6 item(s)/page
Bronze buck on marble pedestal, signed in the marbleBronzen bokje op marmeren sokkel, gesigneerd in de marmer13.5 x 15.5 x 8 cm ...[more]
Edmond DE PRAETERE (1879-1947)
Edmond DE PRAETERE (1879-1947)Oil on canvas Shrimp fishermen, signed.Olie op doek Garnaalvissers, getekend.50 x 80 cm ...[more]
French heavy cavalry sabre 19th centuryFranse zware cavaleriesabel 19e eeuwL 90 cm ...[more]
Chinese 19th century ivory card boxChinees 19e eeuws ivoren kaartendoosje11 x 7.5 x 2 cmWith Cites documents, met Cites documenten
6 item(s)/page