- Show only bulk lots,
211 item(s)/page
Ferdinand BARBEDIENNE (1810-1892)Bronze bust Voltaire, signed.Bronzen buste Voltaire, getekend.H 22 cm ...[more]
Art Deco bronze sculpture Seated naked girl, monogramArt Deco bronzen sculptuur Zittend naakt meisje, gemonogrammeerdH 21 cm ...[more]
Otto DE BEUL (1845-1899)
Otto DE BEUL (1845-1899)Bronze blacksmith, signed and with foundry stamp " ...[more]
Art Deco patinated plaster of a nude signed C. VanderhaegenArt Deco gepatineerd gips van een naakt getekend C. VanderhaegenH 52 cm ...[more]
Max LE VERRIER (1891-1973)
Max LE VERRIER (1891-1973)Bronze Isadora Duncan, signed. '42.Brons Isadora Duncan , getekend.H 16.5 cm ...[more]
Collection of 2 gilded bronze sculptures NudesLot van 2 vergulde bronzen sculpturen NaaktenH 19 cm ...[more]
Urbain BASSET (1842-1924)
Urbain BASSET (1842-1924)Gilt bronze Le torrent, signed.Verguld brons Le torrent, getekend.H 31.5 cm ...[more]
Bronze ornamental piece with satyrsBronzen sierstuk met satersH 52 cm ...[more]
Agnes DE SMEDT (1931)
Ernest WANTE (1872-1960)
Alabaster figure "Dante Alighiero", Italy ca 1890, signedAlbast beeld van "Dante Alighiero", Italie c. 1890, getekend ...[more]
Jan ANTEUNIS (1896-1973)
Jan ANTEUNIS (1896-1973)Patinated statue Mother and child, signed.Gepatineerd beeld Moeder en kind, getekend.H 35.5 cm ...[more]
Georges GARDET (1863-1939)
Gustave VAN DEN MEERSCHE (1891-1970)Bronze The Blind on marble base, signed.Brons De blinde op marrmeren voet , getekend.H 21.5 cm ...[more]
Gustave VAN DEN MEERSCHE (1891-1970)Plaster Melancholy (1960).Gips Melancholie (1960).20.5 x 20.5 x 13 cm ...[more]
Gustave VAN DEN MEERSCHE (1891-1970)Green patinated terracotta Seated woman.Groen gepatineerd terracotta Zittende vrouw.H 30.5 cm ...[more]
Dimitri CHIPARUS (1886-1947)
Dimitri CHIPARUS (1886-1947)
George MINNE (1866-1941)
Domien INGELS (1881-1946)
Domien INGELS (1881-1946)Glazed Ceramic Turkey.Geglazuurd keramiek Kalkoen.9 x 9 x 8.5 cm ...[more]
Madonna and Child, wood with polychrome, 18th centuryMadonna met kind, hout met polychromie, 18e eeuwH 54 cm ...[more]
Wooden Madonna with child
Wooden Madonna with childHouten Madonna met kindH 42 cm ...[more]
2 wooden fathers with original polychromy, folk art 19th century2 houten paters met originele polychromie, volkskunst 19e eeuwH 31 cm ...[more]
18th century statue of a saint with original polychromy18e eeuws heiligenbeeld met originele polychromieH 90 cm ...[more]
Wooden statue of a bishop with staff 19th centuryHouten beeld van een bisschop met staf 19e eeuwH 74 cm ...[more]
Ado CHALE (1928)
Ado CHALE (1928)Coupe - Vide-poche (ca 1970), signed.Coupe - Vide-poche (ca 1970), getekend.5 x 15.5 x 13.5 cm ...[more]
Herman VAN NAZARETH (1936)
Herman VAN NAZARETH (1936)
Herman VAN NAZARETH (1936)
Herman VAN NAZARETH (1936)Gilt bronze, signed.Verguld brons, getekend.H 15.5 cm (total height) ...[more]
Herman VAN NAZARETH (1936)
Herman VAN NAZARETH (1936)Gilt bronze, signed and numbered 1/6.Verguld brons, getekend en genummerd 1/6.16.5 x 18.5 x 15 cm ...[more]
Tjok DESSAUVAGE (1948)
Tjok DESSAUVAGE (1948)Truncated vase, ceramics.Signed and dated '99.Vase tronqué, keramiek.Getekend en gedateerd '99.H 14.5 Dia 18 cm ...[more]
Tjok DESSAUVAGE (1948)
Mexican surrealist work in plasticMexicaans surrealistisch werk in kunststof55 x 40 & 25.5 x 33 x 29 cm ...[more]
Paul VAN HOEYDONCK (1925)
Joris MINNE (1897-1988)
Joris MINNE (1897-1988)Metal Sculpture, monogram JM.Metalen Sculptuur, monogram JM.H 94.5 cm ...[more]
Bronze 4/8, signed and foundry stamp Art Casting Belgium.Brons 4/8, getekend en gieterijstempel Art Casting Belgium.12.5 x 28 x 17 cm ...[more]
Paperweight composed of a clock in bronze on a tortoiseshell on a crystal base. French, late 19th ce
Paul VAN HOEYDONCK (1925)
Paul VAN HOEYDONCK (1925)Archéo.Bronze, signed and numbered 6/10.Archéo.Brons, getekend en genummerd 6/10.18.5 x 28 x 14.5 cm ...[more]
A Supermarine S6 SCHNEIDER TROPHY seaplane mascot for ROLLS-ROYCE, radiateur bouchon en car mascot,
Willy DE MEESTER (1944)
Geo VERBANCK (1881-1961)
Geo VERBANCK (1881-1961)Wooden statue of a nude Pomona, drawn.Houten beeld van een naakt Pomona, getekend.H 41.5 cm ...[more]
Gustave VAN DEN MEERSCHE (1891-1970)Plaster The couple.Gips Het koppel.H 84 cm ...[more]
Gustave VAN DEN MEERSCHE (1891-1970)BagpiperPatinated plaster, signed.DoedelzakspelerGepatineerd gips, getekend.48 x 42 x 30 cm ...[more]
Contemporary art, head in sandstone, with monogramHedendaagse kunst, hoofd in zandsteen, met monogram32 x 47 x 33 cm
Sofie MULLER (1974)
Sofie MULLER (1974)
Paul VAN GYSEGHEM (1935)
Etienne DESMET (1943)
Stief DESMET (1973)
Chantal POLLIER
LE BOURG (1829-1906)
211 item(s)/page