Auction closed (3 day sale)
Sint Amandsberg

  • (Lots: 1-500)

  • (Lots: 501-850)

  • (Lots: 851-1275)

  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 26.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Heilig kruisplein 10, Sint Amandsberg, 9040, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949
1275 item(s)
  • 1275 item(s)

Val Saint Lambert collection of crystalVal Saint Lambert lot kristalH 9 Dia 22.5 & H 11 Dia 25 cm ...[more]

Val Saint Lambert crystal vase Jupiter, signed.Val Saint Lambert kristallen vaas Jupiter, getekend.H 39 cm ...[more]

Collection of 4 colored crystal glasses and blue crystal bellLot van 4 gekleurde kristallen glazen en blauw kristallen belH 16 - 19 cm ...[more]

Lot 307

Simons

Simons, Oil on canvas, signed.Olie op doek, getekend80 x 120 cm ...[more]

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927)Oil on canvas Cows at the pond, signed.Olie op doek Koeien aan de waterplas, getekend.50 x 75.5 cm

Charles W. OSWALD (XIX-XX)Oil on canvas Cows at the lake, signed.Olie op doek Koeien aan de plas, getekend.51 x 76 cm ...[more]

19th century oil on canvas Lady's portrait19e eeuws olie op doek Damesportret70 x 60 cm ...[more]

Constant LAMBRECHT (1915-1993)Oil on panel Ballet dancers, signed.Olie op paneel Balletdanseressen, getekend.48.5 x 66 cm ...[more]

European school oil on canvas riders at the Ruine 19th centuryEuropese school olie op doek Ruiters bij de ruine 19e eeuw46 x 35 cm ...[more]

Paul Jean CLAYS (1819-1900)Oil on panel Marine, signed.Olie op paneel Marine, getekend.19.5 x 30 cm ...[more]

European School 19th century, oil on panel Hunting dogsEuropese school 19e eeuw, olie op paneel Jachthonden15 - 21.5 cm ...[more]

19th century Oil on canvas Mythological scene, not signed19e eeuws Olie op doek Mythologische scène , niet getekend78 x 65 cm ...[more]

Joseph CARON (1866-1944)Oil on canvas Landscape with a stream, signed.Olie op doek Landschap met beek, getekend.61 x 40 cm ...[more]

Anne Pierre DE KAT (1881-1968)Oil on canvas The painting studio, signed.Olie op doek Het schildersatelier, getekend.30 x 40.5 cm ...[more]

Charles DOUDELET (1861-1938)Etching Bullfight, signed.Ets Stierengevecht , getekend.28.5 x 37.5 cm ...[more]

Modest HUYS (1874/75-1932)Double-sided drawing landscape, drawn.Dubbelzijdege tekening landschap, getekend.20 x 24.5 cm ...[more]

Jules DE BRUYCKER (1870-1945)Ets Théatre, signed in the plate.Ets Théatre, getekend in de plaat.38.5 x 26.5 cm ...[more]

Piet LIPPENS (1890-1981)Oil on canvas Caravan in the snow, signed.Olie op doek Woonwagen in de sneeuw, getekend.40 x 50 cm ...[more]

Max LE VERRIER (1891-1973)Bronze Isadora Duncan, signed. '42.Brons Isadora Duncan , getekend.H 16.5 cm ...[more]

Collection of 2 gilded bronze sculptures NudesLot van 2 vergulde bronzen sculpturen NaaktenH 19 cm ...[more]

Urbain BASSET (1842-1924)Gilt bronze Le torrent, signed.Verguld brons Le torrent, getekend.H 31.5 cm ...[more]

Bronze ornamental piece with satyrsBronzen sierstuk met satersH 52 cm ...[more]

Alabaster figure "Dante Alighiero", Italy ca 1890, signedAlbast beeld van "Dante Alighiero", Italie c. 1890, getekend ...[more]

Jan ANTEUNIS (1896-1973)Patinated statue Mother and child, signed.Gepatineerd beeld Moeder en kind, getekend.H 35.5 cm ...[more]

Gustave VAN DEN MEERSCHE (1891-1970)Bronze The Blind on marble base, signed.Brons De blinde op marrmeren voet , getekend.H 21.5 cm ...[more]

Gustave VAN DEN MEERSCHE (1891-1970)Plaster Melancholy (1960).Gips Melancholie (1960).20.5 x 20.5 x 13 cm ...[more]

Gustave VAN DEN MEERSCHE (1891-1970)Green patinated terracotta Seated woman.Groen gepatineerd terracotta Zittende vrouw.H 30.5 cm ...[more]

Domien INGELS (1881-1946)Glazed Ceramic Turkey.Geglazuurd keramiek Kalkoen.9 x 9 x 8.5 cm ...[more]

Japanese bronze bowl marked Cie des Bronzes Bruxelles.Japanse bronzen schaal gemerkt Cie des Bronzes Bruxelles.Dia 40 cm ...[more]

Collection of 4 Thai Buddhas on standLot van 4 Thaise Boeddha’s op staanderH 17.5 - 15 - 22 - 21.5 cm ...[more]

A gilded statue of Buddha seated in lotus position, ThailandEen verguld beeld van Boeddha, gezeten in lotushouding, ThailandH 38.5 cm ...[more]

  • 1275 item(s)