Auction closed (3 day sale)
Sint Amandsberg

  • (Lots: 1-500)

  • (Lots: 501-850)

  • (Lots: 851-1275)

  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 26.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Heilig kruisplein 10, Sint Amandsberg, 9040, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949
1275 item(s)
  • 1275 item(s)

Gilded Rattanakosin standing Buddha, ThailandVergulde Rattanakosin staande Boeddha, ThailandH 78.5 cm ...[more]

Collection of 5 Buddhas, ThailandLot van 5 Boeddha's, ThailandH 20 - 36.5 cm ...[more]

Stone temple fragment Khmer, CambodiaStenen templefragment Khmer, Cambodja26 x 22.5 x 9 cm (the fragment) ...[more]

Stone Ganesha, CambodiaStenen Ganesha, CambodjaH 47.5 cm ...[more]

Water buffalo in wood, AsianWaterbuffel in hout, Aziatisch25 x 73 x 30 cm ...[more]

Glazed ceramic statue of a Chinese sageGeglazuurd keramieken beeld van een Chinese wijzeH 64 cm ...[more]

Silver plated coffee pot, English, late 19thVerzilverde koffiekan, Engels, eind 19eH 34.5 cm ...[more]

Christofle silver plated teapot on stoveChristofle verzilverde theepot op comfoorH 37 cm ...[more]

Silver candlestick (800) Art Deco, Raymond Ruis AntwerpZilveren kandelaar (800) Art Deco, Raymond Ruis Antwerpen19 x 30 x 30 cm ...[more]

Pair of silver trumpet candlesticks, with hallmarks.Koppel zilveren trompetkandelaars, met keuren.H 23 cm ...[more]

Silver coffee set, Dutch Van KempenZilveren koffieservies, Hollands Van KempenH 10.5 - 10.5 - 29 cm & 43 x 32 cm ...[more]

Silvered Art Deco Coffee set, Brussels CharlanVerzilverd Art Deco koffie servies, Brussels CharlanH 8.5 - 12 - 16 cm & 50.5 x 31.5 cm ...[more]

Art Deco tea set SheffieldArt Deco theeservies SheffieldH 8 - 9 - 16 cm ...[more]

Silver soup spoon, Ghent 1790, Pieter ColléZilveren soeplepel, Gent 1790, Pieter ColléL 36 cm ...[more]

Silver cutlery, cake server and sugar tongs Dutch Van KempenZilveren bestek, taartschep en suikertang Hollands Van KempenL 12 - 30.5 cm ...[more]

Cutlery ChristoffleBestek Christoffle ...[more]

Large lot of silver and silver plated spoons from different citiesGroot lot zilveren en verzilverde lepeltjes van verschillende steden ...[more]

Silver incense burner late 18th, style Louis XVI, markedZilveren wierrookbrander eind 18e, stijl Lodewijk XVI, gemerktH 34 cm ...[more]

Silver Coptic Cross EthiopiaZilveren Koptisch kruis Ethiopie37 x 23.5 cm ...[more]

Silver Coptic CrossZilveren Koptisch kruis37.5 x 13 cm ...[more]

Silver Coptic CrossZilveren Koptisch kruis29.5 x 11.5 cm ...[more]

Church silver, decoration for tabernacle Madonna 19th centuryKerkzilver, versiering voor tabernakel Madonna 19e eeuwH 21.5 cm ...[more]

Madonna and Child, wood with polychrome, 18th centuryMadonna met kind, hout met polychromie, 18e eeuwH 54 cm ...[more]

Wooden Madonna with childHouten Madonna met kindH 42 cm ...[more]

2 wooden fathers with original polychromy, folk art 19th century2 houten paters met originele polychromie, volkskunst 19e eeuwH 31 cm ...[more]

18th century statue of a saint with original polychromy18e eeuws heiligenbeeld met originele polychromieH 90 cm ...[more]

Russian Icon 19th centuryRussische ikoon 19e eeuw35.5 x 31 cm ...[more]

Russian Icon, school of Pollach ca 1800Russisch Ikoon, school van Pollach ca 180032.5 x 23.5 cm ...[more]

Russian Icon, school of Pollach ca 1800Russisch Ikoon, school van Pollach ca 180026 x 22 cm ...[more]

Very finely carved wooden corpus Christi 18th centuryZeer fijn gesneden houten corpus Christi 18e eeuw83 x 28 cm ...[more]

Wooden statue of a bishop with staff 19th centuryHouten beeld van een bisschop met staf 19e eeuwH 74 cm ...[more]

Vic GENTILS (1919-1997)Gouache on paper No title, signed.Gouache op papier Zonder titel, getekend.21 x 16.5 cm ...[more]

Bert DE LEEUW (1926-2007)Charcoal drawing, signed and dated '81.Houtskooltekening, getekend en gedateerd '81.60 x 50 cm ...[more]

John PLUMB (1927-2008)Lithograph 6/20, signed.Lithografie 6/20, getekend.61 x 50.5 cm ...[more]

Wilhelm MECHNIG (1929)Mixed media, signed.Mixed media, getekend.45 x 40 cm ...[more]

  • 1275 item(s)