend.H 41.5 cm ...[more]

Leon SARTEEL (1882-1942)Patinated platser Femme, signed.Gepatineerd gips Femme, getekend.H 55 cm ...[more]

Eugène CANNEEL (1882-1966)Terracotta Mother and child, signed.Terracotta Moeder en kind, getekend.H 41.5 cm ...[more]

Vintage horse head in brown patinated terracotta, 1950sVintage paardenhoofd in bruin gepatineerd terracotta, jaren '50H 44.5 cm ...[more]

Gotthard SONNENFELD (1874-?)The warrior's kiss, bronze, signed.The warrior's kiss, brons, getekend.H 24 cm ...[more]

Viennese gilt bronze Faun on red marble base.Weens verguld brons Faun op rood marmeren sokkel.H 26 cm ...[more]

Karel BONAUGURE (1880-1947)Tête de femme, bronze, signed.Tête de femme, brons, getekend.H 32.5 cm ...[more]

CLODION (1738-1814)Small bronze of a naked boy, signed.Klein bronsje van een naakt jongentje, getekend.H 18 cm ...[more]

Charles DELPORTE (1928-2012)Bronze Masque, signed and numbered 7/100.Brons Masque, getekend en genummerd 7/100.H 37 W 34 cm ...[more]

Ernest Joseph LAURENT (1859-1929)Bronze Pêcheuse à l'attente, signed.Brons Pêcheuse à l'attente , getekend.H 55 cm ...[more]

19th century gilt bronze death mask19e eeuws verguld bronzen dodenmasker32 x 21.5 x 16.5 cm

Bronze bust of a gentleman on a marble base, signed De Wee.Bronzen buste van een heer op marmeren sokkel, getekend De Wee.H 44.5 cm ...[more]

Christophoro VICARI (1846-1913)Alabaster bust of a young girl, signed.Albasten buste van een jong meisje, getekend.H 28 cm ...[more]

Roberto AURILLI (XIX)Alabaster bust of a young girl, signed.Albasten buste van een jong meisje, getekend.H 29.5 cm ...[more]

Georges MORIN (1874-1950)Alabaster bust of a young girl, signed.Albasten buste van een jong meisje, getekend.H 38 cm ...[more]

Metal polychrome mask, central EuropeMetalen polychroom masker, midden Europa44 x 28 cm ...[more]

16th century Saints statue with polychromy, Spain16e eeuws Heiligenbeeld met polychromie, SpanjeH 99 cm ...[more]

Pierre CHENET (XX-XXI)Bronze bear, signed.Bronzen beer, getekend.16.5 x 34 x 9 cm ...[more]

Pierre CHENET (XX-XXI)2 bronze bears, signed.2 bronzen beren, getekend.10.5 x 20 x 9 & 15.5 x 30.5 x 10 cm ...[more]

ARMAN (1928-2005)Avignon bronze Festival d'Automne 1972, marked.Avignon brons Festival d'Automne 1972, gestempeld.6.5 x 6 x 1.5 cm ...[more]

Ornamental lobster in brassSierkreeft in messing20.5 x 32 x 23 cm ...[more]

Art Deco French model of an airplane from the 1930sArt Deco Franse maquette van een vliegtuig uit de jaren ‘3026 x 32 x 46 cm ...[more]

Coeur d'amour, 2 patinated bronze hearts, signed.Coeur d'amour, 2 gepatineerde bronzen harten, getekend.53.5 x 46 x 24.5 cm ...[more]

Gilded patinated plaster of an eagle. Illegeable signed.Verguld gepatineerd gips van een arend. Onleesbaar getekend.H 35.5 cm ...[more]

Brown patinated terracotta sculpture, signed O. MERVALBruin gepatineerd terracotta beeld, getekend O. MERVALH 54 cm ...[more]

Gilt bronze statue Archangel GabrielVerguld bronzen beeld Aartsengel GabrielH 73 cm ...[more]

  • 211 item(s)